Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית גלישה באובונטו לינוקס

tomizaur
שימו לב! השרשור הזה בן 6520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני משתמש חדש לחלוטין בלינוקס.

לאחר שביררתי קצת פרטים, קיבלתי המלצה על אובונטו, והתקנתי אותה.

במשך כשבוע וחצי ניסיתי להגדיר חיבור לאינטרנט (אינטרנט בכבלים, חיבור דרך חייגן) ולבסוף אחרי קריאה מרובה בגוגל הצלחתי. אך כעת נתקלתי בבעיה חדשה, הגלישה איטית להחריד ברוב הזמן, ואתרים רבים מסרבים לעלות. העניין המוזר הוא שאתרים מסויימים כמו תפוז, נענע, וואלה וגוגל שכן עולים. עולים בתחילה מאוד לאט, אך לאחר מכן, הניווט בין העמודים שלהם הופך להיות מאוד מאוד מהיר.

בנוסף, בכל האתרים שכן עולים, הFIREFOX מסמן לי שיש PLUGUNS שצריך להוריד, אך כשאני לוחץ על ההורדה שלהם, הוא מפעיל חיפוש שלא נפסק אלא אם אני מפסיק אותו ידנית.

קריאה מעמיקה בגוגל לא הניבה כל תוצאות.

תודה מראש.

החולמים הגדולים אינם מגשימים את חלומותיהם, הם מתעלים עליהם - אלפרד לורד וייטהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפתרון כל בעיותיך:

1. למד מה הוא IRC !

2. כנס לרשת EFNET (סרבר: irc.inter.net.il )

3. כנס לערוצים סטייל: #linux , #linux help , #help

4. שאל שאלתך וקבל עזרה במקום !

בנוסף אתה מוזמן להעזר באתר http://www.net-guides.org , ישנם המון מדריכים ללינוקס ו WINDOWS שיעזרו לך מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפתרון כל בעיותיך:

1. למד מה הוא IRC !

2. כנס לרשת EFNET (סרבר: irc.inter.net.il )

3. כנס לערוצים סטייל: #linux , #linux help , #help

4. שאל שאלתך וקבל עזרה במקום !

בנוסף אתה מוזמן להעזר באתר www.net-guides.org , ישנם המון מדריכים ללינוקס ו WINDOWS שיעזרו לך מאוד.

חפש שם בחור בשם ORaNz

הוא ישראלי - אפילו ידבר איתך עברית. ישמח לעזור לך בכל צרה - הרי הוא שם - בשבילך.

אה - ואם אתה לא יודע מה זה לינוקס - תחזור לוינדוס - השימוש מסובך, קשה, וממש לא יעיל. שום תכנה תעלה לך (תוכנות TAR אמרתי כבר?). אם יש לך מחשב נוסף בבית שעליו אתה רוצה להריץ שרת זה כבר משהו אחר. לשימוש ביתי - לינוקס לא מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף אתה מדבר שטיות .. לינוקס היום הוא ממשק ממש כמו ווינדווס, יש הכל ללינוקס, הממשק צבעוני .. זה לא ה RH4.2 שהיינו מריצים פעם עם ה IRIX מויצמן ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חרטטנים

מה אתם קשורים לשאלה שהוא שאל?!

אם כבר IRC אז באפנט יש לגשת ל

#linux.il לעזרה בעברית

ועדיף בכלל להכנס גם ל irc.freenode.org

ל #israel

שם אפשר למצוא עזרה יותר מקצועית בעברית ללינוקס

בכל אופן, אורן, אם אתה לא יודע לעזור, אל תשלח אנשים למרדפי שווא

סרק, אתה בכלל מוזמן לא לענות אם אתה לא יודע על מה אתה מדבר.

תודה ולהתראות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

!כמו-כן אני ממליץ מאד על הפורומים באתרwhat's up

מנסיון שם מסתובבים חבר'ה שידעו לעזור לך.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חרטטנים

מה אתם קשורים לשאלה שהוא שאל?!

אם כבר IRC אז באפנט יש לגשת ל

#linux.il לעזרה בעברית

ועדיף בכלל להכנס גם ל irc.freenode.org

ל #israel

שם אפשר למצוא עזרה יותר מקצועית בעברית ללינוקס

בכל אופן, אורן, אם אתה לא יודע לעזור, אל תשלח אנשים למרדפי שווא

סרק, אתה בכלל מוזמן לא לענות אם אתה לא יודע על מה אתה מדבר.

תודה ולהתראות

נתחיל מזה, שתפסיק לדבר שטויות :)

דבר שני, שנינו יודעים שלינוקס ישראלי שווה לתחת (בעיקר בגלל אנשים כמוך) , אני את כל מה שלמדתי למדתי בערוצי לינוקס באנגלית כמו כולם, עוד לפני שהיו ערוצים ישראלים.

הערוצים באנגלית בעלי פי 10 יותר משתמשים , ודעות רבות יותר.. עדיף להשתמש בהם.

בקיצור ולעניין תרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף אתה מדבר שטיות .. לינוקס היום הוא ממשק ממש כמו ווינדווס, יש הכל ללינוקס, הממשק צבעוני .. זה לא RH4.2 שהיינו מריצים פעם עם ה IRIX מויצמן ;)
עזוב אותך, לינוקס זה דרק!!!

אין תוכנות ללינוקס, הוא לא יציב, וחוץ מזה עוד מעט מיקרוסופט יקנו אותם ויסגרו אותם אז לא שווה להשקיע בזה!!!

ניראה לך?!

ברצינות, לינוקס זה אחלה למי שמוכן להשקיע ולילמוד, והלימוד הזה מישתלם!!!

יש לי חבר טוב שלפני 5 שנים הכרתי לו את לינוקס, כיום הוא סיים לימודי מישפטים כאשר כל מה שהיה לו אילו תוכנות "קוד פתוח"... עיברית, קידוד, מימשק נוח... והכי חשוב, אידיאולוגיה...

כיום יש דברים שאני מיתיעץ איתו (אני מנהל רשתות לינוקס) ביגלל שהוא יודע דברים שאני לא... בקיצור, זה עולם ומלואו, ולעולם אתה לא יכול להגיד "אני יודע הכי טוב" כי תמיד יהיה משהו שאל תדע ותהיה יכול ללמוד...

בקיצור, לינוקס זה לאנשים שאוהבים טיפה אתגר בחיים... וזה לא תמיד מתאים לכולנו...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור - לינוקס זה לאנשים שלא מקיימים יחסי מין, שהאידאולוגיה או הדת שלהם אוסרים על אוננות ולכן הם נאלצים לתעל את הדחפים שלהם להתעסקות מיותרת במחשבים.

עם כל כמה שאני לא סובל את מיקרוזיפט, מזדהה אידאולוגית עם הקוד הפתוח, מתעצבן על שוד המשאבים של וינדוס ומסתדר סבבה עם סולאריס כשאני חייב - המחשב בבית בשבילי הוא כלי. כמו טוסטר רק יותר רועש. כמו מזגן רק יותר מתקלקל.

אם אני צריך להתחיל לקמפל קרנלים בשביל לשחק סוליטר אז תסלחו לי - אכלתי מספיק חרא מזה בעבודה. תנו לי להתקין בשעתיים ולגלוש בלי להתחיל לחפש תמיכה נפשית במירק.

מי שזה התחביב שלו - יאללה, שיזרום עם זה ויחפור דרייברים באתרים קוריאניים עד זוב דם. איך אומר סבא שלי - Cada Loco Con Su Tema.

אבל למשתמש הביתי שלא מעניין אותו להפוך לSU, עד שלא יהיה לו CD אחד שמתקין מע' הפעלה עם NEXT NEXT NEXT ומזהה הכל בעצמו, ועוד CD שמתקין מעבד תמלילים + גליון אלקטרוני + דפדפן + תוכנת צריבה ונגן מדיה שהתקנתם פשוטה ותאימותם לשאר השוק מלאה - אין עדיין מה לחפש בלינוקס. לינוקס אמנם עברה דרך ארוכה, אבל עדיין לא הגיעה לזה.

אני יכול להתקין לינוקס ולחיות איתה יופי. זה לא חוכמה אחרי כל הדם שהקאתי בגלל שרתים מכל הסוגים מאז אמצע שנות התשעים. אבל כל עוד אנשים כמו אחי או חמי (שכבר התקינו לבד $M) לא מסוגלים להתמודד עם זה - זו עדיין מערכת לפיינשמעקערים. ואישית, גם אם אני יודע שזה לא סיפור כזה גדול, לא בזין שלי להתחיל להתחבר לממצצה של כל מיני גורואים כדי להפעיל HOME APPLIANCE.

אל תמהרו לשלוח אנשים ללינוקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי אנשים כמוני אנשים כמוך היו צריכים ללמוד לחפש בגוגל.

עכשיו אני אמנע מעצמי להמשיך בשרשור הזה כי יש כאן עויינות צרופה בטיפשות

מתכון ממש מסוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידעתי לחפש עוד ב GOPHER כשהאינטרנט היה אלפאנומרי. אבל שיהיה.

אז באמת, בן כמה אתה??? ;)

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישפוז, זה לא היה מכוון אליך, זה היה לאורן המתלהם

גם אני ידעתי לחפש בגופר ודפדפתי ברשת הרבה לפני שהיתה גישה בארץ

אני בחיים לא פוגע במי שדואג לי לגת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד, אתה לא שווה את ההסברים שלי, אנשים כמוך תמיד יהיו "ראש קטן" ובגלל זה אתה מי שאתה.

אתה תמיד תשלח אנשים לערוצי לינוקס ישראלים שחצי מהם בכלל שם כי "זה מגניב" וחצי מהם לא יודעים כלום ובמקרה ויש מישהו שכן יודע אז הוא לא תמיד זמין, לעומת זאת אני שולח אותו לערוץ ששם ישנם מעל 200 איש שכולם בעלי ידע וישמחו לענות לו בכל רגע דרוש, אני את כל דרכי התחלתי משם, שאלות שאלות שאלות , והנה מסתבר שיצא מזה משהו .. זה קונה לי את כל מה שרציתי :)

אז תהנה לך בערוצים הישראלים הקטנים, אני אמשיך עם הערוצים הגדולים והמידע ה"קצת" יותר רציני ובריא למשתמש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...