Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שני עד 40 אלף שקל

DRS
שימו לב! השרשור הזה בן 6537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז ככה יש ברשותנו פוקוס מחברה היה אוטו נוסף ונמכר... עכשיו התקציב הוא 40 אלף שקל לרכב שיהיה רכב שני.. זה אומר שהוא לא חייב להיות שיא הנוחות היוקרה והעוצמה.. אבל ברמת הסביר..

הדרישות..

רצוי שיהיה 5 דל' וחייב להיות 5 ולא 3.. כיסאות של הילדים..

מנוע קטן לא מעל 1.4 (אלא אם ההפרש זניח)

שנת 2000/1 לפחות

אחזקה זולה ותקלות שואפות לאפס..

האופציות שעולות כנראה זה :

פולו

קורסה

פונטו

איביזה

קליאו B

206 אם נכנסת בתקציב

בקיצור כל שאר הרכבים בסגנון הנ"ל..

מישהו יכול לתת המלצות על כיוון ובנוסף יתרונות חסרונות אחזקה וטיפולים שוטפים של הרכבים האלה..

מוכר את המערכת רמה גבוהה

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2685354#post2685354

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה יש ברשותנו פוקוס מחברה היה אוטו נוסף ונמכר... עכשיו התקציב הוא 40 אלף שקל לרכב שיהיה רכב שני.. זה אומר שהוא לא חייב להיות שיא הנוחות היוקרה והעוצמה.. אבל ברמת הסביר..

הדרישות..

רצוי שיהיה 5 דל' וחייב להיות 5 ולא 3.. כיסאות של הילדים..

מנוע קטן לא מעל 1.4 (אלא אם ההפרש זניח)

שנת 2000/1 לפחות

אחזקה זולה ותקלות שואפות לאפס..

האופציות שעולות כנראה זה :

פולו

קורסה

פונטו

איביזה

קליאו B

206 אם נכנסת בתקציב

בקיצור כל שאר הרכבים בסגנון הנ"ל..

מישהו יכול לתת המלצות על כיוון ובנוסף יתרונות חסרונות אחזקה וטיפולים שוטפים של הרכבים האלה..206 לא נכנסת לך בתקציב לפי דעתי...

הפונטו היא לא כל כך אמינה, וזאת לפי שני חברים שלי שיש להם פונטו 99 ופונטו 97 , והם רואים הרבה הרבה מוסך.

הפולו נראה לי תהיה קטנה מדיי מאחורה לכסאות של ילדים קטנים, אני הייתי מנסה את הקליאו והאיביזה, ובתור ברירת מחדל הייתי הולך על הקרוסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשווה את הנוחות של ה306 בגרסת הבסיס

מזגן מקפיא

איכות מתלים טובה מאוד (נוחות מקטגוריית מחיר אחרת)

ותחושה מהאוטו שאתה מקבל הרבה יותר ממה שאתה משלם בשבילו

הפיאט שנהגתי עלייהן גרמו לי להרגיש "שימלת רק... אז מה אתה מצפה"

הפז'ו זו קניה שאם חס וחלילה היא הייתה נגנבת הייתי קונה עוד אחת כזו (אולי בגרסאת הספורט אבל זה רק אני)

העצה שלי היא שתכנס ל306 ותראה אם היא בשבילך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...