Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Honda Civic Type-R 2001-2003, כמה שאלות.

d00G
שימו לב! השרשור הזה בן 6521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני מתעניין לאחרונה ברכב הנ"ל.

רציתי לדעת מה המחירון של הרכב? ומהי צריכת הדלק שלו?

האם החלקים של הרכב יקרים? (אני יודע שזהו רכב דיי נדיר בארץ - ז"א יש מעט מכוניות אותו סוג)

בעיות וכו'...

ראיתי אחת למכירה ב"מגרש" מכוניות כזה, שיושבת שם כבר בערך 8 חודש, הסתכלתי מקרוב היא ניראית חדשה ביותר ושמורה למעט שריטה שיש לה לכל אורך צד ימין (נראה כמו שריטה של מפתח).

תודה על העזרה.

יוסי.

עוד משהו לא קשור, ראיתי הונדה Type-R חדשה (2006) בגבעתיים חונה.

אם היה לי איך לצלם הייתי מצלם, פשוט יפיפיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון תיבדוק ביצחק לוי, אם אני לא טועה שנת 2003 נמכרת באיזור ה 150K.

אם אתה שואל לגבי צריכת דלק של מנוע שמטפס ליותר מ 8000 סל"ד וממש "מת" מתחת ל 5500 כניראה שהרכב לא בישבילך.

אופק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

מחירון של הרכב שנת 2002 94K אבל גם אם יתמזל מזלך ותמצא אחת, אל תצפה למחירון.שנת 2003 אם אני לא טועה 116K אבל שוב, אל תצפה למחירון.

החלקים של הרכב יקרים(מנסיון של חבר שהרכב היה בבעלותו).

מקווה שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...