Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסבת בורה 02 לגז

AlonBar
שימו לב! השרשור הזה בן 6537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחותי יש אוטו בורה 2002 ובגלל שהיא צריכה לסוע כל יום לחיפה מנצרת עילית (כבר יש רקע )

היא החליטה להסב את האוטו לגז,

מה דעתכם ?

אצל מי כדאי לעשות זאת שקרוב לנצרת עילית ( עפולה ) ?

האם זה משתלם ?

מה קורה לביצועים ?

בקיצור : מה דעתכם ?

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות בנזין 6.35 אם אני לא טועה,

עלות גז 2.90.

משתלם? תלוי כמה נוסעת, לי זה משתלם, בעשרה חודשים עשיתי 27K קילומטר.

ביצועים? השמועה על 10% נכונה.

צריכה? בקסנטיה מנוע 2 ליטר, ניתן במאמץ-על להגיע ל1:11, אני לא מנסה אפילו.

עלות? כ-8000 שקל היום בחברה מובילה, הצעה שקיבלתי אגב לפני פחות מחודש.

בזרזיר פתחו מרכז התקנות שאישית הייתי ממליץ עליו, שם היתה ההצעה שקיבלתי.

הכל עניין של לקנות מחשבון ב10 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שזה משתלם ואני גם יודע שזה הרבה יותר נקי מבנזין וסולר כך שהמנוע הרבה יותר בריא אבל חזק זאת שאלה טובה , איפה יש תחנות תדלוק קרובות לעפולה או נצרת עילית או שבדרך מנצרת עילית לחיפה ?

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר בדקתי את נושא הגז .

החישוב הכלכלי הראשון שעשיתי היה דומה לשלך אך יש לזכור כי יש סיכוי טוב כי מחיר הגז האוטומטיבי לא ישאר ברמה של 3 שח .

המס על גז לרכב (ובכלל) היום נמוך מאוד בהשוואה לגז על בנזין.

הממשלה איננה רוצה להתחייב כי המס הנמוך מאוד שקיים היום ישאר כזה גם בעתיד

(כאשר רכבים רבים כבר יושבו לגז).

כמו כן מביקור אצל 3 מתקינים באזור המרכז ומבירורים נוספים לא התרשמתי מאיכות ההרכבה

אני לא אומר ' לא להתקין' אלא אני אומר תיבדוק את הנושא לעומק כדי שההשקעה במערכת תשתלם.

תבקר באתר הזה :

http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Forums&group=20

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...