Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המערכת החדשה שלי - בקופה החדשה שלי. סיפור אהבה בהמשכים...

SimonLTZ
שימו לב! השרשור הזה בן 6524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז אני לא ממש יודע איך להתחיל את הת'רד הזה - חיכיתי לו כ -3 חודשים.

יותר נכון חיכיתי לכלה 3 חודשים...

מדובר ביונדאי קופה צהובה, שנת 98. מיום 1.6.06 אני עובד על התקנת המערכת ברכב.

הפעם הזאת, לעומת ה GTI שהושבתה - אני המתכנן וה"מעצב" של מראה הרכב ורכיבי ההתקנה (תיבות על הדלתות, תיבה לסאב, ושאר ירקות.), ועושה גם את רוב עבודת השטח (חיווטים, התקנה פיזית של הרכיבים והתיבות). ראוי לציין לשבח את המקצועיות, הידע, ההשקעה והשירות של שיקו ורפי מ -SR מערכות שעוזרים ומבצעים את בנית התיבות לרמקולים ועוד קטנות שאני לא מסתדר בהם. אין ספק מדובר בפרויקט רציני שכמות התכנון והמחשבה הנדרשת בו רק הולכת וגודלת עם התקדמותו וסיומו של כל שלב ושלב. ההתקדמות ברכב מאוד איטית, אבל איך אומרים לאט לאט, ובזהירות. הרכב עובר איטום אקסטרים בדלתות ובתא המטען. המידים (שני זוגות קדימה וזוג אחד אחורה) כולם ימוקומו בתוך תיבות ייעודיות להם.

מערכת חשמל - יבוצע בקרוב שדרוג לאטרנטור מ90A לכיוון ה 120A. חיווט BIG 3 נעשה (מינוס מצבר -שלדה, מינוס שלדה -מנוע, פלוס אלטרנטור מצבר).

חוט פלוס ראשי 2 AWG שעובר החל מהמצבר (ובעצם החל מהאלטרנטור) לקבלים (2 של 1F כ"א), ומשם למגברים. 2 של 4AWG לתוך שתי הכניסות של האינפיניטי, 1 של 8AWG לסוני של הרמקולים (754HX). מינוסים משתי נקודות הכח של המצבר לבסיס החגורה, כנ"ל מהסוני, וכמובן גם מהקבלים (כמובן חיווט עבה 4AWG גם למינוסים), כולם לאותה נקודת בסיס חגורה (ששויפה מכל סימן צבע).

חיווט רמקולים: כל המערכת תעבוד "בבי-אמפינג" בעצם לא בדיוק מדובר בבי -אמפינג, אלא פשוט לא משתמש בקרוס הפאסיבי, וחותך את הטוויטרים ע"י קבל ומנחית ע"י נגד. הטוויטר יתחבר במקביל לחוט שמגיע למיד. החשש היחיד שלי הוא חוסר הספק אפשרי של המגבר ל 3 זוגות של סטים. אני יודע שלכם זה נשמע כמו משהו שבוודאות לא נכון והמגבר לא יעמוד בכך - אך סט אחד הוגבר על ידו ללא כל מאמץ, ובנוסף - הוא יציב החל מ - 1 אוהם, ככה שכדי לא להיכנס להוצאות מיותרות -כרגע אני בודק את העניין ומקווה לטוב בקטע הזה. מקסימום - מגבר שתי ערוצים איכותי וסגרתי ת'פינה.

פאנל יהיה ה 9350 של פיוניר, וזהו בגדול, כבר יצאתי מאיפוס, אעדכן בהמשך. הערות, הצעות וביקורת בונה יתקבלו בכיף. עידכונים בהמשך...

דיינאמט מאחורה.jpg

דיינמאט אחורה.jpg

תמונה004.jpg

תמונה003.jpg

תמונה002.jpg

תמונה001.jpg

SPL - 143.6DB

"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש גם על האוטו וגם על המערכת! ובהצלחה בהמשך הדרך!.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוף!

תן קרדיט :)

אלי.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיטום נראה גרוע.

ככה אוטמים דלת באקסטרים?!

זה נראה כאילו המתקין זרק חיצים על הדלת , ואיפה שנשאר סימן אמר לעצמו:

"שם נשים איטום! "

נראה ממש חובבני.

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבניה של הרמקולים קצת מציקה בעין רואים שהיא לא ממש ישרה

היא לא עשויה הכי טוב שאפשר

LIFE IS GOOD IF YOU HAVE VW

למכירה סאב http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=139659

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמקולים לא יהיו על הדלתות, ככה שהאיטום של הדלת מבחינתי נועד לשתי מטרות:

1. לסתום חורים ובכך לבודד חדירת רעשי מבחוץ.

2. חיזוק נקודות חלשות בדלת כדי להקשות אותה ולמנוע ויברציה שלה.

ברור שעדיף איטום מלא על כל שטח הדלת, אבל אין מספיק חומר לכך, ולא נכנס לי בתקציב לרכוש עוד חומר איטום, ובכלל האיטום שנעשה מספק אותי מהסיבות שציינתי לעיל...

האיטום נראה גרוע.

ככה אוטמים דלת באקסטרים?!

זה נראה כאילו המתקין זרק חיצים על הדלת , ואיפה שנשאר סימן אמר לעצמו:

"שם נשים איטום! "

נראה ממש חובבני.

SPL - 143.6DB

"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שאני מסכים איתך שכשהדלת פתוחה, זה לא נראה הכי אסתטי - בגלל זוית ישרה בקצה הרחוק מהרמקולים- אבל זה הרבה פחות מציק כשהדלת סגורה- והגודל הוא חובה מבחינתי כדי לספק נפח למידים...

הבניה של הרמקולים קצת מציקה בעין רואים שהיא לא ממש ישרה

היא לא עשויה הכי טוב שאפשר

SPL - 143.6DB

"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש נפח עצמי לכל רמקול?

ארי אמרתה לימנוע וויברציות... מה עשיתה שם לא יעזור כלום סתם בוזבוז של חומר. במקום של החור הגדול בדלת הייתה יכול לשים חתיכות של עץ כדי לחזק אותה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד, אני בטוח שיצא מדהים!

איזה מערכת אתה מתכנן להרכיב שם?

(נדמה לי שתהיה לך מתחרה...אם אני זוכר טוב יש בדיוק אחת כזאת צהובה עם מערכת מדהימה)

206XS 1.6 16V 110HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן תאמין לי שאם היית שם ונוגע בפח הפנימי של הדלת לפני שמרחתי את החומר, ואחרי שמרחתי את החומר- היית מבין את ההבדל ולהגיד "סתם בזבוז של חומר" זה לא רציני.

יכולתי לחזק את הדלת גם עם בטון נו אז??

היה לי חומר איטום, השתמשתי בו בכמות מינימלית ליצור דלת יותר מאסיבית ויותר אטומה מדלת פח מקורית. בשל העובדה שהרמקול לא יהיה על הדלת אלא על תיבה עצמאית, אין לי צורך באיטום מושלם וקפדני שלה, וכמו שכבר אמרתי גם אין לי את החומר לכך - ולאור העובדה שזה לא קריטי לאיכות הסאונד מהרמקולים - הסתפקתי באיטום החורים שבדלת, בין אם הם גדולים ובין אם הם קטנים - כאמור כדי ליצור בידוד טוב יותר מרעשי סביבה ופח שיגרמו על ידי הרמקולים והסאבים.

מה יש נפח עצמי לכל רמקול?

ארי אמרתה לימנוע וויברציות... מה עשיתה שם לא יעזור כלום סתם בוזבוז של חומר. במקום של החור הגדול בדלת הייתה יכול לשים חתיכות של עץ כדי לחזק אותה...

SPL - 143.6DB

"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...