Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לינק לכתבה על האמר משטרתי משופר בארה"ב (הכותרת המעפנה נערכה ברכות)

madriver
שימו לב! השרשור הזה בן 6548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מי שילם על זה... השיפורים הנ"ל עולים הרבה מאוד כסף.(יותר מ 50K$)

והאם למשטרה בארה"ב לא איכפת "שמיתעסקים" לה עם הרכבים.

ובמה הוא הישתמש בזמן התפקיד בזמן שהרכב היה בגרמניה?

ואיך הרכב בכלל נוסע עם כאלו ג'אנטים גדולים, לפי מה שאני יודע מניסיון עם H2 של חבר 26 אינץ' מישתפשף והחלפנו לו ל 24, אז איך הוא מצליח לנסוע עם 28 אני לא מבין.

משהו פה מאוד מסריח.

אופק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

pimp my patrol car

לזה אני קורא שריף קשוח! או שזה סתם דוגמן ליד ההאמר?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל כתבות מפוברקות, מועתקות ומגוחכות.

הכתבה נמצאת באינטרנט במספר גרסאות,

אפילו כשאתרים מעתיקים אחד מהשני, מעתיקים בצורה מעוותת.

הכל בולשיט. כרגיל. (בשביל זה אני פה, להחזיר אתכם לקרקע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז אתה בטוח במה שאתה כותב?

כי אם לא, אתם סתם פוגע בשמו הטוב של כותב הכתב ובשם הירחון "אוטו".

ואם כן, אז זה טעות חמורה כל הכותב, להעתיק מאיפשהו כתבה מפוברקת, וחבל ש"אוטו" הירשו לו לפרסם את הכתבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז אתה בטוח במה שאתה כותב?

כי אם לא, אתם סתם פוגע בשמו הטוב של כותב הכתב ובשם הירחון "אוטו".

ואם כן, אז זה טעות חמורה כל הכותב, להעתיק מאיפשהו כתבה מפוברקת, וחבל ש"אוטו" הירשו לו לפרסם את הכתבה.

כתבתי מה שכתבתי אחרי חיפוש באינטרנט, מצאתי את הכתבה מספר פעמים באנגלית מועתקת בצורה לא מדוייקת, ואני מוכן להסתכן ולומר שגם הכותב (כותב אה?), העתיק או בעצם תרגם אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר, השריף משפר את הH2 כך שהיא תזוז במידה והוא ירצה לתפוס רכב והתוצאה היא שהוא יטוס אך לאחר מספר דקות יאלץ לחנות בצד כי יגמר לו הדלק...גאוני :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי מה שכתבתי אחרי חיפוש באינטרנט, מצאתי את הכתבה מספר פעמים באנגלית מועתקת בצורה לא מדוייקת, ואני מוכן להסתכן ולומר שגם הכותב (כותב אה?), העתיק או בעצם תרגם אותה.
המממ... תוכל אולי להאיר את עינינו, הבורים ועמי-הארצות, מה בידיעה הזו מפוברק? כי אם כן, אז יש עוד עשרות (ואולי מאות) אתרים שפרסמו אותה. אצל כולם מופיע אותו הטקסט, פחות או יותר, בואריאציות שונות. Worldcarfans, למשל, הביאו כהרגלם את הידיעה לעיתונות במלואה, כפי שנמסרה על-ידי אותה סדנה, ושתקציר שלה מופיע בידיעה באתר אוטו. האם זה מה שאתה מגדיר כ"מועתק"? כי אם כן, אז הרוב המוחלט של האתרים שמפרסמים ידיעות "מעתיקים" אותן. כל הודעה מעניינת לעיתונות של ב.מ.וו, מרצדס, פרארי, פורשה ובעצם רוב שאר תעשיית הרכב מופיעה (בדרך כלל מהר מאד) ברחבי העולם הוירטואלי. במוקדם או במאוחר (ותתפלא, לפעמים זה מוקדם מאד) היא מוצאת את דרכה גם לאתרים ישראלים. לפי ההגדרה שלך, כ-ו-ל-ם מעתיקים... מה לעשות ואתרים ישראלים מופיעים בשפה העברית, ולכן יש צורך בתרגום. אני מבין שהיית מעדיף שתופיע ההודעה המקורית, בשפה המקורית, בניסוח של מי שהוציא אותה...

וסתם לידע כללי, האמר H2 עם המפרט הזה בדיוק פורסם על-ידי הסדנה המדוברת במסגרת השיפורים שהם פיתחו לדגם הזה, עוד ב-2005.

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מה בידיעה הזו מפוברק?

2. אז יש עוד עשרות (ואולי מאות) אתרים שפרסמו אותה.

3. אצל כולם מופיע אותו הטקסט, פחות או יותר, בואריאציות שונות.

4. כפי שנמסרה על-ידי אותה סדנה, ושתקציר שלה מופיע בידיעה באתר אוטו.

5. האם זה מה שאתה מגדיר כ"מועתק"?

6. הרוב המוחלט של האתרים שמפרסמים ידיעות "מעתיקים" אותן.

טל, תגובותי, ולאחר מכן דעתי האישית:

1. חוץ מהנתונים, הכל, לא בכל ההעתקים של הכתבה יש בכלל אזכור למילה טקסס.

2. יש עשרות, לא מאות.

3. לא מופיע אותו הטקסט, רק אותם נתונים יבשים.

4. אין כל זכר לרכב או לנושא באתר של הסדנה, אשמח אם תמצא.

5. זה מה שאני מגדיר כהעתקה זולה.

6. הרוב המוחלט או מעתיק, או ממציא, שיטת ההמצאה הולכת יותר טוב.

לדעתי? זהו רכב שהכינו בשביל תצוגה, פרסום או כל דבר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותק, אוטו כזה גדול ו"כלי" כזה קטן...

הכוונה היתה לאקדח, את זה רואים בתמונה...

המימדים של האוטו מפצים על המימדים של דברים אחרים...:wink:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...