Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרב הפורומים בקארטינג, 14/11/02 � כללים ותקנות

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 7837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• כל מנהל פורום יגיש עד 4 ימים לפני הארוע (דהיינו עד יום א' – 10/11/02) רשימת משתתפים מטעם הפורום שלו. אין הגבלה על כמות המשתתפים בפורום. הנסיעה תתבצע על פי הסדר ברשימה שתוגש. סידור זה לא ניתן לשינוי בעת הארוע, גם לא החלפות בין נהגים, מי שרוצה להגיע מטעם CarsForum (מלבד החבר'ה שנרשמו בשרשור המקורי) שישלח לי הודעה ואני ארשום אותו.
  • כל נהג יעלה למקסימום של 2 מקצים במהלך הארוע. אם נהג מסויים מעוניין לעשות מקצה אחד בלבד, יש לציין זאת ברשימת המשתתפים מראש.
  • לכל פורום יוקצה קארט אחד בכל מקצה. במידה ויש פורומים עם מיעוט יחסי של משתתפים, קארט אחד יהיה משותף ל 2-3 פורומים בהתאם לכמות המשתתפים, ועל פי תכנון מראש, כאשר פורום שונה ינהג בכל מקצה לסירוגין.
  • בכל מקצה יתבצע חילוף של הקארטים לפי סדר קבוע – עם הזזה של קארט אחד בכל סבב.
  • במידה וקארט אחד יישאר בלי נהגים, קארט אחד יורד מהמסלול על פי הגרלה.
  • במקצים האחרונים, במקרה שיש יותר מנהג אחד מאותו פורום, הקצאת הקארטים תהיה לפי רשימת הנהגים, אל מול סידור הקארטים, כלומר שהנהג הקודם ברשימה ינהג בקארט עם המספר הנמוך יותר.
  • במידה ונהג רשום לא הגיע לארוע, שאר נהגי הפורום יועתקו כלפי מעלה ברשימה.
  • במידה ומגיע נהג שאינו רשום מראש, הוא יתווסף בסוף רשימת נהגי אותו פורום, במידה וזה יתאפשר מבחינה ארגונית, ובהתאם לשיקול מנהלי הארוע.
  • בסיום מקצי מדידות הזמנים, לכל פורום יוענקו נקודות על פי דירוג 4 הזמנים הטובים של נהגיהם (זמן אחד בלבד לכל נהג), או 3 הזמנים הטובים, במידה ויוחלט ע"י מנהלי הארוע.
    לפורום עם הזמן האיטי ביותר תוענק נקודה אחת, וכך הלאה עד 4*N נקודות (או 3*N נק') (כאשר N=מס' הפורומים המשתתפים)
  • בסיום המקצים המדודים, יהיה מקצה נוסף ללא תשלום, מתנת בעל המסלול, בו תנתן הזדמנות לכל הפורומים לשפר את הניקוד המצטבר שלהם. הנהג המהיר ביותר מכל פורום ישתתף במקצה, ויוענקו נקודות נוספות מ 1 עד N כמספר הפורומים המשתתפים. במידה והנהג המהיר ביותר לא נמצא במקום, הנהג הבא בדירוג יכול לעלות למקצה במקומו. למקצה זה הקארטים ייקבעו על פי הגרלה.

על כל המשתתפים בארוע להגיע עם נעליים סגורות.

יש לשמור על משמעת בעת הארוע, ולהשמע להוראות בעל המקום ומארגני הארוע.

יש להגיע לארוע בזמן המתוכנן על מנת לקבל תדריך לפני עליה על המסלול.

הארוע יתקיים ביום ה', 14/11/02 משעה 18:00 במסלול הקארטינג בנחשונים.

המחיר למקצה הינו 50 ש"ח, הנחה של 5 ש"ח למקצה מהמחיר הרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בפנים

ואני בעד

CARS FORUM

זה דווקה תאריך מצוין(תאריך של יום ההולדת שלי :lol::p )

השאלה איפה אני בתאריך הזה

כי אני מתחיל טירונות עכשיו :cry:

אבל אני מקווה שאוכל לייצג את הפורם בכבוד אם אני אוכל להגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

עד עכשיו נרשמו אנשים בודדים בלבד , חברה, עד היום יש להגיש את רשימת המועמדים, מי שרוצה לבוא ולנהוג בארוע, שיגיד , אחר כך זה לא יהיה אפשרי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...