Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני מתרגשששששש האוטו הראשון שלי!!!!

taos
שימו לב! השרשור הזה בן 7857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחר אני הולך לראות פיג'ו 306 XT גיר רגיל פעם ראשונה שאני קונה אוטו יש הצעות תענות מענות?

אני יודע לוקחים אוטו לבדיקה בלה בלה אבל יש משהו שאני עוד אמור לדעת?

לחפש משהו בפציצי בסוג הזה של המכוניות?

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלודה במרזבים, וודא שמפרקים את הגומיות, החלודה תוקפת בעיקר מעל הדלת האחורית.

וודא שימוש בנוזל קירור מקורי וטיימינג.

סה"כ מכונית מעולה ואמינה למדי.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה למסלות בחיבור בין הדלתות לגוף הרכב?

ולגומיות שמסביב לדלת לבדוק?

האוטו גם עם סאן רוף אני רוצה לבדוק שאין נזילות איך עושים את זה?

והאוטו עשה 120000 ק"מ אני אשאל אם הוא עבר טיימינג או לא כי הוא כן אמור לעבור כבר

ומה לגבי נוזל הקירור?

חשוב לי גם הבולמים שאני לא אכנס להוצאות מיותרות של שטויות אחריי הקניה

אני מקווה שבבדיקה לא יעבדו עלי

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע, יש כזה דבר XT שלוש דלתות?

עד כמה שאני יודע, שלוש דלתות היה XN והדגמים הספורטיביים בלבד, לפחות בארץ.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב 3 דלתות אין דלת אחורית או שאתה מתכוון לדלת של התא מטען?

taos, נא לא לפרסם הודעה חדשה על כל דבר קטן.

אם שכחת משהו בהודעה שלך, אתה יכול לערוך אותה ולתקן,

במקום לפרסם הודעה חדשה.

כמובן שאם כבר ענו לך עליה בינתיים, רצוי לפרסם הודעה חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המחירון כתוב 3 דלתות אני לא מתווכח עם המחירון חחי אני רק ינסה להוריד במחיר כמה שיותר בעיקר על שטויות מעניין אבל הוא אמר שיש סאן רוף מוזר בחירון לא כתוב שיש

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המחירון כתוב 3 דלתות אני לא מתווכח עם המחירון חחי אני רק ינסה להוריד במחיר כמה שיותר בעיקר על שטויות מעניין אבל הוא אמר שיש סאן רוף מוזר בחירון לא כתוב שיש

רציתי לומר שאני שמח שאתה מתרגש והכל אבל אל תביע זאת באופן גלוי בסביבת המוכר, רצוי גם להפגין אדישות מסויימת על מנת שהוא לא יחשוב חלילה שאתה תקנה את הרכב ויהי מה ועל כן יתעקש על מחיר או דברים אחרים.

L'amour Toujours

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מועד לפורענות בתחומי הרגש שאני קונה משהו לכן אני לוקח איתי את אמא היא כבר עשתה לי תדריך מה אתה חושב ואולי סבא רוצה לבוא גם שלא יעבדו עלי קיצר טיול משפחתי לבדיקה של רכב

חוץ מזה 3 אנשים על 1 ויתר טוב מ אחד על אחד לא? :twisted:

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו, תבדוק שהשתמשו במים ירוקים (אם אתה רואה מים עכורים במיכל, זה רמז לא טוב).

דבר שני, 120K זה אומר שהרכב בדרך לטיימינג שני, תבדוק מתי נעשה הראשון ואם נעשה השני (ענין של כמה מאות שקלים לא בודדים, די יקר), בד"כ מוחלפת גם המשאבת מים ומותחני רצועה.

דבר אחרון, כשאתה בא לאוטו, תפתח את הדלתות, למעלה ליד הגג יש גומי שחור, שם זה המרזב, תמשוך אותו כלפי מעלה, הוא לא מודבק אלא נשלף יחסית בקלות. אם יש שם חלודה זה סימן לא טוב, תהיה מוכן להוריד לו כמה אלפים (טיפול כזה עולה כ-2500 ש"ח).

K=1000

בהצלחה

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו גם עם סאן רוף אני רוצה לבדוק שאין נזילות איך עושים את זה?

משהו שבודקים בד"כ בקבריולטים - בקש ממישהו שיתיז על האוטו כשהגג סגור, שב בתוך האוטו ותראה אם יש דליפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה ואכן יש חלודה בדלתות ואכן המים הירוקים לא באמת ירוקים מה עלי לעשות לדעתכם?

להתמקח על המחיר או לוותר על הרכב הספציפי?

ומה יכול לגרום החלודה בדלתות?

אני יודע שמים לא טובים גורמים להרס מוחלט של מערכת המים עקב אבנית

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...