Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רדיו דיסק של JVC שווה משהו.?

שימו לב! השרשור הזה בן 6551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי כמה דגמים בסביבות המחיר של 900 שקל..

לא שמעתי על החברה הזאתי בעקרון שום דבר רע.. אבל גם שום דבר טוב

מה אתם אומרים?.. ואם אפשר לקבל דגמים של רדיו דיסקים עד 900 שקל

ורצוי שיהיה

2 יצאות למגבר.

תודה.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש אחד כזה היה מותקן באוטו לא עושה בעיות בכלל בכלל הוא מעולה למרות שפיוניר יותר טוב. אבל הJVC גם היה מעולה ושירת אותי כמו שצריך בתקופה בה הוא היה באוטו

אגב הוא למכירה אם תרצה צור קשר בפרטי

Seat Ibiza Cupra 07:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את ה KD-G 805 בלי בעיות מיוחדות כבר מעל שנה אצלי וטפו טפו טפו הכול מצויין.

לא התנסיתי בפיונר בעצמי, אבל יש לחברים שלי רדיו דיסקים של פיונר ובעיקרון הרמה של המכשירים באותה רמה, אך התמורה בפיונר גבוהה יותר משל גי וי סי, שכן אם תקנה בתקציב מסויים פיונר תקבל יותר פיצרים, אפשריות וכו מאשר בגי וי סי ...

בהצלחה

שימי.

מחפש מגבר 2 ערוצים, 100W ומעלה מבית איכותי בלבד.

להצעות שלחו לה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לחבר שלי גיויסי והוא מאושר

ואני קניתי גם בעקבות המלצות שלו ואני מאושר מערכות נוחות נראות טוב שלט קומפקטי ואני מקווה שלא יהיו בעיות..

אני קניתי יד שנייה כמו חדש עם שני יציאות אבל לפי דעתי יותר חשוב שולט סאב..וכמה וואט פריאמפ..

לירן

http://chevyman.hevre.co.il/

זכרו-בכביש אין מועד ב'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...