Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם למישהו יש מושג איך קוראים לשיר הזה?

THE-ONE
שימו לב! השרשור הזה בן 6531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן וחג שמח!

כבר יומיים מתנגנת במוחי מנגינה שאיני יכול להוציאה מראשי. חפשתי את השיר הזה בפורומים לזיהוי שירים ולא מצאתי מאום.

אני זוכר איך השיר הולך ואני אתן ציטוט בהמשך, מה שאני זוכר שזה שיר שקט יחסית, גבר שר אותו והוא הולך ככה: I see you in my eyes, like a thousand stars in the sky, and even that you're gone, you're image is in my mind...

אם למישהו יש מושג איך קוראים ללהקה\זמר ו\או לשם של השיר ויכול לתרום קצת מידע - אני אודה לו מאוד.

תודה, ליאור.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפס בגוגל את המילים של השיר כפי שרשמת ובסוף תרשום LYRICS. גוגל ימצא לך את המילים לשיר ומעליהם יהיה רשום השם. זה פטנט עצבני שעזר לי למצוא שמות לשירים מוזרים כמו MUMBO NOMBER 5 ועוד יצירות מופת עתיקות...וחדשות יותר, כמו "IRONIC"(שילשום...)

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...