Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בשיפור מערכת קיימת

taos
שימו לב! השרשור הזה בן 7854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, יש לי בבית רדיו דיסק תוצרת פיוניר 7000R\W ורמקולים פיוניר 260 וואט.

העניין הוא שאני מגביר מעל החצי ביכולת של המערכת זה נשמע רועד כזה ולא טוב כאילו יותר מידי באס, אבל אחריי שכיוונתי עדיין זה נשמע לא טוב. השאלה שלי היא איזה שיפורים יש לכם להציע במסגרת של 2000 ש"ח. אם זה במגבר, סאב, רמקולים חדשים או לא משנה מה. התקציב דל אני יודע אבל זה מה יש :cry:

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרת איזה רמקולים אלה 6.5", 6X9?

בקיצור מערכת נחמדה אפשר להרכיב ממגבר 4 ערוצים, של לנזר יעלה לך בסביבות ה1000,

תתן שני ערוצים לרמקולים קדמיים (במידה והרמקולים שלך הם מקדימה) ותגשר שניים לסאב של פיוניר 304C שיעלה לך עם קופסה משהו כמו 600.

יחד עם התקנה וכבלים יעלה לך בסביבות ה2000.

אם אתה רוצה רמקולים מאחורה למרות שאין בהם צורך אתה יכול לחבר אותם על המגבר הפנימי של הרדיו דיסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי מדובר על רמקולים אחוריים 6X9.

במידה והרמקול ישן מאוד יכול להיות שהבעייה היא ממברנה קרועה / יבשה. אם לא כנראה שהדק פשוט לא מספק הגברה.

במידה וזה המצב אני מצטרף לעצת אייל להוסיף קודם כל מגבר. לפני הוספת סאב חשוב יותר להוסיף רמקולים איכותיים מקדימה.

אני יכול לארגן לך קומפוננט קדמי איכותי ומגבר ארבעה ערוצים בקצת יותר מ 2000 ש"ח.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז תשקיע בראשונה בקומפוננט נחמדים מקדימה, ובמגבר 4 ערוצים.

אחרי זה כשיהיה לך כסף תוסיף את הסאב ב600 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי מדובר על רמקולים אחוריים 6X9.

במידה והרמקול ישן מאוד יכול להיות שהבעייה היא ממברנה קרועה / יבשה. אם לא כנראה שהדק פשוט לא מספק הגברה.

במידה וזה המצב אני מצטרף לעצת אייל להוסיף קודם כל מגבר. לפני הוספת סאב חשוב יותר להוסיף רמקולים איכותיים מקדימה.

אני יכול לארגן לך קומפוננט קדמי איכותי ומגבר ארבעה ערוצים בקצת יותר מ 2000 ש"ח.

אני אשמח לשמוע על ההצעה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...