Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בנושא Down Pipe

Inoni
שימו לב! השרשור הזה בן 7600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתם יכולים לספר לי על שיפור Down Pipe ???

קראתי קצת באתרים, אבל זה יהיה נוח מאוד אם מישהו יוכל בכמה מילים לומר לי מה בדיוק זה עושה ואיך, והאם זה כדאי ואיפה מומלץ לעשות את זה... ? (ומה העלויות)

תודה...

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

downpipe הוא הצינור או צינורות שמקשרים בין סעפת הפליטה לצינור הפליטה הראשי בתחתית הרכב.

exdiag.jpg

downpipe ב-106 ראלי דור 2 רכיב מקורי

P8162630.JPG

downpipe משופר מתוצרת supersprint ל-106 ראלי דור 2 - 2 הצינורות מהסעפת שמתכנסים לצינור אחד

P8162651.JPG

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל האם זה שיפור שכדאי לעשות ? וכמה כוח דבר כזה יכול להוסיף ? ומה העלויות ?

ראיתי באתר DP לרכב שלי בדיוק שעולה 989$, האם זה מחיר טוב ? יש משלוחים לארץ... ואם אני מזמין משם איפה אני יכול להתקין את זה ?

והאם זה יעיל כשינוי בודד ? או שחייבים לשפר את מערכת הפליטה ולהסיר את הממיר ?

תודה,

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

989$?!?!?!

אין לך משהו יותר טוב לשים עליו כאלה סכומים???

הבנתי שכבר התקנת צ'יפ, שעל הרכב שלך הופך אותו לבהמה אמיתית... ועדיין חסר לך כוח?

לא הגיע הזמן לשפר בלמים למשל?

במיוחד אחרי שיפורי הספק ומומנט משמעותיים כגון אלה שעשית... וזה עוד רכב כבד למדי.

סט נחמד של קאליפרים יותר מאסיביים יהיה התחלה טובה.

למשל קאליפרים 4 פיסטונים, שיחמיאו לדיסקים המחוררים ומחורצים שיגיעו בהמשך... :idea:

מה אתה אומר?

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

989$?!?!?!

אין לך משהו יותר טוב לשים עליו כאלה סכומים???

הבנתי שכבר התקנת צ'יפ, שעל הרכב שלך הופך אותו לבהמה אמיתית... ועדיין חסר לך כוח?

לא הגיע הזמן לשפר בלמים למשל?

במיוחד אחרי שיפורי הספק ומומנט משמעותיים כגון אלה שעשית... וזה עוד רכב כבד למדי.

סט נחמד של קאליפרים יותר מאסיביים יהיה התחלה טובה.

למשל קאליפרים 4 פיסטונים, שיחמיאו לדיסקים המחוררים ומחורצים שיגיעו בהמשך... :idea:

מה אתה אומר?

קודם כל שאלתי אם זה מחיר טוב... אולי הם גנבים... :)

ודבר שני אני עוד לא רץ לשפר כלום, סתם בודק, עברו אומנם רק חודשיים מאז התקנת הצ'יפ, אבל כמו שאומרים (וממש ממש צודקים) "עם האוכל בא התאבון"...

אני מאוד מרוצה מהשיפורים, אבל אני אוהב את הכוח, ומה אכפת לי להידבק לכיסא קצת יותר חזק ?

לבלמים אין לי שום טענות בינתיים... אין לי מושג מה יש לי שם, אבל אלא בלמים מדהימים, עוצרים חזק ואף פעם לא מתעייפים (לפחות אני לא הצלחתי לעייף אותם), אז אני לא רואה סיבה לשפר שם... בבדיקת מהירות תוך שניות הם הורידו אותי מ-245 ל-60 ובלחיצה לא חזקה.

בקרוב אני עובר קורס אישי לנהיגה מתקדמת... נראה קצת יותר למה הרכב מסוגל ולא רק בקו ישר.

אני מחפש גם שיפורים שלא יעשו רעש, אני אוהב לפעמים את הרעש, אבל רק לפעמים, אני גם אוהב את השקט שבפנים... וחוץ מזה אני לא רוצה ליצור מפלצת משופרת (למרות שממש יש את הפוטנציאל לזה) בשביל שלא תהיה לי בעיה למכור את הרכב, רוב רוכשי וולוו לא יתלהבו משיפורים...

ואף אחד עוד לא אמר לי כמה כוח מוסיף שיפור DP ? והאם שווה לעשות אותו לבד או רק עם שיפור מערכת פליטה ???

תודה...

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב ה-DP מגיע כחלק ממערכת פליטה תחליפית, יתכן ולרכב שלך הוא נמכר כחלק נפרד שמתאים למערכת המקורית.

יצרני מערכות הפליטה החליפיות/משופרות מספקות נתונים, אפשרות נוספת לברר בפורומים של volvo בחו"ל.

1000$ ~ זה מאד לא ריאלי.

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב ה-DP מגיע כחלק ממערכת פליטה תחליפית, יתכן ולרכב שלך הוא נמכר כחלק נפרד שמתאים למערכת המקורית.

יצרני מערכות הפליטה החליפיות/משופרות מספקות נתונים, אפשרות נוספת לברר בפורומים של volvo בחו"ל.

1000$ ~ זה מאד לא ריאלי.

אוקיי תודה רבה...

והנה הקישור למה שמצאתי : http://www.eurosporttuning.com/Merchant2/merchant.mv?Screen=PROD&Store_Code=EST&Product_Code=600-826-10

מסתבר שמחיר כולל ממיר קטליטי מיוחד, בשביל שלא יצטרכו פשוט להסיר את הממיר הקיים וזהו... נשמע טוב, גם בשביל טסטים וגם בשביל המצפון... ושמעתי מהרבה אנשים על בניה מיוחדת וזה קצת פחות נשמע לי טוב, האתר הזה מתמחה בוולוו וזה פשוט מוצר שלהם שבנוי במיוחד לדגם שלי וכבר נוסה עליו, זה נראה לי הכי טוב... אבל עוד נראה... בינתיים הדולר ממשיך לרדת אז אני לא ממהר... :)

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניית דאון פייפ בלבד או סעפת פליטה מלאה לטורבו, אפשרית בארץ ונעשית ברמות הגבוהות ביותר.

אם אתה חושב שמבטא בריטי/גרמני גורם לבניה להיות טובה יותר, אתה מוזמן לקנות בחו"ל.

אם לא, אז יש כמה אנשים רציניים בארץ שבונים דברים כאלה.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניית דאון פייפ בלבד או סעפת פליטה מלאה לטורבו, אפשרית בארץ ונעשית ברמות הגבוהות ביותר.

אם אתה חושב שמבטא בריטי/גרמני גורם לבניה להיות טובה יותר, אתה מוזמן לקנות בחו"ל.

אם לא, אז יש כמה אנשים רציניים בארץ שבונים דברים כאלה.

כל הרעיון הוא שזה מוצר שכבר מוכן ונוסה על רכבים כמו שלי, ותוכנן מהתחלה במיוחד בשבילו... אני בטוח שיש מקצוענים פה, אבל הרכב שלי יחסית נדיר ומה הסיכוי שהם כבר עשו לו פעם שיפור שכזה... בקיצור מה שאני אומר זה שלסדנאות הגדולות בחו"ל יש המון נסיון(בכלל, ופרט ברכב שלי)... ואני יכול לשים את המוצר שלהם בשקט... בכל מקרה אני עוד לא עושה כלום ואלא רק גישושים ראשוניים... אבל כנראה שזה השלב הבא ואולי גם האחרון.

והסבירו לי שהמחיר גבוה בגלל שזה מגיע עם הממיר המיוחד, זה גם עדיף מאשר פה, כלומר פה יורידו לי את הממיר... וזה גם יזהם וגם יהיו לי בעיות לעבור טסט... אז כולל הממיר זה מחיר סביר...

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...