Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה קטנה בשיחזור הגדרות ב windows

K-f-i-r
שימו לב! השרשור הזה בן 6527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברה, אני יודע שזה לא פורום מחשבים אבל לרובכם יהיה את הכלים לעזור לי בתוך כמה דקות.

אז ככה, יום אחד קראתי מדריך באתר מסויים שמשפר את ביצועי המחשב על ידי ביטול פעולות מסויימות ב windows דרך ה - computer management בתהליכים (services)

בקיצור כנראה וביטלתי כל מיני דברים שדווקא אני צריך ,ומאז יש לי בעיות בצריבה , בהתקנה של ישומים מסויימים וכל מיני פונקיות נעלמו לי.

אשמח אם תעלו פריינט סקרין של החלון אצלכם במידה ולא שיניתם כלום כי אני רוצה להחזיר הכל לאיך שזה היה קודם.

תודה , כפיר.

untitled.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה Sytem Restore לתאריך לפני שעשית את השינויים בשום אופן אל תהפוך את כל השירותתים לאוטומטיים.

ועוד אופציה: לך למחשב של שכן שלא עשה את השינויים ותשנה את כל השירותים בהתאם למחשב שלו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי לגבי איזה שרות הוא מדבר - אני יודע שהיה סיפור בעבר של "גניבה" של 20% ממהירות הגלישה ע"י הגדרה מסוימת.

אני לא יודע אם זה נכון או לא, אבל אני שיניתי את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אנשים, אבל אני צריך פריינט סקריין ככה זה יהיה יותר יעיל ויותר מהיר

אני יודע שהשיפור ממש לא משמעותי אבל אמרתי יאלה אני לא יפסיד שום דבר.

לעשות שיחזור זה רעיון רע כי גם אותו ביטלתי דרך התהליכים , ושאני נכנס לשיחזור מערכת אני מקבל הודעה "האם להפעיל אותו עכשיו" ובטח זה לא יזכור תאריכים כי זה היה כבוי.

ללכת למחשב של שכן שלי או של אחי וכל שניה לחזור זה סיוט,או שאני ירשום על דף וזה גם סיוט .

תקתקו שניה שתי תצלומי מסך שלכם

תודה, כפיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תלך למחשב של השכן / אח / חבר ותעשה PrintScreen למדפסת או אליך לדוא"ל...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך למחשב אחר, שעובד, תעשה

net start ואילו כל השרותים שעובדים...

אם אתה רוצה את זה לתוך קובץ תעשה

net start > c:\service.txt

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...