Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שילוב של רכב אספנות נוסטלגי עם רכב ספורט?

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 6519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם קיים כזה דבר בארץ? אני יותר בכיוון של רכב ספורט מבחינת התנהגות (היגוי) ופחות דגש על תאוצות (אמריקאיות מחוץ לתחום כאן)

האם יש כזה דבר של שילוב רכב אספנות ורכב ספורט שובב? אם כן איזה רכבים (בארץ) ומה המחירים שהרכבים האלה נסחרים לרוב?

(כן כן אני חושב למכור את הספרינט, לא נסעתי 1000 ק''מ ב 3 חודשים והכסף ממשיך לנזול בין האצבעות (גם דלק וגם טיפולים))

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה מחזיק רכב ישן יחסית ומתלונן על שבשלושה חודשים לא נסעת אפילו 100 קילומטרים, ואתה מוציא יותר מדי על דלק וטיפולים ואתה עדיין רוצה לקנות רכב ישן, ועוד ספורטיבי?!

כמו שנאמר: מן הפח אל הפחת.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(כן כן אני חושב למכור את הספרינט, לא נסעתי 1000 ק''מ ב 3 חודשים והכסף ממשיך לנזול בין האצבעות (גם דלק וגם טיפולים))

עמית.

רגע שאני יבין , אתה מוכר את הספרינט מחוסר יכולת אחזקה כספית

ומחפש רכב בעייתי יותר מבחינת תחזוקה ?!?!

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אספנות אבל בהחלט עונה על הקריטריונים (+אמינות).

מיאטה דור ראשון.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא ספרינט זה דבר מיוחד ואלפות בכלל...

אני יכול להנות באותה מידה עם פחות הוצאות, כרגע סגור על איי אקס דגמי הספורט אבל לבי שייך לרכבים ישנים ואני מעוניין לבדוק אפשרויות.

מי שמתחיל עם אלפא חוזר מתישהו לאלפא, אולי כשיהיה יותר כסף...

אין לי בעיה להשאיר את הרכב, אבל לפעמים עדיף למכור עם הפסד מסויים מאשר להמשיך להשקיע ובסוף להפסיד עוד יותר.

אני לא מתלונן אלה אני טוען וזאת הבעיה שלי, לא ביקשתי יעוץ על הדלק שהיא אוכלת וכו' אלה שאלתי על דגמים של רכבי ספורט בעלי התנהגות טובה וישנים.

מי שמכיר אותי יודע שאני אוהב את הרכב ושמבחינת זמן אין לי בעיה להיות תקוע מתחתיה שעות מרובות אבל מה לעשות שזה לא הכל!

נו באמת, כנראה לא הבהרתי את עצמי מספיק טוב, בנתיים כל מה שהיא הייתה צריכה היא קיבלה (הדברים הדחופים) ואם לא תמכר גם תקבל את שאר הדברים הפחות דחופים, לא משתלם לי לשפוך עליה המון כסף כאשר אני בכלל לא נוסע בה! יש ימים שהיא בכלל עומדת סתם! נסיעות למרחקים אני עושה בתחבורה ציבורית וככה זה גם ימשיך להרבה זמן, הרכב אצלי לכיף נטו. מי שלא יודע אז אין לי בעיה גם להעמיד את הרכב לפרוייקט ולא לנסוע בו כלל... זה לא שאני חייב רכב. אבל יש דברים יותר משתלמים מהאלפא ומהנים באותה צורה, עכשיו שמישהו יגיד לי סיבה אחת למה להעדיף את האלפא על פני רכב ספורטיבי שלא יורד ממנה אך פשוט יותר בתחזוקה...

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למצוא כזאת מיאטה במצב טוב זה כמו למצוא מחט בערימת שחת.

אבל ברגע שיש לך אחת...

(מתנצל מראש על שאני עובר על חוקי וכללי הפרום אבל זה מתבקש)

גגגגגגגגגגגגגגגגגגגרררררררררררררררררררררררררר...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם פעם הייתי חסר נסיון, הקרטריונים שלי היו אחרים, אחרי נסיון עם רכב יקר וקשה לתחזוקה אני מבין טיפה יותר מה בא לי!

גולף דור ראשון GTI ודור ראשון בכלל (3 דלתות) חיפשתי ואולי שווה להמשיך לחפש אחת, בהחלט רכב שעונה על הקריטריונים מכל בחינה (חלקים בשפע, חולק הרבה חלקים עם רכבי קונצרן אחרים ועוד, שליטה מהנה, מנוע חלש אצל 1.3 אבל זה ניתן לשינוי)

פיאט 127 אבארט, אשמח לפירוט!

מיני קופר לא בשבילי

ב.מ.וו יקרות לתחזוקה

מיאטה? הלוואי! יקרה מדיי :(

קורטינה? בכיף אבל איפה הספורטיביות? לעבור מרכב כמו ספרינט לקורטינה זה פשוט לא הגיוני!

לגבי איי אקס, יש לה הרבה אופציות למנועים שונים (מאושרים וכאלה שלא) והחלקים שלהה (אפילו מנוע) בהרבה יותר זולים מאלה של ספרינט! זה רכב שהמקוריות פחות חשובה בו! אתה יכול לשים מושבים של כל 106, דשבורד של שנתון 97 וכו' וכו', זה כבר מקל בהרבה את העניין! צריכת דלק נמוכה משמעותית מהספרינט!

אני רוצה להשקיע ולדעת שבסוף אני אקבל משהו באמת טוב שלא יבאס אותי!

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא הייתי ממליץ ל-AX לאף אחד, רכב מפחיד במקרים של לא עלינו.

אופצית המנועים היא לא כזו גדולה, 1300, 1400 ו-1600 אבל עם אופציה רחבה של שיפורים וראשים שונים (קרבורטורים, ראש שיש לו כבר כמה מומחים לפורטינג, יחסי דחיסה שונים, קמשפטים...)

לגבי הקורטינה, יש אחת עם מנוע 2000 הזרקה, 115 כ"ס, משופרת לא רק במנוע אלא גם בשאר המכלולים, שמוצעת למכירה כבר המון זמן עקב מחיר גבוה (20K), אם תנסה להוריד את הבנאדם מהעץ, זו יכולה להיות אופציה מדהימה.

127 אבארט', כבר אין דבר כזה... פעם היה, היום אפשר לשכוח מלחשוב על כזאת (אולי פרוייקט על 127 רגילה :)).

לגבי גולף MK1, אם אתה מעוניין יש לי קרוב לבית אחת 3 דלתות כמעט בטוח שהיא ידנית (מבטיח לבדוק) נראית במצב מאוד טוב... שווה לנסות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח שלי (סתם סתם) :wink:

איפה היית כשחיפשתי אחת?

הבחור עם הקורטינה דיברתי איתו, היא הייתה פעם טורבו, המנוע נמכר ויובא אחד חדש מאנגליה, בחור קצת מוזר שלא יודע אם לבנות עליה טורבו או למכור אותה... לא נראה לי שירד מהעץ.

גולף דור ראשון בהחלט מעניינת אותי, זה כמו חלום, אמין, מתנהג טוב ובעל פוטנציאל!

איי אקס, תשמע בטיחוטית היא לא וזה בטוח, ככה גם הגולף והספרינט.

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הספרינט וגם הגולף יותר בטיחותיות מה-AX, שהיא ההסבר למונח קופסת סרדינים.

בקשר לקורטינה, אכן הייתה אצל הבעלים הקודם מוגדשת, כיום אצל הבעלים הנוכחי אותו מנוע רק ללא טורבו - פינטו 2.0 מוזרק, 115 כ"ס.

אני אשים לך פתק על הגולף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה למשתמש tzahico, ברשותו שירוקו MK2 "מעניינת" מודל 1983 = גולף GTI במרכב יפה יותר. היא יותר קלה וזולה לאחזקה מהאלפא.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...