Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מקום לטיפול חיצוני יסודי לתיקונים וחידוש המראה

Inoni
שימו לב! השרשור הזה בן 6523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הרכב שלי (S40) בן 4 וקצת , כחול מטלי כהה, לאורך השנים ולמרות הזהירות נוצרו בכמות לא מעטה :

1. מכות חניה מדלתות.

2. סימני לשלשת ברמות שונות.

3. שריטות לא מכוונות ולא עמוקות (לבנות בהירות) עקב הצמדות לשיחים/ענפים.

4. שריטות מכוונות ועמוקות על ידי ישראלים.

ובכללי הצבע כבר לא מה שהיה, לא חלק.

אני מעוניין בתיקון וחידוש מבלי לצבוע מחדש, על מה אתם ממליצים? איפה? וסתם לידע כללי מה העלויות.

תודה,

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם לא עשיתי את זה על צבע מטלי אבל בכל זאת....

לפני שבועיים ניקתי לאחותי את הרנו קליאו 94 שלה, צבע לבן.

על האוטו היו את כל מה שיש לך, בעיקרון ניקתי את האוטו טוב טוב פעמיים עם סבון ופשוט בכל מקום שהיו כתמים של מכוניות אחרות שיפשפתי קלות עם סקוטץ' וסבון, הקטע שהסקוטץ' היה גמור אז ככה שזה התאים לשפשןף כתמים כאלה באוטו....

עכשיו שאני נזכר עשיתי את זה גם לסיוויק שלי בזמנו, יצא מעולה!

בהצלחה!

נ.ב.

אם אתה לא בטוח במה שאתה עושה פשוט קח לך אזור מסויים ונסה שם.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו היה אצל סיטי קאר וואש שמפרסמים פה בפורום??

למרות מחירון בשלט שם שאומר 400 לפוליש ווקס, ממני הוא ביקש 700 בטענה שזה חומרים טובים יותר......... והוא מוכן להוריד 10 אחוז כמו שכתוב במודעה... בקיצור, קצת יקר, אבל איך העבודה שלו? למישהו יש נסיון איתו?

תודה,

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שריטות עמוקות לא ניתן להעלימן אלא רק קצת לטשטשן.

מקום מקצועי וברמה גבוהה מאוד, המסוגל גם ליישר לחיצות פח קלות ללא פחחות וצבע והמבצע פוליש, וקס וציפוי אקרילי הנם "אוטו פיקס" שברח' החושלים 11 א.ת הרצליה פיתוח, טל' 09-9583827

או 052-3202782 ולבקש את דניאלס.

בנוסף הנם גם פחחית רכב ומצבעת רכב באכות גבוהה.

בברכה - רפי לין :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, פוליש כמעט ולא עושים לרכב עם צבע מטאלי, ועל אחת וכמה לא על רכב חדש כ"כ.

המחיר יקר בעליל.

בדר"כ גובים על "טיפול" בסביבות 300 ש"ח במקומות שאני מכיר (למרות שאני מבצע הכל בעצמי) - ווקס, שטיפה, ניקוי פנים ושות'.

700 שקל? הוא מבצע ציפוי זהב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המחיר שהוא דורש, זה לא מה שהוא בהכרח יקבל, קודם אני רוצה לדעת איזו רמה של עבודה הוא עושה, אחרי זה נשב לדבר על מחיר, ואם הוא באמת טוב אז אני מוכן לשלם יותר.

ואם לא פוליש, אז מה כן יכול לעזור? למרוח שכבת ווקס על כל הנזקים שיש לא יועיל לדעתי... יש פה עוד אנשים שחושבים שלא כדאי לי לעשות פוליש??

תודה,

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...