Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בפענוח תוצאות של קומפיוטסט - אלפא 156

sud כמוס
שימו לב! השרשור הזה בן 6541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום קצת פרטים על האוטו:

אלפא 156 ts 2.0 שנת 98 יד רביעית. הבעלים האחרון קנה אותה לפני כשנה ו-3 חודשים והשקיע בה בטיפול אחד כ-15,000 ש"ח בשביל ליישר קו.

ולכן מפתיע ההספק מנוע שיצא במבחן. כמו כן יש המון חופשים בבדיקת המתלים וכיו"ב מה שנותן לי את התחושה שטחנו את האוטו הזה היטב, וגם בפנים יש פלסטיקים משוחררים כתמים בריפוד של הגג ובאופן כללי נראה שהאוטו הוזנח קוסמטית.

הבעלים רוצה 50,000.

צירפתי את הטיפול שעשה הבעלים בקניה ואת התוצאות בקומפיוטסט. אשמח לתגובות מקצועיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו הבדיקה נראת לא רע בכלל.

מה שכן חשוב מאד לקחת את הרכב למכון פרונט ולבדוק מצב הסרנים,ובמידה ויש בעיה אז לא להזניח ולטפל.

מאור

GT-STI בשביל הפאן(נמכרה :( ).

ktm 690 smc ליום יום ולחסכון בדלק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה עצמה נראית סבירה מאד!

כמו שנאמר יש כאן הרבה כסת"חים.

אתה צריך לשאול מספר דברים:

1. מדוע בוצע שיפוץ מנוע(לשאול את המוכר)?

2. האם אתה יכול לחיות עם/לתקן את כל הקוסמטיקה שמפריעה לך?

סה"כ רכב "נקי" שנראה שהבעלים הנוכחי לא חסך עליו.

בהצלחה ותעדכן.

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה הרבה כסת"ח,

אבל למען האמת אם אני הייתי עומד לפני רכישת הרכב היה מפחיד אותי ירידה של 24% בהספק המנוע. לא קצת.

השאלה היא עד כמה אפשר להאמין למכוני הבדיקה האלה מבחינת הספק מנוע.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכ"ס תקין!

ישנו הפרש משמעותי בין הספק בגל-ארכובה(איפה שהיצרן מודד) לבין הספק בגלגל(מה שנמדד במכון בדיקה).

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכ"ס תקין!

ישנו הפרש משמעותי בין הספק בגל-ארכובה(איפה שהיצרן מודד) לבין הספק בגלגל(מה שנמדד במכון בדיקה).

ג.

קודם כל,

לפי מה שידוע לי, ההבדל בין ההספק בגלגל לבין ההספק שהיצרן בודק הוא 10%~. בטח ובטח שלא מתקרב ל 24%.

דבר שני,

אתה בטוח שמכון הבדיקה אינו מוסיף אוטומטית את X האחוזים שצריכים להוסיף במידה ובודקים את הכ"ס בגלגלים?

כלומר, אם נניח יצא לרכב מסוים 150 כ"ס בגלגל, אז יכול להיות שמכון הבדיקה אוטומטית רושם 150+10% שזה מה שאמור להיות במנוע.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להשקיע עבודה נוספת בסידור כל נושא הפרונט שיש לו גם השפעה על ההתנהגות מן הסתם, וקצת מדאיגה נזילת המים, אולי צריך רדיאטור חדש.

מעבר לזה יש הרבה דברים משעשעים בפירוט הטיפול במרכזי :

1. כמה מותחנים לעזאזל יש לאוטו הזה ?!

2. שייבה לקרטר כמעט 14 שקל ? והפקק יותר ממאה שקל ?

דווקא יש חלקים אחרים במחיר סביר, במיוחד כל מה שמשותף עם עוד פיאטים...

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לרכב יש רעש של דיזל? במיוחד כאשר מכסה מנוע פתוח.
לא חושב אם כי לא סגור על זה. דווקא מודע לבעיית הווריאטור.

איש מקצוע אמר לי שיכול להיות שהשסתומים לא מכוונים (פתוחים), ובמנוע כזה זה משמעותי מבחינת ההספקים בבדיקה. לדבריו במנוע כזה שעבר "חצי" אוברול זה כמעט כמו אוברול מלא מבחינת היכולות.

ואין מצב למעט סוג של קטסטרופה, שישנה כזו נפילת הספק במנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר קבעתי איתו במוסך המרכזי על הבוקר. רציתי שתעזרו לי מנסיונכם מה המחיר הריאלי לאוטו במצב טוב. בכדי שאדע כמה להוריד. הוא רוצה 50,000 כאשר ראיתם מה מצב הבדיקה. קלאץ' יש לעשות כמעט בוודאות, ככל הידוע לי ממה שביררתי זה קלאטץ' הידראולי ולכן לא ניתן לכוון אותו. והדוושה גבוהה. יש לאוטו שריטות בצד שמאל לכלוך בריפוד של הגג, פאנלים שבורים בקורות הקדמיות והוא יד 4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...