Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחזה יפה באמצע הלילה

RedR
שימו לב! השרשור הזה בן 7835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

אני חוזר לי אתמול ב 1:00 בלילה מהצפון , נסיעה של שעה עד הבית ,

הכל כיף .. כביש החוף ריק לגמרי ...

נוסע לי 120 רגוע למדי ...

לפתע אני רואה מאחורי את האור הברור של פנסי קסנון ( קסנון אמיתי כי הוא היה באמת חזק בצורה יוצאת דופן ) ... אני מסתכל בראי ועוקפת אותי מרצדס SL AMG ...

מחזה יפה לשכעצמו ... צמיגים איזה 250 לדעתי ... אוטו מדהים .

וכמובן הוא נתן גז והתחיל להתעופף ...

אני אמרתי לעצמי .. בוא נתפוס אותו ( אל תתחילו לצחוק עדיין )... ונתתי גז ... הראלי שלי הגיעה די בקלות ל - 180 .. משם ל - 190 ... ואיפשהו על קו ה - 7000 נעמדנו ...

הבחור עם ה - AMG ראה אותי מאחוריו ונאלץ לבלום עקב התנועה , שהוא ראה שאני מתקרב אליו במהירות מאחורה הוא האט כי הוא חושב שאני משטרה או משהו וכך תוך מבטי התלהבות עקפתי אותו ( תנו לי לחיות באשליות , זה כיף ) ...

לאחר שהוא ראה שאני לא משטרה ( עדיין הייתי על 190 בערך ) הוא החליט להחזיר את הכבוד ( לא שהוא נאבד לו ) ועקף אותי נדמה לי מינימום ב - 250 ...

היה מחזה מדהים :p:p:p

כל הסיפור לקח מספר דקות והראלי לא בנויה להחזיק כזאת מהירות הרבה זמן לכן חזרתי לי ל - 120 ... נתתי למנוע להתקרר ואמרתי לעצמי :

עקפתי SL AMG ... ( השמטתי את הקטע שהיא בלמה כי הייתה תנועה ) ... איזה כיף לי...

נתתי ח"ח לראלי על ההתמדה וחזרתי למערכת .

כמו שניסים סרוסי אמר .. " אשליות " ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור עם ה - AMG ראה אותי מאחוריו ונאלץ לבלום עקב התנועה , שהוא ראה שאני מתקרב אליו במהירות מאחורה הוא האט כי הוא חושב שאני משטרה

אני מאוד מקווה שאין לך שפריצרים כחולים.... :wink:

קורה לי הרבה פעמים שאני עוקף איזו הונדה ערסית\קולט\גולף....ואז אני רואה במראה איך פתאום הוא מתחיל להתקרב אלי כאילו מנסה להראות לי מה הוא מסוגל, לרוב אני נותן להם להינות מהספק ונותן להם לעקוף....שיתלהבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S500

נסעתי ב 605 טורבו ב90 קמ"ש

כביש החוף 3 לפנות בוקר אין כלב על הכביש אני נעקף עלידי s500

באיזה טיסה של 190...

יופי מצעתי טנ"ל ! בעודי מאיץ הדבקתי אותו בערך באיזור ה 220

טוב לי טוב לו... טוב גם לשוטר שירה עליו במחלף קסריה...

אני הורדתי ל 110 כמו ילד טוב.. ולאחר זיכרון העלתי חזרה את רמת האדרנלין...

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ברוך אתה ה` יוצר הטנ"ל!!!!!!!!!!1

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגד ה- AMG הזאת אין לי שום שמץ של סיכוי בכביש החוף ...

אם תשים אותו נגדי בכבישי הגולן עדיין לא יהיה סיכוי אבל פחות :p

רציני עכשיו ...

יש מכוניות כמו נגיד ולוו T-4 שהם מפלצות בקו ישר ... פשוט מפלצות ... אבל אם אתה שם אותם בכבישי סללום הם מפסידים לראלי ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...