Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק להמלצה - רכב עד 8 אלף ש"ח משנת 90 אוטומט

srack
שימו לב! השרשור הזה בן 6534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות קבלת רשיון לאחותי ( יגמר לה המלווה בעוד שבוע בדיוק) אני מעוניין להפתיע אותה עם רכב.

התקציב שלי הינו כ8 אלף שקל מכיוון שזה הרכב הראשון שלה - וסביר להניח שבהתחלה היא לא תזדקק לרכב חדש.

הרכבים שחשבתי עליהם הינם

סובארו DL (אם ניתן למצוא משנת 90 ב8 אלף?)

מיצובישי לאנסר 90-91

חובה אוטומט. רצוי בעלת זריזות.

לא מעוניין בדיאטסו בכלל (הייתה לי אחת. מתה).

איזה עוד המלצות עומדות על הפרק? רצוי רכב שהחלקים שלו זולים.

האם 205 אוטומטית בשנתון הזה תכנס בטווח המחירים הללו? (נו - יש לי נסיון עם 205ים בעבר - ועד היום אני מחזיק שתיים - שתיהן לא אוטומטיות.)

אז מה עוד אני יכול לקנות לה במחיר הזה?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DL תהיה האופציה הכי טובה באוטומט. תתרחק מהלאנסר, היא לא מומלצת באוטומט (גיר 3 הילוכים מיושן, הרכב גם זולל דלק).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולסובארו DL יש יותר מ 3 הילוכים? גיר מתקדם? חסכונית?

אבל , גם אני ממליץ במקרה זה על לאונה. בדרך כלל באוטומטיות יש גם הגה כוח. אני קניתי, לפני כחצי שנה ,עבור אמא שלי, שנוסעת מעט מאוד , סובארו לאונה 91 , אוטומטית עם הגה כח במצב סביר +- אך עם 280 אלף ק"מ , ב 8000 ש"ח . אין מה לדבר על זריזות , היא ממש על הפנים מהבחינה הזו , אולי לנהגת חדשה זה יכול להתאים בהתחלה.

ב 205 אוטומטית יש את הגיר של BX ה"אמין" . גם לא נשארו כמעט כאלה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...