Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה אקורד 95

aa123
שימו לב! השרשור הזה בן 6524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב לאמא, אבל גם אני הולך לנהוג מדי פעם ולא רוצה לסבול בקורולה. מה עוד, שדי קשה למצוא קורולה 93-4 אוטומטית שמורה!! (כמה שזה נשמע הזוי... )

2000 EX.

האם נסחרות באיזור המחירון כמו הסיוויק האוטומטיות? או שפחות?

מה לגבי עלויות אחזקה (אמינות, דלק). איך אמינות הגיר האוטומט והאמינות בכללי?

איך המושבים? נוחים? (המושבים בסיוויק לא רק שגרמו להזעות, אלא הרסו את הגב!!)

ביטוחים פחות מעניינים.

התנהגות כביש - זוועתית כמו רכבים אמריקאיים? (זה דגם אמירקאי, לא?)

וכל דבר שיוכל לעזור לי....

תודה, אביעד. (אגב, טחנתי חיפוש ולא מצאתי הרבה).

כמובן, הייתי שמח לקבל תשובות מאנשים שהייתה להם כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אני אענה לך מנסיון שלי על הרכב:

-עניין הסחירות לא ברור כל כך בדגמי 95 יש שנסחרות הרבה מעל המחירון ויש שנסחרות מתחת למחירון בכל מקרה לשלם 1000-2000 מעל המחירון לרכב שמור זה סביר בהחלט.

-הרכב אמין מאוד!!! אפילו במידה והרכב לא טופל בזמן עדיין יראה אמינות גבוהה מאוד,כך שמנושא האמינות לא הייתי דואג,גם בגיר לא נתקלתי בבעיות.

תצורכת דלק בשביל רכב "מנהלים" היא סבירה האוטו יכול לאכול 1ל7 ויכול לאכול 1ל10 זה תלוי בך.

-בנוגע לנוחות המושבים לי היתה קצת בעיה איתם אבל אולי זה בגלל שיש לי בעיות גב אני מאמין שהנוחות תספק אותך,האוטו מרווח מאוד וסביבת הנהג היא מאוד נעימה לעין והכל עשוי מחומרים באיכות גבוהה שלא מתפרקים.

-בעניין התנהגות כביש אני רק יכול להגיד לך שאחיזה לא גבוהה,מעבר לזה אני אתן למומחים להגיב.

סה"כ הרכב שווה את מחירו,ויכול להיות קניה מעולה.

בהצלחה בהחלטה

אלעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביעד,כל עוד אתה לא חושב שההתנהגות של הסיויק שלך יותר טובה מרכבים אמריקאיים,אני בשקט.

אתה בטח גם מאמין שבגלל שהיא נמוכה היא יציבה? חחחח

בקשר לאקורד,רכב טוב מאוד-נותן תחושה נחמדה מאוד של פאר יפני טיפה ישן.

נוחות נסיעה מאוד טובה לדעתי,לא אהבתי את העיצוב.

מה שכן אהבתי ברכב,זה הגוון בפנים בצבע בג' כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי במשפחה רובר 620 96 מנוע 2000, כפי שידוע הרכב זהה לאקורד באותם שנים.

מנסיון של 125K (יד ראשונה), כל המכלולים, הכוללים חלונות חשמליים, מראות וכו.. לא עשו בעיות בכלל כולל מנוע שבלי עין הרע עובד מצויין ללא כל תקלות (רצועת אלטרנטור לפני כחודש..)

הרכב זריז ומהיר ולא שותה יותר מדיי דלק.

2 חסרונות:

האחד, רפוד הגג על חלון הגג מאבד את ההדבקה שלו, ועד היום לא היה לי כח להתעסק איתו.

חסרון שני ומשמעותי הוא המזגן שבימי הקיץ החמים לדעתי לא מספק את הסחורה.

(אני רגיל לאנטרטיקה ב-9000...)

יכול להיות שחסר אצלנו גז, אחרים בעלי ניסיון יאמתו.

יצויין שהאוטו טופל בעקביות במוסך המרכזי בפתח תקווה.

בגדול אנחנו ממש מרוצים ואני אישית ממליץ בחום.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...