Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברה אני חדשדש פה צריך עזרה בקשר לרמקוליים קדמיים ומגבר

שימו לב! השרשור הזה בן 6526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חוות דעת מקצועית בבקשה אני מעוניין לקנות רמקולים קדמיים לרכב פיג'ו 306

סט רמקולים קומפוננט לרכב

- גודל: 5.25 אינטש

- דגם חדש ויוקרתי!

- הסט כולל 2 וופרים מידים

- זוג טוויטרים (כולל זויות)

- זוג קרוס אוברים

- 110 וואט RMS

- התנגדות: 4OHAM vcb,h

- טווח תדרים: 45-22000

ואני לא בטוח אם המקום של הרמקולים שיש באוטו זה 4 אינטז אולי מישהו יודע שיגיד לי אם אני צודק צריך לברר אם זה נכון

בבקשה תגידו לי מה אתם אומרים על הרמקולים האלה אם שווה לבזבז תכסף עליהם כי אני טיפה לחוץ בכסף ואני לא יכול להרשות לעצמי משהו יקר

תודה רבה מקס

:grin:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אני מצטער לא רשמתי דגם הבאתי לינק רשום שם הכל רק יש טעום שזה 110 וואט ולא כמו שרשום 100 וואט

סוג האוטו פיג'ו 306 שנת 94 1.8

http://www.pompa.e-shop.co.il/Product.asp?Pid=PULSE525&Cat2Cat1ID=61&Cat2ID=290&aff=Zap

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להגיד שאני יכול להשקיע עד שתיהיה מערכת שאפשר לקרוא לה מערכת 2 סאבים רמקולים קדמיים ואני חושב אם שווה לשים רמקולים אחוריים כי אני מחפש רמקולים שאיכות הצליל תיההי גבוהה מאוד מכיוון שאם אני משקיע אני משקיע על 2 סאבים ובאס מן הסתם יההי לי אז איזה עוד רמקולים אחרויים אתם ממליצים?

או עדיף לא לשים אחוריים?

חשבתי על 6*9 משהו של pioner לא זוכר ביודק ניראה לי ה-480 W

אז מה דעתם? רמקוליים קדמיים, 2 סאבים ואחוריים אני צריך דעות בקשר לזה אולי עדיף להשקיע על רמקוליים קדמיים ממש להוציא על זה תכסף

תודה מקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סט מצויין למחיר שלו נותן תמורה נפלאה למחיר שווה השאלה איזה הגברה יש לך?

לא בדיוק הבנתי אותך אחי תסביר בבקשה

הגברה אני מתכוון לקנות מגבר לסאבים אבל זה לא ממש מטריד אותי עכשיו כי כל זה אין לי עדיין יש לי בנתיים רק סאב אחד ורדיו טייפ של ה-10 שקל ורמקוליםם אחוריים סבירים אז אני עוד בשלב התיכנון אני מחפש פה דעות לראות מה עדיף מה כדי איך הצליל יהיה יותר מדויק איזה חברות לנסות להבין מה קורה ומה הולך פה מה שווה ומה לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסט הזה נותן תמורה מלאה למחיר שלו במחיר הזה לא תמצא סט יותר טוב !

והוא יכול לעבוד גם עם ההגברה של המערכת עצמה עד שתביא מגבר (מומלץ מגבר לפחות 50 רמס לערוץ למגבר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי קודם כל אתה צריך להגיד מה התקציב שלך בעניין הזה וגם מה אתה מחפש איכות או עוצמה או שניהם ביחד??

לדברים האלה אין סוף תהיה יותר ספציפי

למכירה מגבר קטינגאג' + סאב בזוקה של JBL !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב תקשיב דבר שלא נתת זה תקציב, הסט שנתת זה אחלה סט, איזה חורים יש לך בדלתות (אם יש בכלל כי רשמת שאולי יש 4 אינץ' בדש בורד בכלל) אם אין בדלתות ותצטרך בניה תבדוק אם אפשר 6.5 ולא 5 ורבע, יש הבדל משמעותי בין הסטים.

לדעתי במקום להביא אחוריים, דבר שלא תהיה זקוק לו תבצע אטימה, או תעלה בדרגה של הסט לדוטק לדוגמה או משו.

אבל בכל מקרה על אחוריים אתה יכול לוותר ובמיוחד על פיוניר!

לי יש את אותו הסט רק 6.5 ואני מרוצה אפילו שעדיין הוא לא מוגבר אפילו, סט מצויין..

רותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מקדימה תתקין את הקומפוננט של המורל 6.5 אינטש' ומאחורה 6X9 של מורל 150 RMS

תחבר את כל הרמקולים למגבר 4 ערוצים..

ובקשר לסאבים תחבר להם מונובלוק שיצליח לדחוף אותם ונגמר הסיפור!!:-)

למכירה מגבר קטינגאג' + סאב בזוקה של JBL !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר שרשור על מערכת ב-306 אז...

התחדשתי לי ב- 306 שכרגע יש בה מערכת + רמקולים מקוריים. :-|

אני לא מחפש ווליום אדיר אלה קצת איכות.

השאלה מה עדיף:

1. קומפוננט יחסית זול מקדימה עם אופציה לסאב + מגבר בעתיד (אחוריים פשוטים או מקוריים).

2. 9*6 מאחורה ומקוריים מקדימה (או גם "1/2 6 מקדימה).

יש לי כרגע מגבר (CONCORD 200W 2 ערוצים) עתיק שלא נראה לי שווה התקנה. :-?

ותקציב של 1500 ש"ח בערך למערכת.

וקיימת אופציה למערכת מארה"ב (קרובים שבאים לבקר).

כדאי להשקיע במערכת שקוראת DVD (ללא מסך) + מסך למשענת ?

מצטער על ריבוי השאלות אבל אני דיי :conf: מאז שהתחלתי לקרוא בפורום + המפגש המעולה.

תודה מראש

WUKA

Sheep Happens

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בקשר לבניה.....טוב ככה חברה אני לא מבין בזה אני לא יודע למי לפנות אני לא יודע כמה כסף זה אם אפשר לקנות חומרים לעשות לבד כמה זמן לוקח אם כדי להשקיע ולעשות לבד ואם זה יוצא כמו שצריך כשעושים לבד ובלי פגמים איכות בחומרים וכדומה

ולמה עדיף תסט של ה6.5 ולא תסט של ה5.25 מה ההבדל יותר צליל יותר איכות? עוצמה?

http://www.pompa.e-shop.co.il/Product.asp?Pid=PULSE525&Cat2Cat1ID=61&Cat2ID=290&aff=Zap

תודה מקס :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...