Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה זה לעזאזל "שטר חוב" ולמה הצבא צריך את זה?!

Opel Astra GSI
שימו לב! השרשור הזה בן 6524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, הלכתי לשלם 750 ש"ח לפקודת הצבא :? בשביל להירשם(לימודים) למסלול אופקים טכנולוגים וכמו כן ביקשו שטר חוב. למה השטר חוב? מה זה אומר שטח חוב על סך 1 שקל? מה ההבדל בין שקל לארבע. מה המטרה של השטר חוב הזה? זה במידה ולא שילמתי את ה750 הם כאילו יקחו אותם ממי שיחתום? למה זה?! :x

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטר חוב דומה לצ'ק ביטחון (כלומר , מסמך המחייב אותך לשלם סכום כסף אם לא תעשה פעולה מסויימת) - אבל מבחינה משפטית הוא עדיף כי חותמים עליו ערבים נוספים מלבדך.

אין לי מושג מה ההבדל בין השטרות בערכים הנקובים השונים. לא ראיתי הבדל ביניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שיש לי שאלה בנושא שטר חוב. מכיון שלפני שבוע הייתי צריך להוציא כזה (מסתבר שכשוכרים דירה, מקובל לבקש אחד כזה).

האם השטר הזה מחייב? למי מקבל השטר פונה במידה שהוא חושב שמגיע לו הכסף? (תיאורתית, הוא יכול תמיד להגיד שהאדם שהביא לו את השטר, חייב לו כסף)

שמתי לב, במקרה שלי שלא ממש בדקו את יכולת ההחזר של הערבים (שוב תיאורטית, יכולתי להחתים שני הומלסים, שלא ממש יכולים להחזיר את הכסף) האם החובה היא שלי (בעל השטר) לבדוק את יכולת ההחזר או של מקבל השטר?

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...