Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחקי פאזה עם הסאבוופר

שימו לב! השרשור הזה בן 6528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

היום בדרך לעבודה שיחקתי קצת עם הסאבוופר בזמן ששמעתי את

the smiths- girlfriend in a coma

אני חייב לציין שמאז שהתקנתי את ה9853 של אלפיין הסאב התעורר לחיים ובאמת לא האמנתי שאני אקבל כזה צליל מהשיר הזה - ההקלטות שלהם לא משהו בכלל בד"כ, של הסמיתס אני מתכוון...

ואז בטעות הפכתי את הפאזה של הסאב - לפאזה הפוכה - כל הבאס! אבל כל הבאס נע קדימה באיזה מטר לפחות!!! וגם נהיה יותר פאנצ'י - ממש פטישי.

אני לא זוכר שכשהפכתי את החוטים בסאב הגעתי לתוצאה כזו - אבל הניסוי הזה היה גם לפני שהחלפתי HU ואז הסאב היה ממש אנמי.

בקיצור - שחקו עם הפאזה של הסאב שלכם - שווה את הנסיון.

אחרי זה גם האזנתי לtina turner - private dancer

tanita tikaram - a twist in my subraiety

radio head - paranoid android

ונדהמתי בכל שיר לגלות את ההבדל מחדש...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושהפכתה פאזה בהפיכת החיבור לא הרגשתה כזה הבדל כמו שעשיתה את זה דרך המכשיר ?

בדרך כלל זה צריך להיות הפוך.

כיף לגלות דברים כאלה כל פעם מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיכת פאזה דרך המכשיר לא משתווה להפיכת פאזה פיזית. "הפיכת פאזה" שרך המכשיר סה"כ מוסיף דיליי (איחור) קטן של כמה מילי-שניות כאילו בכדי לתת את ההרגשה של פאזה הפוכה. בפועל (אם ממש הופכים פאזות בסאב) מקבלים תוצאה אחרת.

אני הייתי ממליץ לכולם לנסות ולסובב את הסאבים שלהם בתא המטען ולמקם אותם בנקודות שונות (משהו בסגנון ניסוי ותהייה). אני יכול להבטיח לכם שתוך כמה דקות תרגישו בהבדל אם מקבלים יותר באס או פחות, הבאס פתאום נופל מקדימה או שהוא נעלם.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם את זה ניסיתי - התוצאה הכי טובה היא כשהסאב מופנה למנעול של תא המטען

אבל הפאזה במכשיר הפוכה ולא בטרמינלים של הסאב...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני!

כל רכב והאקוסטיקה המשוגעת שלו.

עכשיו לך תסביר את זה לתושבי הארץ המובטחת שסאב לא תמיד נשמע הכי טוב אם הוא מופנה אחורה... :roll:

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה עולה לי שאלה :idea:

תראו סאב לדעתי נשמע טוב יותר ברכב שלי כשהוא מופנה אל גב המושבים

עכשיו כשאני מתכנן בניה כל שהיא אז אני כמובן לא יפנה את הסאב אל המנעול בגלל שזה יותר יפה אני כמו כולם מעדיף להנות יותר, עכשיו במצב שאני מרכיב את הסאב בתוך תיבה רק שהסאב במצב שהמגנט בחוץ והממברנה בתוך התיבה זה נותן את אותו אפקט כמו שאני יפנה את הסאב אל גב המושבים כשהסאב מורכב בצורה רגילה בתיבה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ מתקינים את הסאב לתוך התיבה כאשר רוצים לבטל את הנפח העצמי של הסאב בכדי להשתמש בכל הנפח הפנימי של התיבה - אני מניח שהחבטה של הסאב במצב כזה תישמע חזק יותר משום שהוא בועט ישירות לתוך התיבה, מה גם שהסאב אמור לעמוד בעוצמות יותר גבוהות משום שהמגנט שלו נמצא בשטח הרבה יותר מאוורר מהתיבה עצמה.

בתכלס - לא יצא לי עדיין לעשות את הניסוי הזה ואני מדבר על סמך השערות בלבד... לרוב - מבלי לנסות אי אפשר ממש לדעת, לכן... תנסה ותפרסם את התוצאות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לשים את הסאב הפוך אז ניסנו והסאונד ללא תיבה לא נותן לך כלום,אין תהודה

ולכן אין סאב בכלל ! ! ! אין את האפקט .

עדיף לבנות תיבה טובה או בניה גם ליופי ולהנות גם מיופי ואיכות סאונד !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לשים את הסאב הפוך אז ניסנו והסאונד ללא תיבה לא נותן לך כלום,אין תהודה

ולכן אין סאב בכלל ! ! ! אין את האפקט .

עדיף לבנות תיבה טובה או בניה גם ליופי ולהנות גם מיופי ואיכות סאונד !

מה אתה מדבר פה לא הבנתי כל כך. כמובן שבלי תיבה לא יהיה לך באס.

מי מדבר על להפעיל סאב בלי תיבה. ואפילו אין מה לנסות הסאב לא ינגן טוב בלי תיבה כי הוא פשוט יקצר את עצמו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיכת פאזה הכוונה להפוך + במינוס ומינוס ב + בטרמינל?

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיכת הפאזה במכשיר לא באמת הופכת פלוס במינוס, ומהלך הסאב לא באמת משתנה פיזית. כל מה שזה עושה הוא מוסיף קצת "דילאיי" לסאב (משהו בקירוב 3 מילי-שניות).

מנסיון - יש הבדל עצום בין "רברס" לבין הפיכת פאזה באמת.

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...