Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך משיגים פשרה בין 2 נהגים, בתקציב של 20-30K ?

Mr. MAG
שימו לב! השרשור הזה בן 6553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל מהפזיזות והלחץ חשבתי את הדבר העיקרי - תודה לכם :)

דבר שני, וזה כבר מחוץ לשליטתי - הוא החליט להוציא צרפתיות מהחישוב כליל... שזה מאוד חבל לי כי בד"כ הצרפתיתו נותנות יותר הנאה בנהיגה וג םהעיצובים לא רעים...

הנסיון שלי ברכבים דל, נגדתי על לאנסר, פוקוס חדשה, האונו שהיתה לנו, שרייד...

אני יודע שהייתי מסתפק בקלות בשרייד מהצורות החדשות שאחרי 97, עם גיר ידני ומנוע 1300.

גם עם פונטו הייתי מסתדר, סה"כ שדרוג מהאונו ואת האונו אהבתי למרות כל החסרונות - אין מה לעשות זה אחלה אוטו.

אין לי שמץ על הפליסיה ולכן אני קצת מפחד מהן. אין לי גם שום נסיון עם הפיאסטה אך נראה שזה רכב מומלץ.

נראה לי שבגלל הקשיים שלפנינו אני אמקד את החיפושים בשרייד ובפיאסטה.

תודה רבה, שוב, ואשמח לקבל עוד דעות ווהמלצות אם יש. כמו כן, אם אתם מכירים מישהו שרוצה למכור מכונית רלוונטית... בבקשה, אשמח לשמוע בה.פ או פה.

Chevrolet Sonic RS 2014, 1.4T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין. אתה חושב שתא מטען של אימפרזה(סדאן) יהיה קטן יותר מאשר של שרייד או פיאסטה?

כדאי שתראה את התא מטען. אני לא יודע מה אתה מתכוון להסיע ברכב, אבל תמיד אפשר לקפל מושבים מאחורה, פחות נוח מאשר ב5 דלתות אבל אתה בטוח שאתה צריך בכלל כל כך הרבה מקום?

אני הייתי הולך על האימפרזה 1.6 ואם אתה מפחד מבדיקת גזים אז תקנה אחת שנת 94-אחלה מזגן,ה"כ. אני אישית די אהבתי את האימפרזה(גראנד לאונה). בכסף הזה הייתי הולך עליה ללא ספק

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושב, לי זה משנה פחות, אני לא מעביר באוטו כלום, מקסימום קניות מהסופר וגם זה במושב האחורי כי אני נהיה רעב בצמתים... P:

אבא שלי מתעקש על 5 דלתות. הוא עובד בנגרות ואת רוב הרהיטים שבבית הוא בונה בעצמו, ובעזרתי, והוא אוהב את הגישה הנוחה ש5 דלתות מאפשרת, כלומר כשהבגאז' נפתח כליל מעלה והכסאות האחוריים מקופלים מתקבל שטח מכובד שקל להטעין.

אני פשוט אוהב האצ'בקים כי הם קומפקטיים וזריזים יותר, אני אוהב את הנהגה בהם אבל אני דווקא מוכן להתפשר, הוא לא אז אימפרזה לא תכנס לעסק. הוא גם לא מוכן לקנות שנתון של פחות מ 97... אז זה לא רלוונטי ואין לי מה לעשות בעניין, אני מנסה מבין האופציות שכן קיימות למצוא את הטובה ביותר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו שלא חשבת עליו .

פיאט בראבה .

רכב נחמד מאוד עם מנוע כיפי (בגירסת ה 1.6) ומרחב פנימי טוב.

האבסורד הוא שהוא עולה הרבה פחות מהפונטו אבל ייתן הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול:

306/ZX- תשקול את ה-ZX, אותו אוטו במחיר נמוך יותר. לא תהיה בעיה מיוחדת באמינות (תלוי בטיפול של הידיים הקודמות), אחזקה זולה. מדובר על 1.6 או 1.4 שתיהן יספקו אתכם.

למה ZX? קסארה 98 1600 ידני נכנס בתקציב (ראיתי ביד 2 ב-20 אלף).

והיא עונה על הדרישת, יש לה מבנה נוצ'בק (מזכיר סדאן אבל עם דלת חמישית), יחסית מהנה לנהיגה (אחות של 306), מאוד נוחה ויש את הפינוקים שאתה מחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו שלא חשבת עליו .

פיאט בראבה .

רכב נחמד מאוד עם מנוע כיפי (בגירסת ה 1.6) ומרחב פנימי טוב.

האבסורד הוא שהוא עולה הרבה פחות מהפונטו אבל ייתן הרבה יותר.

האמת שזה רעיון מעולה, אני מאוד אוהב את המכונית הזו מבחינה חיצונית, התקשרתי לאבא והוא טוען שגם הוא ממש בעד אם אני אמצא אחת. הבעיה היא למצוא ! כי נראה שזה אוטו שמתאים לדרישות ועונה לטעם של שנינו

מה שכן, איך הן באמינות ? והאם גם להן חלקי החילוף זולים כמו לשאר הפיאטיות ? (לגבי טיפולים אני דואג פחות כי אנחנו מטפלים במוסך של "חברים", שעושים הנחות מאוד משמעותיות..)

עריכה: ומה עם מנוע ה1.4 ? יספיק ? כי יותר קל למצוא אותן בקילומטרז' סביר.יש שנתון 96, וקצת 97, ויש הרבה בטרייד-אינים עם מנועי 1.4 ... מה דעתכם, יש מצב למצוא אחת שתספק אותנו ? מה לגבי הגיל המתקדם יחסית של המכוניות האלו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים האלה סה"כ דיי אמינים.

יש להם בעיות של התפוררות ידיות הדלתות מפלסטיק אבל זה שטויות .

רוב המכלולים דיי אמינים מה גם שהמכונית הזו זולה בטירוף , אפשר למצוא שנתונים ממש מתקדמים .

לא מכיר את המנוע 1.4 , מצטער.

לך לסוכנות שמוכרת ותבקש נסיעת מבחן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...