Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בשעה טובה ומוצלחת קנינו גולף ואני רוצה עצה לשיפור קוסמטי

down2u
שימו לב! השרשור הזה בן 6514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קנינו גולף 2004 הצורה הישנה, בכל אופן הגולף היא בצבע שמפניה כמו זאת הגולף שצירפתי בקובץ למטה

ואני רוצה לצבוע אותה איפה שהפלסטיקים השחורים בצבע של הרכב שמפניה כמו שרואים למטה...

אתם חושבים שזה יפה?

8102_08304CX52TXY.jpg

untitled1.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדשו, גם הוריי רכשו גולף כזו וזה אחלה אוטו!

שנית, לדעתי לא כדאי לצבוע חלקי פלסטיק ברכב של הוריי צבעו חלקי פלסטיק ולדעתי זה מגעיל (האוטו היה של ילד מתלהב)

לדעתי האוטו מספיק יפה אבל זה עניין של טעם אישי כי אני אוהב רכבים "איך שהם" מהחברה, בלי קשקושים.

אולי בקליות שקופות (לא מושחרות מגעילות!) יהיה יפה, צריך לראות (את זה דווקא אני אוהב זה מגיע בדגמים המפוארים וזה אביזר מקורי ועולה 1000 ש"ח לזוג) ואם אתה אוהב "גבות" יש גבות מקוריות של פולקסוואגן (בגולף של הוריי יש) והן עולות בסביבות 1500 ש"ח אבל הם הרבה יותר יפות מהמדבקות הנפוצות בשוק (אני לא ממש התלהבתי מהן אבל אני משאיר אותן בנתיים) יש תוספות לפנסים הקדמיים מקוריים אבל זה עולה יקר...

חישוקי סגסוגת גם יעשה את האוטו יפה.

אני בעד איבזור מקורי בלי קשקושים, כי שאר הדברים רק מכערים את הרכב (מדבקות בכלל לא בא בחשבון גם לא הסוכך שמש שמודבק בהרבה רכבים על השמשה הקדמית).

ותשמור על האוטו כי זה אחלה אוטו ותנקה אותו ותעשה לו ווקס שיהיה מבריק! (בחתימה שלי תכנס ותקרא את המדריך :-))

אגב, איזה דגם הרכב? (מנוע, גיר)

ושוב תתחדשו ובשעה טובה,

איתמר ג'ורג' :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן חישוקי סגסוגת אני עכשיו קונה 16 אינץ יהיה אם זה בעיה מבחינת הטסט? כי האוטו שלי בא עם 14

ובקשר לפנסים מאחורה ראייתי רכב כזה עם בקליות שקופות זה לא ממש יפה אני לא מתכוון להחליף אותם

אני מתכוון רק להשים מגנזיום 16 אינץ אולי גם פנסי ערפל מקוריים ולצבוע את הרכב זה עדיין בדילמה

זאת גולף פשוטה 1.6 אוטומט ה1.6 כי לא רצו רכב שישחוט אותנו בדלק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגמי ג'נריישן וטרדליין אם אני לא טועה יש חישוקי 16", גם אצלי ברכב יש חישוקי 14" במידה 175/80/14, שיהיה לי כסף אני מתכוון להחליף מידה. תאמת את העניין עם המוסך לגביי מידה כדי שלא יהיו לך בעיות וקבל אישור מסודר. יש שרשור בנושא מידות צמיגים, הבט שם.

קח בחשבון שחישוקי 16" מייקרים את מחירי הצמיגים משמעותית.

אני מתכוון להחליף לחישוקי 15", למידה 195/65/15 (יש באחד הדגמים מידה כזו) כך שמחירי הצמיגים לא יהיו בשמיים וניתן יהיה להשיג צמיגים טובים למידה זו.

אבל

לפני כל שיפורי היופי,

מה מצבו המכאני של הרכב? טיפולים בוצעו בחברה? מה מצב הברקסים?

חבל שתזרוק כסף על שיפורי יופי שחלילה וחס מצבו של הרכב דורש טיפול.

איתמר ג'ורג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב במצב מכני מעולה טיפולים בוצעו רק בחברה פולספקגן המצב חדשים

בכל אופן לפני שקנינו את הרכב עשיינו בדיקה בדינמוטר ברעננה והאוטו במצב חדש!

גם מבפנים וגם מבחוץ האוטו היה ממש מציעה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגנזיום-מאוד מוסיף לכל אוטו ולא רק לגולף. מומלץ מאוד.

בקליות- לרכב בהיר בקליות כהות יתאימו לדעתי(שחורות)

*אם אתה רוצה הפניה למקומות שמוכרים בקליות-צור איתי קשר בפרטי.

לא להוסיף כל מיני חצאיות וטומבונים מיותרים-כדי לא לעשות את הרכב "גולף ערבים"

ואין מה לדבר! צביעת פסי הקישוט+הידיות מוסיף המון לרכב.

תמונות של הרכב שלי:

IMG_01901111111111.JPG

IMG_0195.JPG

IMG_0189.JPG

22222222222222.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...