Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברים שינוי בתוכנית נרכב הוא : b.m.w 318i 85 אוטומט

salmami
שימו לב! השרשור הזה בן 6528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי אין סוף חיפושים אני חוש שמצאתי

הרכב שנת 85 מנוע 1800 הזרקה ! הגה כוח נעילה מרכזית סאן רוף חשמלי מקורי מגנז אורגינלי כולל גלגל רזרבי ואוטומט יד רביעית עבר 190000 במצב מעולה שכמותו לא ראיתי

גם חיצונית וגם פנימית.

מה שנשאר זה לקחת אותה לחבר שלי המוסכניק שיעביר ביקורת מכאנית ואם היא תעבור אז בעזרת השם היא תהיה שלי !!!

רציתי לקבל פרטים לגבי הרכב:

התנהגות כביש, בטיחות, צריכת דלק, כוחות סוס, וכו ... אה ושכחתי איזה E הוא או M אין לי מושג !!!

תודה ענקית מראש !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

e30

צריכת דלק דיי גבוה 12 ל 1 בצורה הכי חסכונית ויכול להיות שיותר גרוע בגלל הגיר האוטומטי של 4 הילוכים

התהנהגות כביש? טובה אבל שוב הגיר האוטומטי מסרס את הכיף שבהנעה אחורית בצורה דיי רצינית.

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי בדיוק כזה כשהיה חדש...

המנוע האמור עם 105 כ"ס. הגיר היה טוב מאד לזמנו וגם ההגה מצויין.

האיכות היתה לא משהו בכלל. אחרי 100K ק"מ לא מעט דברים היו מפורקים והרכב היה נכבה כשניסינו לעלות על מדרכות.

צריכת הדלק היתה טובה יותר מה 316i עם 102 כ"ס שהיה לי אחריו, והוא גם היה מסוגל לזרוק זנב, בניגוד ל 316i - מה שחשוב זה בעיקר המומנט ולא ההספק.

ביום טוב ורגל קלה במיוחד היה אפשר להגיע ל 14.5 ק"מ לליטר בנסיעה בינעירונית.

קשה לי לדמיין רכב כזה במצב טוב עם 190000 ק"מ (פחות מ9K לשנה במשך 22 שנים? נשמע קצת חשוד...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אוטו בן 19 אין לייחס כלל חשיבות לקילומטראג".

מן הסתם יש כאלו שעברו 7 מדורי גיהנום,טופלו,תוקנו והוחלפו חלפים.

כשאני בזמנו קניתי אוטו בן 15 ממש לא עיניין אותי כמה עשה, אלא החשוב בודי,מצב מנוע ,גיר ומכלולים עיקריים.

אם האוטו מתוחזק ותקין לך על זה.

אורן

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

אם יש לך שאלות - יש את פורום ב.מ.וו בקלאסיקארז

ויש פה אותי ועוד כמה שיש להם טיפה נסיון עם האוטו.

לצערי לא אוכל לאשר אתת נתוני צריכת הדלק האופטימיים [מאוד מאוד מאוד] שנזרקו פה מעלי, אבל אצלי, בגרסה הידנית, האוטו עושה 1-11 ביום טוב.

בכל מקרה, אם הוא שמור - הוא מאוד מפנק.

לגבי המנוע - רוב הסיכויים שמדובר בM10 מוזרק.

מנוע מאוד אמין, בעל פוטנציאל רק לשיפורים [אם רוצים]

אתה אומר שהיא כבר שמורה - אז פשוט תמשיך לשמור עליה.

לגבי הק"מ והידיים - ברכבים כאלה באמת המספרים פחות חשובים אלא המצב האמיתי הוא מה שאומר יותר.

תהנה ובמידה ואתה לא מכיר הנעה אחורית- סע בזהירות בימי הגשם הראשונים.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...