Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך (עריכה: צריך = מבקש) חוות דעת על האמר H3 חדש

אוריפ
שימו לב! השרשור הזה בן 6552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

אבא שלי מתעניין ברכישת האמר מדגם H3 חדש.

רציתי לדעת מה דעתכם על הרכב (ובוא נתעלם מעניין העיצוב החיצוני, הוא אוהב את זה)?

אני מדבר בעיקר על עיצוב פנים, בטיחות, נוחות וחשוב מאוד, יכולות שטח. אבא שלי אוהב טיולי ג'יפים ורוצה לרדת עם זה לשטח (ותשתדלו בלי תגובות של "למה להוריד כזה דבר לשטח?").

היום לקחנו אותו לנסיעת מבחן אבל אני רוצה לדעת מה הדעה של אנשים אחרים על הרכב בנוסף.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

על טעם ועל ריח אין מה להתווכח. על הזלזול בסביבה ובחברים לדרך יש בהחלט. האוטו זולל דלק והוא אנטי חברתי ומסוכן למשתמשים בדרך בעליל. בארה"ב כבר יש תנועה ציבורית להוריד אותו מהכבישים ואני תומך בזה.

באשר לשאלתך, הרכב מבוסס על היוקון. הוא לא רכב שטח!

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על טעם ועל ריח אין מה להתווכח. על הזלזול בסביבה ובחברים לדרך יש בהחלט. האוטו זולל דלק והוא אנטי חברתי ומסוכן למשתמשים בדרך בעליל. בארה"ב כבר יש תנועה ציבורית להוריד אותו מהכבישים ואני תומך בזה.

רפסודה שמסוגלת להוביל 2 נוסעים בלחץ ותחסל את יושביה בכל התהפכות זה רכב מאוד סוציאלי...:|

רכב לא סטנדרטי הינו רכב לא הגיוני ולא מוצדק , הוא בא רק בשביל לספק את רצונותיו של הבעלים, וטוב שכך. לחפש הגיון ברכבים הללו זה להחטיא את המטרה.

Politicly correct my ass...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרת משיכה, צמיגים 32 או 33 אינטש, נעילת דיפ' אחורית, יחס העברה מצוין במצב LOW בטרנספר... כנראה שלא תתאכזבו ממנו בשטח, יחסית למתחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מבוסס על היוקון. הוא לא רכב שטח!
יוקון הוא כן רכב עם מאפיינים בסיסיים של רכב שטח .זה שאמריקאים נוסעים איתו לסופר (וגם עם ההאמר וגם עם האמר H1)זה לא אומר כלום.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על טעם ועל ריח אין מה להתווכח. על הזלזול בסביבה ובחברים לדרך יש בהחלט.

חברים לדרך? איפה מצאת?

פעם אחרונה שבדקתי (לפני חצי שעה) בדרך מצאתי רק יריבים: כאלה שמנסים להוריד אותך מהכביש, לחתוך אותך בתור לרמזור, להצמד לאחוריך כמו פיל הומוסקסואל, ועוד ועוד. במלחמה הזו דרוש מיגון פאסיבי, וההאמר מספק אותו.

לגבי הסביבה - נכון. אבל זה נכון לכל רכב בעל מנוע בעירה פנימי שגם מסוגל לנסוע בלי אספלט. הפתרון הוא בפיתוח טכנולוגי חליפי שיהיה תחליף ראוי, ולא בסיסמאות. גם סמארט מזהמת - אולי פחות, אבל אם מישהי זונה, זה לא משנה כבר אם היא גובה אתנן רב או לא.

לא הייתי בוחר בטנדר המטורזן הזה כי הוא אוטו בעל פוזה חסרת כיסוי, אבל לפסול אותו מסיבות סוציו-אקולוגיות זה לא נכון בעיני.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כל האנטי (גם אני לא אוהב במיוחד את הרכב ואת מה שהוא מייצג), בואו נתמקד בעובדות:

שלילי:

למרות יחסי הציבור הטובים של הפירסומאי התורן, בסופו של יום מדובר "בסברבן" או תאומו "יוקון", עם אותה שילדה, מתלים וכו' ( הסרן האחורי החי והמתלים הקדמיים הנפרדים), שהלבישו עליו בודי שמזכיר את ההאמר מבחינה עיצובית.

זה לא ההאמר המקורי, שהוא רכב בעל 4 מתלים נפרדים וגלגלי 37".

מבחינת המכלולים - יש בעיה עם מוט ההיגוי, הוא נשבר בקלות ויש לחזקו. ניתן לקנות מוט מחוזק.

רכב בזבזן ויקר לאחזקה.

חיובי:

רכב חזק ונוח מאוד.

צמיגים מאוד גדולים כסטנדרט - אולי אחד היסודות החשובים לעבירות בשטח. הצמיגים אמנם גדולים, אבל לא בפרופיל שטח מלא, רצוי להחליפם במידה ומתכננים הרבה נסיעות שטח רציניות.

יש לו נעילה (נעילת דיפרנציאל) אחורית מקורית.

מנוע V-8 חזק ובשרני.

להגיד את זה:

זה ממש לא נכון. הרכב בעל יכולות שטח מצויינות וטוב מהרבה רכבים אחרים המתיימרים להיות רכבי שטח (כמובן שאנו מדברים על רכבים סטנדרטיים ולא משופרים).

אבל, אם הוא חושק בעבירות שטח - מה עם איזו לנד רובר?
כבעלים של דיפנדר 110, אני יכול לומר (בצער רב) שהאמר סטנדרטי, עדיף בשטח מדיפנדר סטנדרטי ולו רק בשל קוטר הצמיגים והנעילה האחורית.

אני?

אני הייתי עושה דברים יותר טובים עם בערך חצי מליון שקל ;-) .

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלי רכב תדמיתי, המסמל בריונות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, כמה דברים:

1. צריכת הדלק לא כזאת גרועה... 7.5 ק"מ לליטר עפ"י נתוני יצרן. זה לא בטוח מדוייק ועדיין זה לא הרבה אבל לא כזה גרוע כמו הH2 שעושה איזה 3 ק"מ לליטר...

2. המנוע של הH3 הוא V5 לא V8...

3. הנציג של UMI הסביר לנו דווקא הרבה על יכולות השטח והראה לנו את כל המצבים והנעילות וכל החגיגה... נראה רציני... אבל אני לא מבין בזה בגלל זה אני שואל ואני רואה שדווקא מבחינת אבזור שטח יש אישור מכם. לגבי עבירות, פה אין תמימות דעים.

4. לנד רובר (דיסקברי) אבא שלי מעדיף שלו, הוא לא שמע עליהם דברים טובים.

5. סיבות סביבתיות זה פחות העניין כך גם החברתיות. מכיוון שאני לא נהגתי הסתכלתי דרך החלון וכמעט ואנשים לא נעצו מבטים באותו, להפתעתי. ציפיתי ליותר, וטוב שלא היו.

6. המוט המחזק הזה, ניתן לרכישה במסגרת הקנייה של הרכב או זה תוסף של אח"כ?

7. ןבריונות זה ממש לא העניין פה... הוא הרבה יותר קטן יחסית לאח הגדול שלו שגם לא מסמל בריונות כל כך. יותר החצנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, הפכתם (הפכנו?) את הדיון לדיון אידיאולוגי.

הבחור ציין במפורש:

ובוא נתעלם מעניין העיצוב החיצוני, הוא אוהב את זה
נכון, הנושא "רגיש" בלשון המעטה.

מדובר ברכב / בתרבות / באופי / בסגנון חיים, שכולם אוהבים לשנוא.

אבל בואו לא נתלהם ונעסוק בפן המוטורי של הדיון ולא בפן התרבותי (או הלא תרבותי).

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קונה אותו ולו בגלל תג המחיר המופרז. עבור כלי שעולה בארה"ב כ-30000 דולר לוקחים כאן יותר מ-400000 ש"ח. הווה אומר: היבואן גוזר לעצמו קופון של כ-100000 ש"ח עבור כל רכב שנמכר.

במחיר דומה לנדרובר דיסקאברי הרבה יותר מרשים אותי מכל הבחינות ואפילו טוארג משופע בהרבה יותר טכנולוגיה (ובטח עדיף מבחינת מנוע). בשטח יש סיכוי שלהאמר תהיה עדיפות מסוימת, אבל רוב הזמן, על הכביש, שניהם יהיו עדיפים משמעותית.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7.5 ק"מ לליטר עפ"י נתוני יצרן
נתון נחמד. היצרן גם מתחייב לשלם את כל העודף שייצרך מעבר ל1:7.5? :lol:

צפה ל1:5 משולב עירוני/שטח/בינעירוני . סדר גודל. ק"מ אחד לפה או לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, כמה דברים:

1. צריכת הדלק לא כזאת גרועה... 7.5 ק"מ לליטר עפ"י נתוני יצרן. זה לא בטוח מדוייק ועדיין זה לא הרבה אבל לא כזה גרוע כמו הH2 שעושה איזה 3 ק"מ לליטר...

אני מוכן להתערב איתך, כי במידה ותרכשו את הרכב, צריכת הדלק הממוצעת תהיה פחות מ-5 ק"מ לליטר.

2. המנוע של הH3 הוא V5 לא V8...

טוב לדעת, זה חדש, בעבר היו רק מנועי ה-8 .

3. הנציג של UMI הסביר לנו דווקא הרבה על יכולות השטח והראה לנו את כל המצבים והנעילות וכל החגיגה... נראה רציני... אבל אני לא מבין בזה בגלל זה אני שואל ואני רואה שדווקא מבחינת אבזור שטח יש אישור מכם. לגבי עבירות, פה אין תמימות דעים.

מה שיתרום הכי הרבה, במידה ואין לכם נסיון, הוא קורס נהיגת שטח. קודם בסיס ומאוחר יותר מתקדם.

4. לנד רובר (דיסקברי) אבא שלי מעדיף שלו, הוא לא שמע עליהם דברים טובים.

שמועות.... אכן מדע מדעי :roll: .... אם אתם עושים רכישות של חצי מליון שקלים על סמך שמועות.... טוב, אני אשתוק עכשיו.

5. סיבות סביבתיות זה פחות העניין כך גם החברתיות. מכיוון שאני לא נהגתי הסתכלתי דרך החלון וכמעט ואנשים לא נעצו מבטים באותו, להפתעתי. ציפיתי ליותר, וטוב שלא היו.

6. המוט המחזק הזה, ניתן לרכישה במסגרת הקנייה של הרכב או זה תוסף של אח"כ?

אפטר מרקט. אחד המתמחים בכך הוא ארז מסדנאת "אוברלנד" במושב צפריה.

7. ןבריונות זה ממש לא העניין פה... הוא הרבה יותר קטן יחסית לאח הגדול שלו שגם לא מסמל בריונות כל כך. יותר החצנה.

ראה תגובתי הקודמת באשר למהות הדיון.

........
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...