Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרט אנימציה חדש מבית דיסני ופיקסאר, קארז!!

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 6530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי, תקראו לי ילד קטן, תגידו לי "היי תינוק! תנקה את החלב מהשפתיים" כי אני לא יודע מה איתכם , אני חולה על סרטי אנימציה!!

עכשיו יוצא סרט אנימציה חדש מבית דיסני ופיקסאר, ולא סתם סרט, סרט על מכוניות!!!!

זה הולך להיות משו חזק!!!

מזכיר קצת אתת ימי בימבה הלוהטים...

בקיצור, לא רק לילדים!!!

אגב, יש שם גם קטעים על מכוניות אספנות.

לאתר הסרט

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפרסמים הרבה את הסרט הזה

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה זה הסרט האחרון של דיסני ופיקסאר ביחד, אחרי זה הם יפרדו ופיסאר יעשו סרטים בעצמם.

לפי מה שקראתי הסרט מומלץ מאוד ואם כבר מדברים אני צריך לבדוק מתי יש הקרנת בדיקה של הסרט.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, תקראו לי ילד קטן, תגידו לי "היי תינוק! תנקה את החלב מהשפתיים" כי אני לא יודע מה איתכם , אני חולה על סרטי אנימציה!!

זה בסדר, לא צריך להיות ילד קטן בשביל לאהוב אנימציה. אבל במקרה שלך זה לא כ"כ משנה :wink:

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ועוד חצי עולם הורידו אתמול את הסרט באימיול..

חבל רק שזה היה סרט פורנו (לא רע) במסווה לסרט דיסני!

ת'אמת ציפיתי יותר לסרט קארס מהסרט פורנו, אבל לא התאכזבתי.

(לא סתם.. הסרט פורנו מעפן).

אז!

תזהרו מחיקויים!

עמרי.

--

דרך אגב, חייב לציין, מאוד אהבתי שהמושגים שהכניסו לתוך הסרט מאוד מציאותיים, השמות של החברות של הרכבים, שמירה על צורה פחות או יותר אמיתית, וגם נתונים שנשמעים הגיוניים.

נשמע לי מאוד מאוד נחמד, יש איזה משהו ב"וואלה" שמאפשר לזכות בכרטיסים להקרנת בכורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...