Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

C2 VTS

Yaro
שימו לב! השרשור הזה בן 6536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

חרף התייאשות קרבה ובאה למציאת יאריס T , אני מחפש אלטרנטיבות

חיפשתי מידע על ה C2 VTS החדשה ולא מצאתי כלום. (היא עד כדי כך חדשה?)

אשמח לשמוע מידע\קישורים בעניין (התנהגות,אמינות,ביצועים,צריכת דלק,ביטוח,מחיר וכו')

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פה יש המון חומר בכתבה שעשו עליה :

http://www.kvishim.co.il/kvishim/Articles.asp?id=324&m=1

בעיקרון הרכב נחמד , צפוף במקצת מאחור והביצועים שלו נופלים מהראלי דור שני .

אבל הוא נחמד ביחס למחיר .

בקיצור תעיין בכתבה קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כבר מספר כתבות באינטרנט. בסוף החודש תצאנה כתבות במגזינים המודפסים. אני מאוד ממליץ לך לחכות ולקרוא את אותן כתבות לפני הקנייה (וכמובן - לעשות נסיעת מבחן משלך).

אם יש לך שאלות ספציפיות ומכיוון שכבר נהגתי עליה, אתה מוזמן לשאול.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא אכן חדשה וכלן יש לך פחות חומר עליה מהיאריס.

תומך מאוד בהמלצתו של רוני, לחכות למבחנים הכתובים ולדבר עם רוני בלי קשר לפני.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך שאלות ספציפיות ומכיוון שכבר נהגתי עליה, אתה מוזמן לשאול.

רוני

תן לנו חוות דעת קצרה בתור אחד שעבר משני הוטהאצ מצוינות...

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי, מאכזבת מעט.

חיצונית מדובר על טעם וריח. פרופיל חלונות הצד חביב. התחת מזכיר מאוד שברולט אוויאו.

דומה עד כדי זהה ל-C3 מבפנים, גם ברמת איכות הפלסטיקה הבינונית-מינוס.

אך מחוונים חמודים שמתאימים ל-C3 (מד סל"ד, מד מהירות דיגיטלי) לא מתאימים לרכב ספורטיבי.

ההגה מנתק כמעט כל אפשרות לנהיגה "ספורטיבית". קל מדי ולא לינארי מספיק.

המיתלה האחורי קופצני מדי ואיבוד אחיזה בכבישים משובשים יכול להפתיע.

אפשר לנסוע איתה די מהר אבל זה לא זה. זו לא סופר-מיני חמה כמו שהייתה צריכה להיות.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב מהסוג שגורם לאנשים תגובות נורא חדות - או שנורא אוהבים אותו, או שנורא שונאים אותו.

העיצוב שונה, ההתנהגות שונה, אפילו תנוחת הישיבה שונה מברכבים אחרים.

חד משמעית - נסיעת מבחן דבר ראשון. אתה לא רוצה לקרוא טון חומר ולהתלהב רק כדי לגלות שאתה לא מסוגל אפילו לסבול לשבת בה...

התגובה העיקרית שלי מה-C2 היתה צחוק פרוע. ולא בגלל איך שהיא נראית מבחוץ, אלא אחרי סיבוב...

ולא, אני לא אומר את זה כדבר רע, הנסיעה בה פשוט היתה נורא מצחיקה. אין לי מילה יותר טובה לתאר את זה...

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקצרה - ל-C2 יש טרן אין היסטרי ואחיזה מעולה, אבל כמכונית לנהג יש לה לא מעט בעיות - שיבושים בכביש מערערים את שלוותה באופן רציני, והיא הרבה יותר מדי קופצנית. תיבת ההילוכים, איך לומר, די בעייתית. המנוע הרבה יותר חלש ממה שהייתם מצפים מהנתונים וההיגוי באמת לא מתקשר. בקיצור - בהחלט אכזבה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, אם אנחנו כבר עוסקים בצרפתיות קטנות וחמות, מדברים על ה 207 GTI כעל היורשת האמיתית של ה 205 GTI. שפיג'ו סוף כל סוף הצליחו להעמיד רכב שנותן כבוד לאבותיו.

הכצעקתה?

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי שהייתי יודע... אבל אני יכול לנחש שזה פשוט לא נכון. 207 היא מכונית מודרנית, עם תקנות זיהום, חישוקים מגודלים כצו האופנה, משקל יתר ו(אולי) גם חישמול הגה (או שאני טועה? לא התעמקתי בדף הנתונים). כך שיורשת ל-205? אני בספק.

מצד שני, מה-205 ועד היום היו לפיז'ו לא מעט מכוניות נהיגה מצוינות - 106, 306, ואפילו ה-206 היא מכונית לא רעה בכלל.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטב להפסיק לפנטז על "יורשות ראויות", משהו שאני שומע הרבה בזמן האחרון. מאז הקליאו 172 וה 206 GTI, כל מה שראיתי גרר עימו סרחי עודף פלסטיים בכל צד, עיצוב חיצוני בינוני, ושאון פליטה שמרדים אותך , או בשילוב המזגן גורם לך לכאב ראש.

צריך להפנים את העניין הזה פעם אחת ולתמיד. מה שהיה - לא יהיה. מכוניות שנוצרו לפני כ 10-15 שנים [ולא רק, מן הסתם] , לא יהיו לעולם זהות בשום מכלול ושום דבר למכוניות המודרניות.

זה מה שיש, וזה מה שמאכילים אותנו. בקיצור- הבנו לאן זה מתקדם. תשמרו על מה שיש לכם, כי כל דבר שיבוא במקומו -"תחליף מודרני", רק יגרום לכם למפח נפש.

יש לכם מכונית מענינת? תשפצו/תשמרו, ותעריכו.

היו 16 איטלקים מוגדשים, חזרנו ל 20. רק בלי הטורבינה בישבן.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר,

לא כל מה שאמרת נכון.

זאת אכן עובדה, שצו האופנה הוא ג'אנט גדול, צדדים רחבים ומנופחים, וכו', אבל אל תשכח שיש עדיין מכוניות שמצליחות להראות התנהגות טובה למרות הכל - הונדה S2000, מאזדה MX5, מיצובישי איבו 8-9, סובארו אסתי ועוד.

אמנם זה נראה כאילו אין להן את ה"טאץ' " שהיה לפני כמה שנים (10-15 שנים אחורה כמו שאמרת), אבל זה כי אתה מסתכל על זה ממבט נוכחי כיום - תחשוב על המכוניות שייצרו בעוד 10-15 קדימה - ואז תראה שכשכמות הרכבים מכל סוג שכזה תשאר מועטת - הן יקבלו איזשהו ערך מסויים, שספק עם מכוניות מסוימות מקבלות אותו כיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא למרות הכל - זה בזכות הטכנולוגיה. מפלצות ההנעה הכפולה לא הולכות לההרס עם הזמן, כי הבסיס שלהן ממש טוב והן כבר מתאימות לדור הנוכחי. גם רודסטרים טהורים עם הנעה אחורית לא יעלמו מן העולם. הכאב שלנו הוא רק על הוט האצ' קטנות שלצערנו הולכות ומשמינות ונכנעות למודרניזציה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים איתך 240, רק הכוונה שלי הייתה קצת שונה..

צריך להפסיק עם ההשוואות. וודאי שיש מכוניות בעלות אופי ייחודי כפי שציינת, איבו, MX-5 וכוו. העניין הוא שאלו מכוניות שמצליחות [איכשהו] לשמור על אותם מאפיינים ייחודיים של קודמיהן.[למרות שה MX-5 החדשה כמעט פספסה] את זה, אי אפשר פשוט לומר על מה שיוצא מבתים אחרים , צרפתים, גרמנים וכוו. שים לב כמה פעמים חוזר העניין הזה של היגוי לא מתקשר, מנוע אנמי וכוו.

מכוניות אייקוניות כמו הגולף GTI או ה 205 ,106 ואחיותיה , מכוניות שמכניסות לך חשק לעורקים, משהו שאינו בנמצא היום במכוניות המודרניות. אחד הפלופים הכי גדולים הרי הייתה הגולף GTI מהדור הקודם. היא נתקעה שם באמצע בלי מיקוד , מנוע בינוני-חזק ושלדה איומה. ככה שאני לא בטוח שעוד 10-15 שנים קדימה , נסתכל אחורה על מה שיש היום, ונאמר "ואללה, פעם היו מכונות נהיגה חדורות חדווה"..

אני מרגיש [באופן אישי לפחות] שרוב המכוניות המודרניות.. די מדכאות, ומעדיף לתחזק רכב מעט יותר ישן , המסב לי המון פאן..

היו 16 איטלקים מוגדשים, חזרנו ל 20. רק בלי הטורבינה בישבן.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתם - רוב החסרונות שמרגישים כיום, מגיעים מהעובדה שרמת החיים עולה, והדרישות מהרכבים עלו.

כיום אנשים (גם אלו שדורשים כוח, או ספורטיביות והתנהגות), מבקשים תוספות, ונוחות בזמן הנסיעה.

פעם, הדבר החשוב היה לייצר רכב טוב כשלעצמו - כוח, שלדה טובה, מערכת היגוי טובה, וכו'.

כיום אנשים מתעמקים במערכות שבאיזשהו מקום מונעות את ההנאה מהרכב- ABS, EBD, ABW ומה שלא יהיה...

כמובן שלא נשכח את החשמל לכסאות, כוונון חשמלי לכל חלק ברכב, מראות חשמל, חלונות חשמל, חס וחלילה שמישהו ידאג לכוון את ההגה או הכסא שלו ידנית.

אז במקום לדאוג לדברים שהיו חשובים פעם - דואגים לדברים אחרים - וכאן היצרנים מפספסים את מה שידעו לייצר פעם.

יש בהחלט משהו מיוחד ברכבים של פעם - לאנצ'יה אינטגרלה, פג'ו 205GTI, פג'ו 106 GTI-ראלי, XSI ושות' ( :D ), אכן היה משהו מיוחד בהם - מה שהיה מיוחד זה הפשטות - העובדה שלא אכפת לך מתוספות מיוחדות ושנות - מה שחשוב זה הביצועים נטו.

תסתכל על ה-205 לדוגמא, אפילו במודלים החדשים יותר, לא היה ה"כ לדוגמא, אבל מי שידע להעריך רכב כזה, זה ממש לא עשה לו הבדל - הוא הלך ורכש אחת כזו, כי הוא ידע בדיוק מה היא שווה, ומה הוא מחפש ברכב.

יש משהו מיוחדים ברכבים של פעם - ואני יכול לומר זאת אישית מהוולוו - יש בה משהו מיוחד, שאין בוולווים החדשות יותר - נכון שאני לא מסתכל על הפאן הספורטיבי, כי הוא לא קיים, אבל - יש משהו מיוחד בה, שאין ברכבים החדשים, מלאי הפלסטיקה והחישמולים למיניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...