Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרדיו הדיגיטלי בישראל- מה קורה?

zvir
שימו לב! השרשור הזה בן 6538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני לא מבקר קבוע כאן אלא באספנות, אשמח אם תוכלו להשכיל אותי-

ראיתישמדברים על מכרז לרדיו הדיגיטלי. אני מעריך שתהיה לזה השפעה על כל מי שחושב לקנות רדיו לרכב.

האם מישהו יודע מה קורה? איזה טכנולוגיה תיבחר (שמעתי שDAB די נכשל ולא מתרחב) ומתי זה יקרה

תודה.

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא הרדיו הדיגיטלי כמו אחיו האחרים: אינטרנט מהיר,טלויזיה בלווין נתון לאישור מישרד התקשורת הביזיוני. כבר ב 2003 הובטח ע"י שר התקשור דאז להפוך את השירות לזמין עד סוף 2004.

כרגיל בממשלה שלנו כל שר דואג לקריירה שלו ומושך נושאים שכאלו עד לסיום הקדנציה שלו.

(שיהיה לו תעסוקה). האישור לכך כל כך פשוט אבל כל שנה יוצרים וועדה חדשה בנושא ושום דבר לא מתקדם.

מישרד התקשורת מאשים את אקו"ם למרות שהם נתנו את אישורם כבר לפני שנה ומשהו.

ואנחנו האזרחים נחכה לממשלה המושחטת להתעורר.

בכול אופן בזק מקיימים כבר מ 1996 ניסיונות ברדיו דיגיטלי על מספר תחנות פופלריות(גלגל"צ בניהם).

קיום יש כבר כיסוי ארצי של אנטנות לרדיו דיגיטלי ואם תרכוש ממיר מתאים אתה יכול להאזין באכות חסרת תקדים. זה מה שאני מתכנן לעשות בכול אופן.

אישור מישרד התקשורת נוגע לפתיחת השוק התחרותי בלבד. כך שכל תחנה תשדר ברדיו דיגיטלי בנוסף.

בשביל לשמוע רדיו דיגיטלי תצתרך בנוסף לממיר גם מכשיר תומך בטכנולוגיה. לרוב מכשירים מתקדמים היום תומכים כולם.

לגבי רדיו לוויני(שיטה אפילו עוד יותר טובה) . ארוכה הדרך!!!!

השרים האלה פשוט צבים מושחתים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...