Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחת בדרך לדלק מוטורס והשניה? הלוואי...

drugstore
שימו לב! השרשור הזה בן 7577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להלן תמונות רשמיות של ה-3 שתוצג בתערוכת פרנקפורט.

01.jpg

חרטום בולבוסי מעט.

10.jpg

06.jpg

הפנים בהחלט חביב למרות שאת הגירסא המצולמת סביר שלא נראה בארץ,

אלא אם מגנט "ל" צמוד לישבנה החתוך.

ייצורה של ה-3 החל כבר, אגב.

ומצדו השני של הגלובוס... (ובאותו אולם תצוגה, כביכול)

מה כבר אנו מבקשים? גירסא חמה לפוקוס?

אם לא RS אז אולי ST170?

ה-ST170 (Sport Technologies) היא גירסת הביניים בדרך ל-RS.

מנוע הדוראטק בנפח 2 ליטר מנפק 170 כ"ס ומשודכת לו תיבה עם 6 הילוכים.

20030624081744FocusST170.jpg

חישוקים 17 אינץ' יפיפיים משלימים את המראה האידאלי של הפוקוס.

מחליפה חביבה ל-GTI6 ?

בקרוב אצלנו... as if...

99.jpg

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הפוקוס בהחלט מכונית מרשימה עם ביצועים מרשימים נקווה שהיא תיובא לארץ.

ובנוגע למזדה העיצוב שלה ככה ככה, החזית שלה לא ממש יפה אבל האחוריים ממש יפים, אהבתי גם את הדשבורד שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הפוקוס בהחלט מכונית מרשימה עם ביצועים מרשימים נקווה שהיא תיובא לארץ.

ובנוגע למזדה העיצוב שלה ככה ככה, החזית שלה לא ממש יפה אבל האחוריים ממש יפים, אהבתי גם את הדשבורד שלה.

כשהיא (מזדה) תגיע לארץ הדשבורד הזה לא יראה כך (השערה)

הפוקוס יפה החישוקים בהחלט מוסיפים הרבה רק יש לי איזה בעיה עם הפרונט שלה זה נראה כאילו מתחו אותו קצת קדימה ?

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה מאוד מעניין לעמת פוקוס ST עם 306GTI6... הנתונים כמעט זהים, היכולות גבוהות מאוד בשתיהן. אני חושב שלהביא את ה-ST לארץ לא צריך להיות דבר כל כך מסובך, ואפילו אפשר לתת לה תג מחיר נורמלי. נניח כמו של הקליאו ספורט (אם פוקוס שני ליטר אוטומטית עולה 125 אלף, למה שה-ST לא תעלה 145?)

במחיר כזה היא יכולה להתחרות בשוק הספורטיביות בצורה טובה מאוד. לספק יכולות דינמיות גבוהת, ביצועים טובים למדי, שימושיות טובה. היא סולידית אבל ביצועיסטית - מתאים להרבה מאוד אנשים.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה מאוד מעניין לעמת פוקוס ST עם 306GTI6... הנתונים כמעט זהים, היכולות גבוהות מאוד בשתיהן. אני חושב שלהביא את ה-ST לארץ לא צריך להיות דבר כל כך מסובך, ואפילו אפשר לתת לה תג מחיר נורמלי. נניח כמו של הקליאו ספורט (אם פוקוס שני ליטר אוטומטית עולה 125 אלף, למה שה-ST לא תעלה 145?)

במחיר כזה היא יכולה להתחרות בשוק הספורטיביות בצורה טובה מאוד. לספק יכולות דינמיות גבוהת, ביצועים טובים למדי, שימושיות טובה. היא סולידית אבל ביצועיסטית - מתאים להרבה מאוד אנשים.

רוני

נו ולאר אס אין מקום\תחרות???

היא תהיה זולה יותר מהמתחרות שלה-אימפרזה (הwrx אני לא בטוח אם זולה יותר אבל מהאס טי איי בטוח!!,גם אודי טי טי יקרה יותר ואולי שכחתי עוד משהוא

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו יש כבר נתונים מדוייקים על ה ST ??

היא יכולה מתחרה לא רעה בכלל של ה306, אני לא מאמין שהשלדה שיוצאת דופן של ה306 תיפול מהפוקוס, בעצם אני יודע שלא אין סיכוי.

לעומת זאת אני מכיר הרבה אנשים שהיו "מתפשרים" על אוטו כמו ST מול הGTI ואילו רק בגלל השם "פורד" או\ו "פיז'ו".

אם הST תתחרה בGTI אז במה תתחרה הRS ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא תהיה זולה יותר מהמתחרות שלה-אימפרזה (הwrx אני לא בטוח אם זולה יותר אבל מהאס טי איי בטוח!!,גם אודי טי טי יקרה יותר ואולי שכחתי עוד משהוא

לצערי, זו בעיה... ה-ST תעלה כ-15000 פאונד בבריטניה. ה-RS עולה 20000...

אם נשליך את זה למחירים של הארץ, ונניח ש-ST תעלה 150 אלף, ה-RS תעלה 200 אלף... (רוב הסיכויים שיותר)

אימפרזה STI היא לא מתחרה שלה, אלא WRX, וכאן הסובארו לוקחת. עוד בעיה היא שה-RS היא גרסה מוגבלת למיטב ידיעתי...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי, זו בעיה... ה-ST תעלה כ-15000 פאונד בבריטניה. ה-RS עולה 20000...

אם נשליך את זה למחירים של הארץ, ונניח ש-ST תעלה 150 אלף, ה-RS תעלה 200 אלף... (רוב הסיכויים שיותר)

אימפרזה STI היא לא מתחרה שלה, אלא WRX, וכאן הסובארו לוקחת. עוד בעיה היא שה-RS היא גרסה מוגבלת למיטב ידיעתי...

רוני

קיצר אפשר לשכוח ממנה פה בארף הקודש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא יכולה מתחרה לא רעה בכלל של ה306, אני לא מאמין שהשלדה שיוצאת דופן של ה306 תיפול מהפוקוס, בעצם אני יודע שלא אין סיכוי.

לעומת זאת אני מכיר הרבה אנשים שהיו "מתפשרים" על אוטו כמו ST מול הGTI ואילו רק בגלל השם "פורד" או\ו "פיז'ו".

די!!

אתה מתחיל להעלות לי את הסעיף.

רוצה נתונים מדויקים - חפש בגוגל. תפסיק לכתוב הודעות סתם כדי להגדיל את המספר שלהן. במיוחד אם אתה כותב שטויות. מאיפה יש לך מושג מי עדיפה - ה-306 או הפוקוס? "אני לא מאמין שהשלדה של ה-306 תיפול מהפוקוס, בעצם אני יודע שלא אין סיכוי" - מה עובר לך בראש, תגיד לי?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די!!

אתה מתחיל להעלות לי את הסעיף.

רוצה נתונים מדויקים - חפש בגוגל. תפסיק לכתוב הודעות סתם כדי להגדיל את המספר שלהן. במיוחד אם אתה כותב שטויות. מאיפה יש לך מושג מי עדיפה - ה-306 או הפוקוס? "אני לא מאמין שהשלדה של ה-306 תיפול מהפוקוס, בעצם אני יודע שלא אין סיכוי" - מה עובר לך בראש, תגיד לי?

רוני

וואו מה קרה לא שיתת קפה הבוקר ?

לא בא לי לחפש בגוגל !!! ואם אתה לא רוצה לענות לי אז אל תעשה את זה.

אני לא חושב ששילדה מפורסמת כמו השילדה של ה306 תיפול משלדה סטנדרטית של רכב כמו פוקוס.

מה עובר לי בראש ??? רצון לדעת ולהחכים, אם לא נוח לך עם זה אתה לא חייב להגיב לי.

אני מגדיל את מספר ההודעות ממש לא.

אם הייתי רוצה להגדיל את מספר ההודעות הייתי נכנס לוויכוחים טיפשיים עם משועממי הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו מה קרה לא שיתת קפה הבוקר ?

לא בא לי לחפש בגוגל !!! ואם אתה לא רוצה לענות לי אז אל תעשה את זה.

אני לא חושב ששילדה מפורסמת כמו השילדה של ה306 תיפול משלדה סטנדרטית של רכב כמו פוקוס.

מה עובר לי בראש ??? רצון לדעת ולהחכים, אם לא נוח לך עם זה אתה לא חייב להגיב לי.

אני מגדיל את מספר ההודעות ממש לא.

אם הייתי רוצה להגדיל את מספר ההודעות הייתי נכנס לוויכוחים טיפשיים עם משועממי הפורום.

1. אני לא שותה קפה

2. לא בא לך לחפש? אל תשאל בפורום.

3. שלדה מפורסמת? שלדה סטנדרטית? טוב שלא כתבת שלדה מטורפת. מאיפה לך בכלל על טיב השלדה של ה-306? ושל הפוקוס? מה גורם לך לחשוב שאתה מסוגל בכלל להשוות ביניהן?

4. ואולי אני מנהל ויכוחים, אבל זה באמת בשביל להוסיף לעצמי ולאחרים ידע, אתה לעומת זאת פותח עשרות הודעות עם סמיילים או משפטים חסרי שחר. רוצה דוגמאות?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MX5 ידנית יש.

אולי עם ה"רוחות החדשות" שמנשבות אצל היבואן, יבואה בוא יבוא?

:roll:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בגירסת 5 דלתות, היא תתאים לכל מי שלא מתחבר לסדאן ספורטיביות כמו WRX/STI או לא מוכן לשלם את הסכום הגבוה שנדרש ל-156 אוהב תצורת האטצ' ולא רוצה גולף.

האוטו הזה מתאים לי בול לעוד כמה שנים.

focus_st170.jpg

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בגירסה מחומשת דלתות היא עדיין נראית טוב,

יותר מ-5 שנים אחרי לידתה. :yum:

(החישוקים בהחלט עושים את ההבדל...)

מתפלק להם מדי פעם, לפורד הללו (פומה, סטריט-קא).

מעניין יהיה לראות את הפוקוס הקרבה ובאה.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...