Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק להמלצה על פחח לבדיקת רכב

Casper
שימו לב! השרשור הזה בן 6544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקחת רכב לבדיקה לפני רכישה.

אם רוב מכלולי הרכב אני בודק בעצמי אבל לגבי בדיקת תאונות אני זקוק לעין מקצועית.

אני זקוק לפחח רכב מומחה באזור המרכז (ת"א והשרון) שידע לזהות פגיעות מתאונות ואת מידת חומרתן.

תודה לעוזרים.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד הרכב פרטי זה משנה?

206 לצורך העניין.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכוני הבדיקה יש להם מכשיר המודד את עובי צבע הרכב ולפי זה הם מזהים חלקי פח שהוחלפו.

לפחח רכב אין מכשיר כזה. בודק במכון בקי באתור תאונות ברכב כשפחח רכב יודע טוב יותר לתקנן אך פחות טוב לזהות תקוני תאונה אלא אם ההתאונה תוקנה מאוד גרוע. פחח העובד במוסך מורשה יבואן לסוג רכב מסוים מכיר היטב כל פינה, זוית, גומיה, און ןבורג וכך יכול לזהות טוב תאונה שהיתה באותו הרכב

(ולכן שאלתי איזה רכב). לפיכך המלצתי הנה או לבצע רק בדיקת תאונות במכון בדיקה וזאת בתשלום חלקי או לבדוק אצל פחח במוסך מורשה פז'ו.

בעבודתי במוסך מורשה יבואן (פיאט) היית מיד מזהה אומי וברגי פנסים לא מקוריים, ברגי בית מסנן אויר ורדיאטור לא מקוריים, מרווחים קטנים שבתקון תאונה פחח/צבע סגרם ולא הקפיד שיהיו פתוחים כראוי, צמות חוטי חשמל שעברו לא במקום הנכון ונקשרו ע"י אזיקונים או תפסים לא מקוריים ועוד הרבה סימנים קטנים שהצביעו על תקון תאונה שלא תוקנה בקפדנות יתרה.

בברכה ובהצלחה הרכישת המכונית - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...