Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה - היגוי אקטיבי מבית ב.מ.וו

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי כתבה על מערכת היגוי חדשה מבית ב.מ.וו שתופיע תוך כשנה ב-5 החדשה. זוהי מערכת שנקראת ACTIVE STEERING ואמורה לשפר את ההיגוי ללא היכר. הבעיה היא, שלמרות שאני בעל אינטיליגנציה לא נמוכה מדי ושליטה טובה למדי באנגלית, לא הצלחתי להבין איך הדבר הזה עובד.

מישהו יודע למה הכוונה ויודע גם להסביר?

רוני, שאין לו כוח להעתיק את כל הכתבה לפורום

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם התכוונת לזה:

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-2043814,00.html

וסתם, כדאי גם לקרוא שוב את זה:

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-102408,00.html

ואם כבר, גם זה קשור קצת:

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-1210208,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי תירוץ... לא עברתי על ערוץ הרכב מזה כמה שבועות, כנראה פשוט יותר מדי פורומים, או סתם הזנחה :oops:

בכל מקרה לכבוד הוא לי שענית על השאלה שלי, בנוגע ל-F400, אותה אני דווקא מכיר ואפילו כתבתי עליה כאן היום. היא בהחלט מרשימה.

ובנוגע להיגוי האקטיבי - זה נשמע כמו דבר מדהים, צריך להיות חוויה בעת נהיגה ספורטיבית...

אנצל את במה זו לשאול: האם נכון הדבר כי ערוץ הרכב יהיה בקרוב בתשלום??

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא'נה ג'ינג'י, תירוצים לא אצלי. אכלו לי, שתו לי... בכל אופן, כתבה אחת התפרסמה לפני שנתיים!, אחרת לפני שנה! והשלישית לפני חודשיים. כך שהתירוץ אינו משכנע, עם כל הכבוד.

בנוגע לתשלום - עוד לא סיפרו לי על כך, אבל כנראה שמקורותיך טובים משלי. לצערי, האינטרנט על כל הטוב שבו, עדיין אינו מסוגל להצדיק גביית כסף. אילו אפשרות כזו הייתה רלוונטית (ריווחית) באמת, אזורים (אתרים, ערוצים) שונים ברשת - בעיקר בעלי קהל גדול יחסית ואדוק מעשית - היו נסגרים לתשלום זה מכבר. מבחינה זו ערוץ הרכב ב-ynet בהחלט עונה על הקריטריונים, אבל לא מספיק, לצערי, בינתיים, כנראה, נראה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים השמועות הן לא "על", אלא "של", רוני... אולי זו חשיפה קונספירטיבית של בעלי פיז'ו מאוכזבים

הלו, הלו...

את השמועה שמעתי מאדון איתן כ. הנכבד, והוא בכלל בעל מיאטה :wink:

בנוגע להערה הזדונית על בעלי הפז'ו המאוכזבים - אולי כדאי שתכנס קצת לפורום תפוז, תראה שם חבורת בעלי אימפרזות "מאוכזבים" שמתעקשים להוכיח לכל העולם שהאוטו שלהם גוזר כל דבר שזז על פני כדור הארץ :wink: אתה מוזמן להצטרף אליהם :D

נו, אתה יודע, דיסוננס קוגנטיבי :wink:

רוני, קורץ יותר מדי (בסוף כשאני אהיה רציני אף אחד כבר לא יאמין לי...)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הקונספירציה היא אולי דיסאינפורמציה. ותמיד יתכן שמדובר סתם בחוסר דיסקרטיות מתבקש... בכל אופן, מבעלי מיאטה אני לא מחזיק. מה יש, לא יכלו לקנות אוטו עם גג וחמישה מושבים בשביל הכסף הזה, ועם מנוע גם?

בנוגע לפורום תפוז, אני לא מרגיש שייך לשם. בסופו של דבר, מדובר הרי בפורום רציני, בלי שטויות, של כל האנשים שמאסו בויכוחים של ynet. רציני מדי בשבילי.

ובעלי אימפרזה מאוכזבים ממה בדיוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשת למה (YNET) לא ממש מפרגנת לסובארו.

לא ברור למה...

הרי במבחן התוצאה הרכב הזה עומד בכבוד?

ויעידו על כך נתוני המכירות, למרות חוסר הפרסום והיחס מהסוכנות, שבימיו הגרועים היה באמת מחפיר.

מתי תהיה כתבה לא עויינת?

אני גם מחכה לזה וגם מצפה לזה. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי כל מה שלא מציב את האימפרצה טורבו ככליל השלמות, המכונית המדהימה ביותר עלי אדמות, שבכלל אנחנו צריכים לנשק את הגומי שנשחק מצמיגיה נחשב לכתבה עוינת לא ?

הכתבות אפילו נותנות קרדיט לאימפרצה, כמכונית ספורט היא צריכה להימדד בתנאים ספורטיבים.

ביום שבו אימפרצה תתן פייט ראוי לאיבו 7, לM3, ולפורשה אז תהיה כתבה לא עוינת.

עד אז זאת מכונית מצוינת, שנותנת ערך מעולה לכסף.

ויש לה עוד מה ללמוד מכל הנזכרות מעלה.

Cars roll off the assembly line with a body,It's our mission to give it a soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, שמעתי כבר יותר מפעם את הטענה המגוחכת הזו. בע"פ, בכתב, דרך צד שלישי ותפוצת נאטו מיוחדת. סלח לי (ובשבילך אני הלל, לא מר ולא אדון בבקשה), אבל מדובר - ואני אשתדל להיות עדין במיוחד הפעם - בשטויות לא מבוססות, חסרות שחר במקרה הטוב. במקרה הגרוע... טוב, אני אוותר על האפשרות הזו.

ורק כדי למנוע כאן ויכוח בנושא זה:

1. לשימוש ב"מפרגנת" אין מקום בעיתונות. אתה יודע מה, לדרור כהן שהשתתף בפאריז דאקר אני מוכן לפרגן. ליצרן רכב? על מה ולמה? אני מדווח את מה שאני יודע וחושב שיש צורך לדווח אודותיו. אני מפרסם את מה שראוי פרסום ומבקר את מה שראוי ביקורת. לפרגן? אין דבר כזה.

2. "מתי תהיה כתבה לא עוינת?" הוא עוד ניסוח אומלל. מה ענין עוינות לעבודה עיתונאית? וחוץ מזה, מתי היינו עוינים? מה הקשקוש הזה? וסליחה על הבוטות, אבל באמת שנמאס מכך שמייחסים לכתבה מוטיבציה אישית כלשהי.

3. עשה לעצמך טובה וכנס לערוץ הרכב. עכשיו, הקלד את הערך "סובארו" במקום המיועד לחיפוש כתבות, הן מהאתר והן מהארכיון. קרא אותן בעיון. זה יכול לעזור לך להתנתק מתחושות שאינן מעוגנות בעובדות.

4. ולסיום, אין כאן כל דבר אישי נגדך, אלא התייחסות לדברים שכתבת. אגב, לטעמי מייצרת סובארו מכוניות לא רעות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...