Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חשוד שהופיע בשכונת מגוריי

bmw ricer
שימו לב! השרשור הזה בן 6537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר בערך שבוע עומדת ליד הבית שלי GMC זרוקה. היא במצב הזה כבר שבוע והיא אומנם לא מופיעה ברשימת הרכבים הגנובים של המשטרה אבל בכל זאת אני אפרסם תמונות שלה אולי מישהו מכיר ויודע... ניראה לי ממש מוזר שהיא עומדת ככה כבר שבוע. כבר שברו לה חלון וגנבו לה את הסמל...לאט לאט מפרקים אותה.

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/b/m/w/r/i/c/e/r/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200508212306494115/200606011407453706/P1010114.JPG

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/b/m/w/r/i/c/e/r/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200508212306494115/200606011408071844/P1010113.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נראה כמו זירת פשע אחרי חיסול דילרים.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מציק לי אישית. מצידי שיפרקו את כולה. הקטע הוא שבגלל גל הגניבות שמתרחב פה בארץ אני מעדיף לתת סיכוי לבעלים לימצוא את האוטו. אם כל אחד היה מפרסם תמונות של רכבים חשודים אולי חלקן היו מוצאים את הבעלים שלהן. אני יודע שאם היו גונבים לי את האוטו ומישהו היה שם תמונה שלה באינטרנט ואת המיקום הייתי מאושר. בכל מיקרה הרכב לא היה במקום הזה עד לפני שבוע. אולי זה מישהו חדש שעבר דירה ובדיוק באותו היום פירקו את האוטו שלו ודפקו אותו.

יש לציין שהיא חונה נגד כיוון התנועה (זה חד סיטרי פה) . מוזר ששום ניידת לא מתעניינת. עוברות פה מספיק ניידות. יש פה ליד משמר אזרחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך GMC

שמת לב כמה דיהטסו יש לך בשכונה? ממש מכת מדינה :-D

אני הייתי מדווח לעירייה... הם ידביקו מדבקה על החלון ואחרי שבועיים יגררו אותה משם.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך GMC

שמת לב כמה דיהטסו יש לך בשכונה? ממש מכת מדינה :-D

אני הייתי מדווח לעירייה... הם ידביקו מדבקה על החלון ואחרי שבועיים יגררו אותה משם.

אני לא אוהב להלשין. אולי בכל זאת זה של מישהו (למרות שהסיכוי הוא 0 לדעתי) ולא נעים שגוררים לך את האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לברר אם רכב מוכרז כגנוב באתר המשטרה.

מזינים את מספר הרכב במקום המתאים ומקבלים תוצאה.

http://www.police.gov.il/App/stolenCars/stolenCars.asp?cboPlateType=1&cmdSearch=%E1%E3%E5%F7&txtCarNumber=7791908

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי, גם מתחת לביתי יש טויטה באותו מצב, טוב כמעט, עם גלגל אחד מפונצ'ר כבר איזה חודש עומדת פה.

הדבר היחיד שמפריע לי זה שהיא תופסת חניה שגם ככה יש פה מצוקה קשה של חניה באיזור...

מה אתם אומרים, עיריה או משטרה?

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...