Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חרא!

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 7855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב. נתחיל בהתחלה. אני תמיד כותב את זה. ההתחלה בהרצליה. בארוחת ערב שישי.

האוכל פצצה. מרק שלא מהעולם הזה ובשר שנימוח בפה!! אני חושב על הגאזים שיהיו לי בלילה ומחייך לעצמי בסיפוק. שילוב של חדר לא מאוורר ושמיכת פוך זה תמיד קטלני.

אחרי ארוחת הערב הבטחנו שניסע להורים שלי בחיפה. בחוסר רצון בולט והערות בוטות על ההורים שלי אנחנו גוררים את עצמנו מ"המהפכה" ופונים החוצה. ואז באה השאלה "איזה אוטו ניקח"?

מסיבות שטרם תהיתי לחלוטין על פישרן הצעתי את שלי באבירות. זה אומר שאני נוהג, משמע אני יכול לישון בדרך... וזה גם אומר שמגיעים מהר ויש מערכת טובה .אחלה.

דקתיים חימום ואנחנו יוצאים.

ביציאה מהרצליה לייד רייכמן אני פונה לכיוון שדה התעופה כדי לצאת לחיפה. מאחורי אני קולט ניידת של משטרת התנועה. FULL METAL JACKET. פאסאט עם כל הבלאגאן.

מכיוון שהיה לי לפני שבועיים משפט על בריחה משוטר ויתרה מזאת, עקב לחץ נשי ,אני משלב חמישי ונוסע חמישים. שקט.

אני סופר בקול רם - עשר...תשע... שמונה...שבע...

"פיז'ו לבן עצור בצד!"

עצרתי. ישבנו באוטו כמו שני גלמים וחיכינו. שוטר עם מגלייט בגודל של פלורסנט בינוני האיר לי בפנים-

"רישיונות בבקשה". אני מוציא רישיונות והוא חוזר לניידת.

אני מסנן בשקט "שרק לא יעשה לי מיני-טסט"."שרק לא יעשה לי מיני-טסט" "שרק לא יהיה בוחן".

הוא היה בוחן.

המיני-טסט לקח 40 דקות.

זה התחיל בצמיגים - "הם רחבים מדי".

מכיוון שהייתי עייף ולא רציתי שיעכבו אותנו ביקשתי ממנו בנימוס ליצלוב אותי בצורה הכי מהירה שיש כי יש לנו דרך ארוכה ואני מפחד לנהוג עייף.

הטיעון (האמיתי) של פחד לנהוג עייף ולפצוע אותי, או יותר חמור, את חברה שלי, כל כל נגע לליבו שהוא אמר "שב... זה יקח הרבה הרבה זמן".

קיבלתי 5 דקות על הראש על הצמיגים.

אח"כ הוא גילה מעיכה מיקרוסקופית בג'נט קידמי. בטסט לא עלו על זה והוא כן.

אח"כ הוא ביקש להניע...

אז הנעתי...

הוא ביקש לתת גאז חזק...

אז נתתי. חזק.

באותו רגע היה נדמה לי שהורי בחיפה שמעו שאני עדיין בהרצליה. וגם ראו את הבקפייר.

והוצאתי את האישורים לאגזוז, כיסאות, הגה וחגורות.

הוא שתק.

וזה עיצבן אותו.

שותף שלו גילה התעניינות רבה בחברה שלי ומשפט הפתיחה שלו (שהדהים את שנינו) היה "את מדברת עיברית"? הסטיגמות שיש שיש לאנשים האלה על נהגים עם מכוניות ספורט

פשוט מדהימות. הוא די התפלא כשגילה שמצאתי אחת מבנות ארצנו ואפילו דפק לה הרצאה על עירעורו המנטאלי של החבר שלה (וכל זאת רק על סמך המכונית בה נסענו.).

חברה שלי הקשיבה בעיניין להרצאה הקטנה ולמרות דברי שוטר התנועה החכם (חבר שלך מסוכן לציבור, כמה הוא משקיע באוטו הזה) החליטה לא לזרוק אותי. אחד אפס לנו...

בינתיים ידידנו המעוצבן (שמסתבר אח"כ שהוא איזה קצין רם דרג) מחפש לי בציציות של הציציות.

אור מספר שרוף, וינקר, וינקר, תדליק אורות, תשלב רוורס... 40 דקות!!!!!!!!!

ואז הוא ביקש לפתוח מכסה... אז פתחתי.

ואז הוא שאל: "מה זה?!?!?!"

"מנוע" עניתי בשלווה.

הוא הדליק את המאגלייט והתחיל לחפש... ביקשתי לא לגעת בכלום. כי זה מנוע עדין.

הבנתי שהוא מחפש מספרים... שנמצאים ב... (מה, חשבתם שאני אגלה?).

הוא לא מצא.

בסוף הוא נתן לי "אישור תנועה ל24 שעות עד תיקון הליקויים" (ע"ע צמיגים, מנורה שרופה שהצעתי להחליף במקום ואור נמוך. . וכאן ה"בונבון" - צריך אישור משרד התחבורה וטסט מחדש!!!!

אז המצב בקאקט.

נכון, לא כ"כ בקאקט. האוטו כבר עבר טסט חדש (המממ) ואפילו ניצלתי את ההזדמנות ורשמתי את הצמיגים והמנוע, אבל זה מבאס....

פשוט מבאס.....

נ.ב-

תודה מיוחדת לדרור האס , מהנדס פיז'ו סיטרואן שאישר לי את הצמיגים והמנוע ופשוט יצא איתי גבר.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:x נשבר לי מהמשטרות האלה! גם אותי עוצרים כל איזה 4 ימים "מה זה הרעש הזה מהאגזוז?" מזה האלפא הזאת ממתי היא קיימת? וכל מיני שאלות טיפשיות כאלה מהשוטרים.

מה שלא קרה לי הוא להיות עם בוחן..או שיעצור אותי.

תומר קטן עלייך :-) למרות שזה זמן וכו' אבל שטויות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

no compilation to fail i vacume the wind for my sail

cant be the rest let others waste my time

only success is the botom line.!!!

אתם תופסים איזה באסה?

יש לך 24 שעות. אתה מוגבל לתנועה רק על ציר חיפה ת"א (קצת חרגתי) ואתה בבלאגאן עם משטרת ישראל ומשרד הרישוי, עם מנוע לא חוקי, צמיגים רחבים וחייב לעשות עוד 12 שעות טסט.... ולעבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ז#@ רציני ! אבל לפחות הסתדרת במינימום של הוצאות ופירוקים

ממני דרשו (לא בראלי) להגיע לבוחן רכב בתחנה לאחר רישוי חוזר.. :cry:

העיקר פפאיה :wink:

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו - הוא בכוונה נתן לי טסט חוזר ולא בוחן משטרה כי הוא ידע שזה טירטור הרבה יותר רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

no compilation to fail i vacume the wind for my sail

cant be the rest let others waste my time

only success is the botom line.!!!

.

כפי שידידי Philip Anselmo נוהג לומר:

Mouth for War, Mouth for War, Mouth For War

With nasty big pointy teeth

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאני אשכח-

תודה תודה תודה תודה לGT 90 מהפורום!!

הבן אדם פגש אותי במקרה אצל חזי וכריסי במוסך לפני הטסט וכשהוא רק שמע שאני צריך כיסא אחורי, הוא פירק את כל הכיסא והמדף האחורי!!! פשוט וקצר, בלי לשאול שאלות ובלי בירבורי שכל. תודה!!!!

כפי שאמר ידידי פיליפ אנסלמו לידידי דיימונד דאריל:

BE YOURSELF BY YOURSELF ,STAY AWAY FROM ME!!!

A LESSON LEARNED IN LIFE...KNOWN FROM THE DAWN OF TIME-

RE-SPECT

WALK!!!!!!!!

נ.ב-

מי שתהה מה פשר ההתכתבות ביני לבין עזר, כנראה שלא עבר את גיל ההתבגרות שלו עם פאנתרה, מטאליקה,דייסייד ומורביד איינג'ל.

אני מצטער בשבילכם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אותי עוצרים בכלמחסום שיש. כבר למדתי איפה לא לנסוע ובאיזה מסלולים לבחור.

אבל על הכביש כשאני מזהה ניידת עם שני משועממים ב-11 בלילה אני ישר מחליש את המוזיקה ומחכה לרמקול - "אוטו לבן, תעצור בצד"

בדרך כלל השאלה הראשונה שלהם היא - "איזה אוטו זה?" ואחרי שסיפקו את הסקרנות מתחילים בהתעלקויות.

פעם ישבתי כמעט שעה בירידה מהשלום לאיילון דרום בשביל לתקן אור אחורי. זו לא הייתה נורה והייתי צריך ללקק את כל המגעים באוטו עד שסגרתי את זה (אבל זין אני אוותר ואקבל דו"ח!).

פעם אחת נשבר לי ואיך שעצרו אותי פתחתי חלון ואמרתי לדוד שוטר תוך כדי שאני מוציא את הרשיונות- "מה יש לכם ממני? אני נראה עבריין כבד? אני נראה מחבל? כל שבוע עוצרים אותי! מה עשיתי?" נסעתי ברכב שמושך תשומת לב - זה הפשע שלי.

אז הדוד שוטר ריחם עלי ואמר "יש לך רשיונות בתוקף?" עניתי לו שבטח, איך לא אם עוצרים אותי לביקורת כל שבוע?

אמר לי סע לשלום - והשאיר אותי בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר

מלבד הרישוי מחדש שהינך אמור לבצע לחר גמר הטסט,זאת בהנחה שעברת בהצלחה,עליך לגשת למשרד הרישוי לשם הסרת האי-שימוש מהמחשב.

סיבות לעיכוב:

(1)יש כרגע שביתה(תקבל מן המכון רישיון זמני מוגבל לשבעה ימים,לא ניתן להאריך מעבר לכך).

(2)השוטר-בוחן עוד לא הזין את רכבך במסוף,אי לכך לא ניתן להסיר את האי-שימוש,יש להתרוצץ אל השוטר בכדי שיזין זאת במסוף.

תקווה לטוב

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה, במדינתנו כל רכב עם אגזוז FREEFLOW הוא פושע.

בדיוק בשביל זה קיימים האנשים הטובים :wink: , שאיתם עוברים טסטים, מאשרים מנועים וכ"ו.

FUCK THE POLICE

Cars roll off the assembly line with a body,It's our mission to give it a soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, על עניין הבדיקה לאוטו אולי הם צודקים וזה העבודה שלהם

אבל!!!! בעניין החברה שלך היתי מציע לך הגשת תלונה על הטרדה. שוטר אמור לבדוק את האוטו ולא לדבר עם החברה שלך אי לכך ובהתאם לזאת הגש תלונה על הטרדה ומיד

ובדרך תגיד להם שיכתבו במסוף שירדו לך מהוריד אם לא תפנה לממשלה לצורך פטור מבדיקות משונות שכאלה ואני היתי אפילו שולח מכתב לממשלה על זה

זה נראה מעפן אבל תאמין לי זה עובד אם תעבוד על זה טוב.

חוץ מזה תמיד טוב שיש חברים במשטרה ככה מבטלים לי דוחות חניה שוטרים מפגרים חושבים אני אהבל, החנתי בתוך תחנת אוטובוס מרכזית בנס ציונה בשביל לרדת שם לקיוסק, וזה היה בשבת ועל המעבר חציה חנה עוד מישהו הם אמרו לו סע ולי אמרו תביא מסמכים מכיוון שלא היה לי הביטוח אמרו לי יש לך חצי שעה לסוע הביתה ולהביא ואם לא תקבל דוח אמרתי אין בעיה תחכה לי עד מחר אני לא מגיע אליך.

כשהגעתי הביתה בעצבים שלא נתנו לאיש לפני דוח, הרמתי טלפון לחברה במשטרת נס ציונה שהם בערך משפחה שלי וביטלו דוח מסקנה:תיהיה חבר של השוטרים האלה ובסוף הם ידעו שמדובר בך ולא יציקו

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה היא שגם אם הכל היה תקין והם (המנייאק) רוצים לדפוק אותך אז הם יימצאו

על מה. הכל נראה תקין?? אין בעייה קנס על מס' הרישוי של הרכב שלא נראה להם.

אז מה אם הוא מתקלף??? אסור!! זו סכנת נפשות!!!

GIVE ME A BREAK!

לכו לתפוס מתאבדים/גנבים/נהגים שעושים פרסה במקום אסור....

הסקסו למכירה!-פרטים בקנייה/מכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם בטח מכירים את הבדיחה-

ישבו הקוף והפיל ורצו אקשן. הקוף אמר - הנה בא השפן, בוא נדפוק לו מכות.

הפיל ענה - מה סתם ככה? אז הקוף הציע שיבואו יגידו לו "יא מנייק, למה אין לך כובע?" ויפוצצו אותו מכות.

וכך עשו.

יום אחרי יום.

כל פעם - "יא מנייק, למה אין לך כובע?" ובום-פיצוץ.

אחרי כמה ימים השפן הבין ת'קטע ובא עם כובע.

ראו אותו שני המנייקים, באו אליו. שתקו רגע, חשבו רגע, ואז - "יא מנייק, למה יש לך כובע?" בום-ניקנוק.

ומה הקשר לפורום מכוניות?

למי שלא הבין - אנחנו השפן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב. נתחיל בהתחלה. אני תמיד כותב את זה. ההתחלה בהרצליה. בארוחת ערב שישי.

האוכל פצצה. מרק שלא מהעולם הזה ובשר שנימוח בפה!! אני חושב על הגאזים שיהיו לי בלילה ומחייך לעצמי בסיפוק. שילוב של חדר לא מאוורר ושמיכת פוך זה תמיד קטלני.

אחרי ארוחת הערב הבטחנו שניסע להורים שלי בחיפה. בחוסר רצון בולט והערות בוטות על ההורים שלי אנחנו גוררים את עצמנו מ"המהפכה" ופונים החוצה. ואז באה השאלה "איזה אוטו ניקח"?

מסיבות שטרם תהיתי לחלוטין על פישרן הצעתי את שלי באבירות. זה אומר שאני נוהג, משמע אני יכול לישון בדרך... וזה גם אומר שמגיעים מהר ויש מערכת טובה .אחלה.

דקתיים חימום ואנחנו יוצאים.

ביציאה מהרצליה לייד רייכמן אני פונה לכיוון שדה התעופה כדי לצאת לחיפה. מאחורי אני קולט ניידת של משטרת התנועה. FULL METAL JACKET. פאסאט עם כל הבלאגאן.

מכיוון שהיה לי לפני שבועיים משפט על בריחה משוטר ויתרה מזאת, עקב לחץ נשי ,אני משלב חמישי ונוסע חמישים. שקט.

אני סופר בקול רם - עשר...תשע... שמונה...שבע...

"פיז'ו לבן עצור בצד!"

עצרתי. ישבנו באוטו כמו שני גלמים וחיכינו. שוטר עם מגלייט בגודל של פלורסנט בינוני האיר לי בפנים-

"רישיונות בבקשה". אני מוציא רישיונות והוא חוזר לניידת.

אני מסנן בשקט "שרק לא יעשה לי מיני-טסט"."שרק לא יעשה לי מיני-טסט" "שרק לא יהיה בוחן".

הוא היה בוחן.

המיני-טסט לקח 40 דקות.

זה התחיל בצמיגים - "הם רחבים מדי".

מכיוון שהייתי עייף ולא רציתי שיעכבו אותנו ביקשתי ממנו בנימוס ליצלוב אותי בצורה הכי מהירה שיש כי יש לנו דרך ארוכה ואני מפחד לנהוג עייף.

הטיעון (האמיתי) של פחד לנהוג עייף ולפצוע אותי, או יותר חמור, את חברה שלי, כל כל נגע לליבו שהוא אמר "שב... זה יקח הרבה הרבה זמן".

קיבלתי 5 דקות על הראש על הצמיגים.

אח"כ הוא גילה מעיכה מיקרוסקופית בג'נט קידמי. בטסט לא עלו על זה והוא כן.

אח"כ הוא ביקש להניע...

אז הנעתי...

הוא ביקש לתת גאז חזק...

אז נתתי. חזק.

באותו רגע היה נדמה לי שהורי בחיפה שמעו שאני עדיין בהרצליה. וגם ראו את הבקפייר.

והוצאתי את האישורים לאגזוז, כיסאות, הגה וחגורות.

הוא שתק.

וזה עיצבן אותו.

שותף שלו גילה התעניינות רבה בחברה שלי ומשפט הפתיחה שלו (שהדהים את שנינו) היה "את מדברת עיברית"? הסטיגמות שיש שיש לאנשים האלה על נהגים עם מכוניות ספורט

פשוט מדהימות. הוא די התפלא כשגילה שמצאתי אחת מבנות ארצנו ואפילו דפק לה הרצאה על עירעורו המנטאלי של החבר שלה (וכל זאת רק על סמך המכונית בה נסענו.).

חברה שלי הקשיבה בעיניין להרצאה הקטנה ולמרות דברי שוטר התנועה החכם (חבר שלך מסוכן לציבור, כמה הוא משקיע באוטו הזה) החליטה לא לזרוק אותי. אחד אפס לנו...

בינתיים ידידנו המעוצבן (שמסתבר אח"כ שהוא איזה קצין רם דרג) מחפש לי בציציות של הציציות.

אור מספר שרוף, וינקר, וינקר, תדליק אורות, תשלב רוורס... 40 דקות!!!!!!!!!

ואז הוא ביקש לפתוח מכסה... אז פתחתי.

ואז הוא שאל: "מה זה?!?!?!"

"מנוע" עניתי בשלווה.

הוא הדליק את המאגלייט והתחיל לחפש... ביקשתי לא לגעת בכלום. כי זה מנוע עדין.

הבנתי שהוא מחפש מספרים... שנמצאים ב... (מה, חשבתם שאני אגלה?).

הוא לא מצא.

בסוף הוא נתן לי "אישור תנועה ל24 שעות עד תיקון הליקויים" (ע"ע צמיגים, מנורה שרופה שהצעתי להחליף במקום ואור נמוך. . וכאן ה"בונבון" - צריך אישור משרד התחבורה וטסט מחדש!!!!

אז המצב בקאקט.

נכון, לא כ"כ בקאקט. האוטו כבר עבר טסט חדש (המממ) ואפילו ניצלתי את ההזדמנות ורשמתי את הצמיגים והמנוע, אבל זה מבאס....

פשוט מבאס.....

נ.ב-

תודה מיוחדת לדרור האס , מהנדס פיז'ו סיטרואן שאישר לי את הצמיגים והמנוע ופשוט יצא איתי גבר.

ולשאלת השאלות!

איך לעזאזל נתפסת ע"י המשטרה (כשברחת)? שתפנו!

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...