Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה ג'אז ממולץ?

wacky
שימו לב! השרשור הזה בן 6536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם מישהו מכיר את האוטו הזה מקרוב יכול להגיד לי אם הוא אמין מוצלח ?

:2gunfire:if it`s too loud you`re too old :2gunfire:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=46221

הבניה שלי בגולף (באקסית שלי )

:scatter:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הסופרמיני המוצלחות ביותר לטעמי : מרווח פנימי גדול וחכם, מנוע חסכוני מאוד, אמינה - רק תמצא אחת...

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשלעצמו, הג'אז מומלץ ביותר, למעשה הסופרמיני הטובה ביותר שנמכרה בישראל עד 2007, עם כניסת הגרנדה פונטו, קליאו החדשה ויאריס החדשה.

הבעיה היחידה שיבואני הונדה מתמחרים את הרכבים שלהם במחירים מופרכים, והמחיר של הג'אז הוא כמו של רכב משפחתי.

בכל מקרה, אם מדובר ברכב יד חדש, הייתי עושה נסיעת מבחן על ה3 הנ"ל. אם מדובר ברכב יד שניה, הג'אז בהחלט מומלצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף היתרונות: שומרת על ערכה בשוק המשומשות, חסכונית, אמינה מאוד מאוד, מרווחת.

ולפי דעתי השוואה מול פונטו או גרנד פונטו מיותרות לחלוטין כי פיאט אף פעם לא תוכל לספק אמינות ומותג כמו הונדה.

חיסרון: יקרה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולפי דעתי השוואה מול פונטו או גרנד פונטו מיותרות לחלוטין כי פיאט אף פעם לא תוכל לספק אמינות ומותג כמו הונדה.

זה כבר שטויות, הגרנדה פונטו בקושי עלתה על כבישי הארץ, וכבר החלטת שהיא אינה אמינה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרנדה פונטו לא במשחק הזה כלל;אם לא תהייה לה תיבה אוטומטית מלאה(ולא-גיר רובוטי הוא לא גיר אוטומטי!)או מחיר נוח במיוחד,להצלחה גדולה היא לא תזכה.

הג'אז היא המרווחת בקבוצת הסופר מיני,ובניגוד ליאריס של טויוטה יש לה תא מטען ענק,ולפחות מהבחינה הזו היא יכולה בשקט להחליף קומפקטית.

בזמנו שקלתי לקנות כזו,רק חבל שתג המחיר היה מרתיע משהו..

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן למי שרוצה לקנות כעת ואין לו זמן לחכות צריך לקחת בחשבון שגראנדפונטו זו עדיין פיאט שעד היום ואני אישית חושב גם שבעתיד תסבול מבעיות קטנות ומעצבנות לעומת הגאז שבד"כ יש לה אפס תקלות.

ואני חושב שגם מול המתמודדות החדשות יש לה הרבה מה להציע למרות שהיא מתחלפת בדגם חדש בשנה הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...