Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונטו לא מניעה

red punto
שימו לב! השרשור הזה בן 6529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, יש לי בעיה בהתנעה של האוטו, נורית התרעה של ההזרקה נדלקה לי במקום להיכבה במצב רגיל, ויש סטרטר וניסיתי גם להניע ממצבר אחר וכלום, אם למישהו יש רעיון אז בכיף, קצת דחוף.... תודה. אגב, הרכב הוא פיאט פונטו 1250, שנת 97

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה משאבת דלק גמורה

יש אימובילייזר ברכב שמנתק את משאבת הדלק? יכול להיות שזאת הבעיה

פילטר דלק סתום

הסבירות הגבוהה ביותר היא משאבת דלק שגמרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אימבולייזר באוטו, אבל אני רוצה לציין עוד פרט חשוב שנורית קוד המפתח לא נעלמת עם הסיבוב הסוויץ, ונורית ההזרקה בעצם עושה פעולה הפוכה, לכן נראה לי דווקא שהבעיה היא יותר בכיוון החשמלי, איך אפשר לבדוק את המשאבה? אם אפשר בכלל.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי אותה בעיה באותו סוג אוטו,מעניין שבמקרה גם באותו מודל.

ניתקתי את המינוס של המצבר למשך חצי שעה,והבעיה נעלמה.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך את כרטיס הקודים של המפתחות (כרטיס כחול) שניתן לבעל הרכב בזמן רכישתו מהחברה אז כתוב בו קוד אלקטרוני מספרי הנועד לעקוף את האימובילייזר המקורי וכך להניע הרכב וגם לדעת האם מע' האימובחילייזר תקולה או תקינה.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך מפתח רזרווי, תנסה איתו.

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך את כרטיס הקודים של המפתחות (כרטיס כחול) שניתן לבעל הרכב בזמן רכישתו מהחברה אז כתוב בו קוד אלקטרוני מספרי הנועד לעקוף את האימובילייזר המקורי וכך להניע הרכב וגם לדעת האם מע' האימובחילייזר תקולה או תקינה.

לפני כשבועים מכרתי את הפונטו שלי, מודל 97, נשאר אצלי בטעות מפתח מובנה +כרטיס כחול.

רפי אם זה יעזור לו, הוא יכול לקבל את זה ממני.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יעזור לו כי הקוד מתאים רק לרכב מסוים ואינו מתאים לאחר.

במקרה זה אין ברירה אלא להתחבר עם מחשב אבחון של פיאט (אגזמינר) כדי לאתר התקלה שהנה ממע' האימובילייזר המקורית הנקראת "פיאט קוד".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...