Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבל גרירה ברכב פרטי

סלבו
שימו לב! השרשור הזה בן 6529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תהייה שעלתה אתמול בשעות הלילה המאוחרות, בעקבות טלפון של חבר ששקע אי שם בחולות פלמחים:

1. עד כמה יש טעם להחזיק כבל גרירה ברכב פרטי (משפחתי)?

2. במידה ורכב פרטי נתקע (שוקע) בחולות/בוץ - עד כמה אפשר לחלץ אותו בעזרת רכב פרטי/משפחתי אחר? (לא רכב שטח!)

3. כמה עולה כבל גרירה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תלוי איפה אתה נוסע, בעיקרון רכב 2X4 אינו רכב חילוץ ואינו יורד לדרכים הדורשות 4X4, כך שסבירות גבוהה שלא תשתמש בכבל זה.

2. במקרה כזה גם רכבך ישקע וכך תוכל לארח חברה לרכב השוקע, לחלצו יהיה קשה מאד עם 2X4 ועוד עם רכב משפחתי.

3. תלוי באורך, עובי, סוג כבל (ברזל, בד ועוד) מתחיל מעשרות שקלים ומתפס למאות שקלים.

בשורה התחתונה אין טעם לרכב משפחתי להחזיק כבל גרירה ברכב, הרכב לא בנוי לחילוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תלוי איפה אתה נוסע, בעיקרון רכב 2X4 אינו רכב חילוץ ואינו יורד לדרכים הדורשות 4X4, כך שסבירות גבוהה שלא תשתמש בכבל זה.

2. במקרה כזה גם רכבך ישקע וכך תוכל לארח חברה לרכב השוקע, לחלצו יהיה קשה מאד עם 2X4 ועוד עם רכב משפחתי.

3. תלוי באורך, עובי, סוג כבל (ברזל, בד ועוד) מתחיל מעשרות שקלים ומתפס למאות שקלים.

בשורה התחתונה אין טעם לרכב משפחתי להחזיק כבל גרירה ברכב, הרכב לא בנוי לחילוץ.

אני לא מדבר על ירידה לשטח לצורך חילוץ, אלא יותר בכיוון של רכב ששקע בחול, כי נסע מטר אחד יותר מדי (מצב שהרכב המחלץ יכול להגיע עד סמוך אליו, אבל לא לשקוע).

כבל פשוט יחסית (אבל שלא נקרע תוך כדי גרירה), עשוי מבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם רצ'רטים של המוביליות שמשמשות לקשירת הרכב,זה כבל עבה ובעל חוזק משיכה גבוה,עלותו לא כ"כ גבוה ובמקרה שתיארת הוא היה עוזר בטוח.

שבת שלום רן.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם רצ'רטים של המוביליות שמשמשות לקשירת הרכב,זה כבל עבה ובעל חוזק משיכה גבוה,עלותו לא כ"כ גבוה ובמקרה שתיארת הוא היה עוזר בטוח.

שבת שלום רן.

רן, סתם שאלה: "חבל אישי" (מהסוג שיש בצבא), מספיק חזק לצורך גרירה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל אישי אני לא מכיר,אך אם אתה יכול להשיג כבל שזור עם 2 שאקלים\ווים כמו של כננת,בד"כ יש אצל הקצין רכב.

אך כמו שאמרתי רצ'רט של קשירת רכב יעזור לך והוא גם לא תופס מקום בתא-מטען.

אם תרצה אני אבדוק אצלי במחסן,במידה ויש לי אשמח לתת לך אותו.

שבת שלום רן.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן, סתם שאלה: "חבל אישי" (מהסוג שיש בצבא), מספיק חזק לצורך גרירה?

כן.

אפשר לגרור בעזרתו גם סופה.

מה שכן, כ"כ התעצבנתי עליו שהוא לא עונה אז שאלתי אותו אם הוא רוצה למצו# לי אז הוא ענה שהוא נעלב והוא לא מדבר איתי יותר, הזכיר לי את אישתי :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...