Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלום אני חדש הפנו אותי לפה אמרו יש פה תותחים שיוכלו לעזור לי..

Amit .G
שימו לב! השרשור הזה בן 6532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב דבר ראשון שלום אני חדש פה..

דבר שני כמו שאמרתי בכותרת יש לי כמ שאלות.. הפנו אותי לפה אמרו לי יעזרו לי פה.. אז הנה השאלות ותודה מראש למי שעוזר זה ממש חשוב..

1) אם הוצאתי טופס ירוק ועברתי בו תאוריה לרכב.. ועדיין לא עברתי טסט של רכב אני עדיין בשיעורים.. אני אוכל להשתמש בתאוריה של הרכב גם בשביל האופנוע... או שאצטרך לעשות חדשה.. ודבר נוסף האם הטופס ירוק של רישיון 2 כולל את רישיון של 50 סמ"ק??

2)אני מתלבט בין אופנוע YANAHA DT50 לעומת SUZUKI RMX מה אתם ממליצים?

3) כשאני הולך לקנות אופנוע 50 סמ"ק אחד מהשנים מה אני צריך לבדוק בו כדי לדעת שהוא תקין..

4)האם מותר לי לעלות על כביש מהיר עם האופנוע..

5)אם אפשר לתת לי עוד סוגים של אופנועים 50 סמ"ק עם תמונות שיהיה מבחר.. אופנועים שאתם ממליצים עליהם.. כי שמעתי גם תיפון ואפריליה RX וכל מיני.. אז תמליצו..

תודה לכל מי שעוזר אפילו אם עניתם על חצי מהשאלות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודמי צודק עד כדי כאב.

עד מתי ייסרונו משתמשים חדשים בשוטים ועקרבים? עד מתי יעלוזו הערלים?

כמו כן, התבלבלת בפורום, אופנועים זה בhttp://www.fullgaz.co.il.

בהצלחה

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...