Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מוסך לבמוו 1602 מאיזור ת"א-רחובות אמין טוב וזול

guyhoresh
שימו לב! השרשור הזה בן 6559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוסך מקצועי ואמין (איני יודע המחירים) המתמחה גם ברכבי אספנות וגם במכוניות BMW הנו

N.G.S MOTORS שברח' האורגים 9 א.ת חולון, טל' 03-5586272 ובקש את גולן או שרון או ניסים.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש מוסך לבמוו 1602 מאיזור ת"א-רחובות אמין טוב וזול
אין דבר כזה [לצערי] - אמין טוב וזול.

אם אתה מעונין - יש מוסך שאני מטפל בו באוטו שלי - ב.מ.וו חדשה יותר [אבל ישנה יחסית] והוא ממוקם בלוד.

החבר'ה שם מאוד מסודרים, מאוד מקצועיים, ויש להם נסיון עם מכוניות ותיקות.

מישהו אחר שמתמצא היטב בב.מ.וו הוא ציקי מיהוד, הוא עונה על הדרישות של אמין וטוב, אבל אני לא סגור על זול [שוב, על איכות משלמים כנראה]

ואם בכלל בא לך הרפתקאה - יש את טארק ביפו, צמוד למשטרה, במוסך דקא, אם הוא יסכים לטפל באוטו - הוא בידיים טובות

[פשוט היום אין הרבה מוסכים שרוצים לגעת במכוניות ישנות, ההעדפה היא טיפול 10K למכוניות חדשות - מכניס, נעים ולא מצריך שום השקעה..]

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...