Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבאגי של דרור ורפי- כתבה מעניינת.

asafk
שימו לב! השרשור הזה בן 6511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.jeepolog.com/268.html

ככה, כנראה, נראה כרטיס הכניסה הכי זול למירוצי שטח בישראל.

באגי שעברה כמה ורסיות, ונקנתה על ידי דרור ורפי על מנת להתחרות איתה. לקראת ראלי חרמון אילת נבנה כלוב התהפכות חדש (לפי FIA), נרכשו מושבי מרוץ ורתמות, והותרנו עוד אביזרים לעמידה בתקנים. מעבר לכך, הבאגי הוא עדיין באגי בסיסי, לפי הנוסחה האמריקאית שעובדת כבר כל כך הרבה שנים בשטח.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי ניצן

הבאגי הזאת היתה שייכת עד לפני חודשיים לחנן גולמבק מאילת , שהתחרה איתה לא מעט פעמים בראלירייד בקטגוריית הבאגים ,

המתלים הקדמיים שלה נקנו קקיט מוכן לבאגי מארה"ב ,הם דווקא מחזיקים מעמד לא רע

דרור ורפי קנו אותה ומשפצים אותה לקראת ראלי חרמון אילת

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונות היא ללא בולמים קדמיים ועם קפיצים חלשים מדי. דרור ורפי עובדים עליה קשה כמעט יום-יום כדי להעמיד ברמה גבוהה למרוץ. בנושא הבולמים הם יסתדרו איכשהו, כסף לבולמי מרוץ אמיתיים שזה מה שחשוב ברכב שטח לא יהיה כנראה עד המרוץ בעוד שבוע וחצי...

Jeepolog.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד.

בזמנו הייתה לי באגי דומה מאוד, עד כדי כך שלרגע חשבתי שאולי מדובר בגלגול שלה, אבל יש מספר הבדלים קטנים, (המנוע יושב יותר קדימה למשל) שבגללם אני מניח שזו לא אותה אחת, אבל יש סיכוי שהם נבנו ע"י אותו בחור מאזור.

בקיץ 2001 לקחתי את הבאגי לטיול של כשבוע לאילת וחזרה, ולמדתי על מספר מחלות שיכולות להתפתח במסע ארוך כזה (הבאגי של הייתה זהה מבחינת מערכות ומבנה, כולל מנוע, בלמים בולמים וכו', אבל מכלול ההגה היה של חיפושית ולא משודרג כמו כאן):

בלמים - הבלמים המקוריים נשחקים בקצב מסחרר - בעיקר האחוריים (בגלל קוטר הגלגלים הגדול אני מניח), עד כדי כך שנדרש רגולאג' אגרסיבי (אצלי לא היה מנגנון אוטו') בסוף כל יום (!) ואם לא, הדוושה הייתה מגיעה כמעט עד הרצפה מהר מאוד.

ספייסרים או ג'אנטים הפוכים מאחורה - קשה לי לראות בתמונות אם זה המצב אצלכם, אבל הנאבות של הטרנספורטר לא מתמודדות איתם טוב. אחרי שבוע הגלגלים האחוריים מקבלים עוד מעלה שתיים של קאמבר שלילי בגלל זה, וגם שמעתי על מקרים של שבר. לא שווה בשביל עוד 10 ס"מ רוחב סרן.

מנוע סובארו - אפשר לתדלק בחצץ (ניסיתי) והוא עדיין יעבוד.

ציריות מאורכות - אני מניח שנעשתה עבודה מקצועית בהארכה והציריות מאוזנות. פיתול של אפילו פחות מ-מ"מ יפרק מהר מאוד כל מה שמחובר אליו.

פעמונים של טרנספורטר (CV) - אם ששת ברגי האלן שמחזיקים כל פעמון לגיר/נאבה לא מאובטחים (קודחים בראש חור לרוחב ומעבירים תיל ביניהם), הם נפתחים תוך שעתיים נסיעה, ולא משנה כמה חזק מהדקים אותם. הפעמונים עצמם מחזיקים באופן סביר, אבל עדיין, הם לא בנויים לעבוד בזויות כאלו באופן קבוע, ובשימוש תחרותי הייתי ממליץ לצאת למירוץ עם רביעיה חדשה. כנ"ל לגבי הגרמושקות. ד"א, קיימים פעמונים יעודיים וגומיות מאורכות שאמורים להחזיק יותר טוב.

זה מה שזכור לי בערך. אם יש שאלות נוספות אשמח לענות.

בהצלחה.

(add lightness' (Colin Chapman'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר מרשל היקר לא כתבתי שהסרן הקדמי לא יחזיק מעמד (אמינות)

כתבתי שאינו עומד בעומס מבחינת זווית גלגול ועומסים, כדי להגיע לביצועים סבירים

עם גוש ברזל אטרקטיבי וקרבי כמו רוב הבאגים התחורתיים בארצנו .

ואכן נמרוד33 ידע להגיב ולהבין באופן מוחלט לגבי ההערה הבונה שלי

ושוב בהצלחה ניצן לוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נק' למחשבה ששמעתי לאחרונה

בכל העולם הקטגוריה T1 היא הקטגוריה לעשירים, הכי יקרה והכי קשה להכנס אליה, ובארץ זוהי הקטגוריה הכי זולה והכי קל להכנס אליה...

אני מניח שזה יתהפך וישתווה לחו"ל ברגע שהספורט יתמסד

בברכה נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן נקודה למחשבה...

דרור ורפי יתחרו באותה קטגוריה (T1 2X4) עם ארז אברמוב, ולירן סברוב. שניהם עם כלי רכב מושקעים בלפחות פי 10 מהבאגי הזו... ועוד רבים באמצע.

ככה שהקטגוריה הזו מארחת גם... וגם...

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...