Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזגן בפורד פוקוס, פעם עובד פעם לא

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 6559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה:

פורד פוקוס 2004 מנוע 1600, מזגן פעם מקרר פעם לא מקרר, מדחס תמיד נכנס לפעולה (אני שומע את הקליק של הממסר)

פילטר אוויר של המזגן הוחלף היום.

מה יכול להיות הבעיה ?

כשהוא מקרר, הוא מקרר רגיל יש גז יש הכל, תודה...

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה:

פורד פוקוס 2004 מנוע 1600, מזגן פעם מקרר פעם לא מקרר, מדחס תמיד נכנס לפעולה (אני שומע את הקליק של הממסר)

פילטר אוויר של המזגן הוחלף היום.

מה יכול להיות הבעיה ?

כשהוא מקרר, הוא מקרר רגיל יש גז יש הכל, תודה...

יכול מאד להיות שהממסר עושה "קליק"

אבל יכול מאד גם להיות שהוא לא עובד טוב ואז הוא עושה "קליק" אבל לא מגשר נכון

יש לך זרימת אויר מהוונטות בכל מקרה?

סובארו XV 2016 - כוכבים בעניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרווח של מס' מ"מ נעלם וניתן לראות

מרווח של פחות מחצי מילימטר אתה רואה שנסגר, ועוד שבדיוק הפולי מתחיל להסתובב???

הייתי עושה חחחח אבל אסור!

****עוד מעט אני יערוך לעצמי את ה"חחחח"****

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תעליב... 0.85 מ"מ (MAX) זה יותר מחצי !:-D

אבל (אם אני לא טועה), ראש הקלאץ' נמצא על הפולי (בצד ההפוך למדחס) וניתן לראות אם הוא מסתובב

יחד עם הפולי או לא.

טסססססס.. אפשר לעשות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק באמת לראות שהוא מסתובב, אבל ניסגר? בחייך, אפילו שמדחס מפורק מהרכב,על שולחן, ואתה מפעיל את האלקטרומגנט, אתה בקושי רואה תזוזה. אז בתוך תא המנוע החשוך לפעמים מיקום המדחס עמוק מאוד ונסתר, על אחת כמה וכמה.

תססססס, עד להודעה חדשה, מותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחריות תפוג בעוד שבוע, ואני מוותר על גישה למוסך זה בכל מקרה יוגדר בלאי של משהו מבחינתם, ויחיבו אותי במליון וחצי הרצלים על חגורה או מה שזה לא יהיה, לכן אני רוצה לפתור בעצמי את הבעיה, בדיוק כמו עם הפילטר מזגן, 200 ש"ח לפני עבודה בפורד, 50 ש"ח אחרי מיקוח אצל פרוחזאד ודקה עבודה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי בכל זאת שתגש מהר לאחריות? יתכן שמדובר במשהו גם יותר גדול, ולאו דווקא משהו בסגנון חגורה.

ואז אתה תצטער שלא ניגשתה אליהם וניצלתה את זכותך למימוש האחריות (שכפי שכתבתה עדין בתוקף)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אצטער על כלום, כי:

מדחס, אלטרנטור, סטרטר וחלקים אחרים, אינם באחריות חל עליהם בלאי, מה שכן יעשה זה להכניס את האוטו לבדיקה כדי שיהיה לי ביד את הסיבה לאי פעולה תקינה של המזגן, משם אני אסתדר לבד (אם זה אומר לקנות מדחס ב600 להרכיב לבד וללכת לעשות וואקום גז, לעומת לשלם להם 1500+ על העניין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אצטער על כלום, כי:

מדחס, אלטרנטור, סטרטר וחלקים אחרים, אינם באחריות חל עליהם בלאי, מה שכן יעשה זה להכניס את האוטו לבדיקה כדי שיהיה לי ביד את הסיבה לאי פעולה תקינה של המזגן, משם אני אסתדר לבד (אם זה אומר לקנות מדחס ב600 להרכיב לבד וללכת לעשות וואקום גז, לעומת לשלם להם 1500+ על העניין)

אם לא תצטער אז עזוב אותנו בשקט ולך תבזבז את כספך עד שבסוף תגיע לאותה מסקנה כמונו.

אף אחד לא מכריח אותך לבצע תיקון ב-1500 ש"ח ללא אישורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...