Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וויכוח על סוגי מנועים.

פולו,גולף
שימו לב! השרשור הזה בן 6525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום, במהלך שיחה עם חבר, פרץ בינינו וויכוח.

הוא טוען שבמנועים הישנים אין רצועת תיזמון, הוא אומר

שקיים מגע ישיר בין גלגלי השיניים ( של גל הארכובה וגל הזיזים).

לעומת זאת אני טוען שזה לא יכול להיות, חייב להיות מרחק

מסוים בין גלגלי השיניים( בשל המרחק הפיזי ביניהם)

ולכן חייבים את רצועת התיזמון כדי לקשר ביניהם.

השאלה היא, מי מאיתנו צודק ולמה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולו/גולף שלום

לצערך, חברך הוא הצודק....

כמו שאפשר לראות בתמונה האחרונה שצירף חנן, ניתן לראות שישנם מנועים בהם הקישור בתנועה בין הגל ארכובה לגל הזיזים מתבצע בעזרת גלגלי שיניים בלבד.

אגב, עד היום ישנן חברות שבמנועיהן משתמשים לתזמון בעזרת גלגלי שיניים בלבד.

ובהזדמנות זו, אם יש למישהו זרוק בבית מנוע kohler 10 hp דגם k-241 שהוא לא באמת צריך, מוזמן לשלוח לי ה"פ. (מנוע של טרקטור מכסחת ג'ון-דיר דגם 210, שהחזיר את נשמתו לבורא בצורת טלטל גזור לארבעה חלקים לא כל-כך שויים וכל זאת בגלל חוסר שמן...:? )

מה שכן, כ"כ התעצבנתי עליו שהוא לא עונה אז שאלתי אותו אם הוא רוצה למצו# לי אז הוא ענה שהוא נעלב והוא לא מדבר איתי יותר, הזכיר לי את אישתי :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובקרוב תהיה הפעלת השסתומים ע"י מנועי סרבו חשמליים קטנים המפוקדים ע"י מחשב כך שלא יהיו לא חגורה או שרשרת או גלגלי שיניים (יהיו בודאי הרבה צרות ויקרות).

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם גם מנועים בהם גל הזיזים הוא תחתי, ומזיז את השסתומים באמצעות מעין דחיפים או שטנגות. גם שם אין רצועה או שרשרת.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...