Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למישהו יש מושג היכן מייצרים פלקסיגלס כמו בתמונה המצורפת?

שימו לב! השרשור הזה בן 6551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את הזוית בפלקסיגלס (פרספקס) ניתן לעשות באופן ידני עם מבער ביתי פשוט - זה פלסטיק בסופו של דבר כשאתה מחמם אותו קצת עם מבער הוא נהיה רך ואז אתה יכול לכופף אותו...

אתה לוקח את הפרספקס - מניח אותו בין שני משטחים מחומר לא דליק (כמו למשל לוח מתכת או לוח אבן) משאיר את החלק שצריך להשאר ישר תפוס בין שני הלוחות ואת האזור בו אתה רוצה לעשות את הכיפוף אתה מכוון שיבלוט טיפה מעל שני הלוחות - לוקח מבער ומחמם בזהירות ובעדינות את לאורך כל הרוחב של אזור הכיפוף ואז, לאט לאט עם היד השניה אתה מכופף את הלוח מהקצה העליון שלו בזמן שהוא תפוס בין שני הלוחות - תעשה את זה בהדרגה ובאיטיות - אין צורך למהר.

יש לי כאן ת'רד על מכסה למגברים שעשיתי לרכב שלי (יצא די מכוער - מה לעשות נסיון ראשון) אם תחפש אותו בFAQ אתה תראה שם תמונה שמראה איך אני מחמם עם כזה מבער את הלוח - אבל לא בכדי לכופף אותו - ליטשתי אותה בכדי לגרום לחלקים האפורים בלוח (קצוות) להיות שקופים

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...