Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור קטן (קשור לסאונד)

Soundman
שימו לב! השרשור הזה בן 6536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למי שלא מכיר את הרכב הנוכחי שלי (רנו קליאו) יש לי כנף של מיצובישי קולט עם ברקס.

לפני כ חצי שנה היה ניסיו לגנוב את הכנף. ושברו את הברגים. אבל לא גנבו בסוף.

תיקנתי את הכנף. ולפני כשבוע ימים. אחרי שכיוונתי את הסאב מחדש. 12W7. בתיבה פתוחה.

והסאב אצלי עובד לפעמים גם וויליום גבוה.

לפני כמה ימים. ראיתי שהכנף רועדת יותר מדי.

עכשיו אחרי שפרקתי אותה. ראיתי שהחורים של הברגים גמורים הם התרחבו מהריעדות של הבס.

אז למי שיש דבר דומה מוזמן להוסיף לסיפור

(ואם אני טועה בפורום. הייתי שמח שיעבור לפורום הנכון. )

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו שהיה לי זה שהיה לי איזה שהוא רעש שהטריף אותי מהחלק האחורי של הרכב

ולא הבנתי מה גורם לרעש אבל אחרי חיפושים רבים מאוד גיליתי שזה התריס הזה שנפתח מאחורה

ויש עליו את הלוגו של הרכב הוא עשה את הרעש הורדתי אותו ואין רעש

אבל עד שגיליתי את זה זה שיגעה אותי

אם לא הבנתם דיברתי על המגן שמש הזה מאחורה נו שאפשר לפתוח ולסגור אבל הוא מחובר

לרכב והוא בצורת לונג כזה

LIFE IS GOOD IF YOU HAVE VW

למכירה סאב http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=139659

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ לך לשים סביב הברגים מאיפה שמוברגים חומר כלשהו אשר יחזיק לך את הכנף חזק מאוד .. אני חשבתי על סיליקון משום שהוא גמיש וקשה לברגים לזוז איתו.. דבק מהיר לא כדאי משום שהוא יכול להישבר.. ודבק מגע חלש מאוד.. אז הכי טוב לפי חישובי זה סיליקון..

לרעוד הוא לא יכול להפסיק (אתה בטח מתכוון לL7 לא ? ) זה סאב מפלצתי שקשה שהפח לא יזוז איתו..

בברכה,

אמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר. די שטויות.

אני מתכוון ל W7. ואני מציע לפני שתה מתקן אותי או אחרים. תלמד עוד טיפה.

ומה שהוא שבר זה חומר שהותף לכמו ברזל (זה מגיע בפלסטיק. ואתה לש את זה. ואחרי זה, אתה קודח ואז מכניס בורג..

וסיליקון. משתחררר אחרי כמה זמן.!

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר. די שטויות.

אני מתכוון ל W7. ואני מציע לפני שתה מתקן אותי או אחרים. תלמד עוד טיפה.

ומה שהוא שבר זה חומר שהותף לכמו ברזל (זה מגיע בפלסטיק. ואתה לש את זה. ואחרי זה, אתה קודח ואז מכניס בורג..

וסיליקון. משתחררר אחרי כמה זמן.!

בקשר לסאב לא ידעתי כי לא שמעתי על הסאב W7 וגם אמרתי L7 משום שכתבו קודם שיש לך דאבל קיקר L7 :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל שלומי - אחללללללללללללה סאב!!!

המילה "בום" מגיעה ונגמרת לפני שמספיקים להבין את המיקום שלה!

לגבי התיקון - אתה מדבר על אפוקסי פלדה (פלסטלינה פלדה)

האפשרויות שלך הן או לנסות ליצוק כמות נוספת של אפוקסי פלדה (האחד שיש לי נקרא פרו-פוקסי והוא מגיע בגליל אפור שחור...עולה 20 שקל אחד...)

לדעתי זאת האופציה הגרועה מבין השתיים משום שבכמויות כאלה החומר הזה יתפורר עם הזמן משום שאתה מנסה לתפוס איתו חפץ יחסית כבד שנתון להמון לחץ.

מה שאני הייתי מציע לך לעשות זה להיות מקצועי עד הסוף עם הדבר הזה - פרק את הכנף, תיגש לרתך שירתך לך על החורים הגדולים שני פלחים קטנים של עלה פלדה עם חור בגודל מתאים - אל תשכח לצבוע לפחות שתי שכבות של צבע יסוד או צבע נגד חלודה - אחרי תיקון כזה אתה תוכל להדק את ההברגות של הכנף חזרה למקום בצורה הרמטית עם דסקיות ודסקיות קפיציות ואום עבה ועל כל זה תשים כמות נאה אפילו של סיליקון רק בכדי שההברגה לא תשתחרר עם הזמן - הפלחים מהפלדה - לא יתרחבו!!!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לעכשיו התקנתי מחדש את הכנף. החנסתי הרבה אפוקסי לתוך החורים. וקדחתי מחדש את כל החורים.

ונראה מחר מה איתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור לאודיו, קשור יותר לפורום טכני אבל בכל זאת:

1: לאחר קדיחת חורים בפח הרכב - לפני ההברגה חובה למרוח סיליקון.

2: איפוקסי פלסטלינה (מה שמכונה גם פרו-פוקסי): מצויין למילוי הברגות פלסטיק ש"נאכלו" מפתיחה וסגירה מרובה של ברגים. סתימה של החורים עם פרו-פוקסי, המתנה של 20 דקות וניתן להבריג לתוכם מחדש. גאוני.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם אין לי w7 לצערי הרב מאודד!! אבל יש לי jbl 250rms (אני יודע שזה צעצוע בשבילכם חח אל זה לבנתיים עד שיהיה תקציב למערכת רצינית).

יש לי מיצובישי סופר לנסר ומי שמכיר את האוטו יש לו פח בעובי של נייר מדפסת .. הסאב פירק לי את הפח של הבגאג' מההלחמות שלו.. האמצע של הבגאג' עלה וירד וממש התפדחתי לנסוע כמו איזה ערס כי לאוטו כזה עם מערכת בטוח חושבים שזה איזה ערס קטן מהתקווה עד שאבא שלי סידר לי את זה הדביק איזה חומר שם אבל נראה לי צריך להדביק את זה עוד פעם =)

hu-pioneer 7500

amp-Hifonics Titan TX4405

component-morel pulse 6.5

sub- JBL gto 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...