Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מיני-ואן חדש (לאחר ניסיון רע עם רנו סניק 2)

Gforce
שימו לב! השרשור הזה בן 6551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לאחר כמה חודשים עם הרנו סניק 2 (2006) חדשה מהסוכנות, ושבילתה מאז פעם בשבוע במוסך עקב אין ספור תקלות שמכורן באיכות חומרים זולה (חלונות נופלים! [כל ה-4], מגבים נשברים, צבע מתקפלף מהפלסטיקים...) ולא פחות תקלות טכניות (מזגן לא מתפקד, הילוכים, סטרטר אלק')...

מעוניין להחליף למיניואן אמין ויציב אשר יתן תמורה טובה לכסף.

1. הכי חשובה אמינות מרכב הרכב והחלקים.

2. רצוי מנוע כמה שיותר קטן (הסניק הייתה עם 1600), עד 2400 עוד מתקבל.

בנתיים ראיתי (בתמונות) דגם חדש של ניסאן ודגם של הונדה.

אני מתעניין אם יש למישהו ניסיון במיניואנים אלה או דומים, מאזדה וכו'.

כמו כן אני מתעניין בקשר ליונדאי טוסון או לרכבים של סאן יונג אם למישהו יש דברים חיובים ושליליים להגיד.

תודה.

כולם מתים בסופו של דבר, אבל לא כולם חיים בדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לבצע נסיעת מבחן על היונדאי טראג'ט החדש (דיזל, אוטומטי).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מקומות אתה צריך? אם 6 מספיק אני בעד מולטיפלה.

ואם מזכירים פיאט ומיניוואנים, פיאט הפסיקו למכור בארץ את האוליסה המדהימה :mm_cry: (אולי זה יעודד את לובינסקי להביא C8 או 807 דיזל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ממליץ מאד על היונדאי טרג'ט ,במיוחד על הדיזל.

מרווח מאד לשבעה נוסעים בגודל מלא,ועם זאת לא נראה ענק ...

יש היום ביונדאי מבצע על דגמים בודדים שנשארו מדגמי 2006 במחיר של 174.000 ש"ח +כמה הטבות נוספות ,במקום 189.000 ש"ח ,שזה מחיר טוב ומאד ואטרקטיבי ביחס לשוק המיניואנים .

הטרג'ט יצר לעצמו שוק מעולה וביקוש אדיר ,עלויות תחזוקה וביטוח זולות יחסית ,שירות מצויין של היבואן ואמינות שההרכב מפגין לאורך השנים.גם בצה"ל נוסעים היום בטרג'ט דיזל ושמעתי שהביקורות מצוינות ושביעות הרצון גבוהה.

לגבי הטוסון ,בסה"כ רכב פנאי שטח חביב מאד אבל הוא לא מיניואן.יש לו חמישה מושבים ותא מטען די קטן.אם הרכב מיועד להיות רכב משפחתי ועיקרי ,אני הייתי הולך על הטרג'ט.

בהצלחה.

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא צריך רכב גדול המאזדה 5 היא הבחירה הכי טובה - הרכב מתנהג הרבה יותר טוב מהמתחרות וצריכת הדלק לא ראה בכלל ובכלל רכב מעולה.

אם אתה צריך רכב גדול יותר לפי דעתי עדיף הקיאה קרניבל בהרבה מה טראגט (למרות שהמנוע 2.7) הוא דיזל ולא זולל יור מדי.

אני עצמי יצא לי לנהוג לא מעט על רכבים אלה

העדפתי את הקאיה על הטארגט בגלל (בעיקר) המנוע, ביונדאי המנוע מאוד חלש ולא סוחב מי יודע מה עם נוסעים רבים ולעומט זות המנוע בקיאה הוא ממש מפלצת יוצא לעקיפות בלי בעיה ויניע 7 אנשים פלוס מטען רב בלי בעיה. החיסרון היחיד בקיאה הוא הגודל

אם אתה מעונין ברכב דומה לרנו קנה מאזדה 5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה צריך רכב גדול יותר לפי דעתי עדיף הקיאה קרניבל בהרבה מה טראגט (למרות שהמנוע 2.7) הוא דיזל ולא זולל יור מדי.
הקאיה סובלת מבעיות אמינות רבות.

אם לא חשוב גיר אוטומטי היא לא נותנת כלום יותר מהמולטיפלה! הבגאז' במולטיפלה גדול יותר, בשתיהן 6 מבוגרים יושבים בנוחות (המקום השביעי בקרניבל קיים רק בפרוספקט...), צריכת דלק במולטיפלה דיזל נמוכה באופן קיצוני מקרניבל והתנהגותה עדיפה.

אפשרות לחנות עם המולטיפלה במקום שהקרניבל בקושי נכנסת ברוחב תשלים את החגיגה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מצחיק לראות המלצה על מולטיפלה למישהו שמחליף סניק בגלל שהיא מתפרקת.

הרי המולטיפלה בכלל תוכננה על מנת להמכר כקיט הרכבה לילדים, ופשוט לא אושרה לשיווק לפעוטות כי היא היא הכילה יותר מדי חלקים קטנים שאפשר לבלוע - אחרי שנשרו, כמובן.

המולטיפלה היא רכב מרווח ונוח, אולם בטיחותי בערך כמו רחוב עיראקי והבניה זוועה.

בכל מקרה, המאזדה 5 לפחות נראית טוב - ומבצעת לא רע בכלל, אם להאמין לעיתונים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית כותב את זה לפני שבוע הייתי מראה את זה לשני הלקוחות שכמעט הרביצו אחד לשני על הזכות לשלם מעל המחירון עבור המולטיפלה של שכני שבעברה הלא רחוק היתה גם רשומה על שם חברת ליסינג...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, אני אבדוק את המאזדה 5 ואת היונדאי טארגט.

אם יש המלצות נוספות אשמח לשמוע.

עדיפות לרכבים יפנים.

5 מושבים גם מתקבל בשמחה, חשוב שיהיה מרווח פנים סביר ורכב גבוה (רצוי לא שטח).

את המולטיפלה שכרתי פעם בחו"ל, רכב חביב לשבוע, מעבר לזה לא הייתי מסוגל לנהוג ולנסוע בו (והוא אכן בעל מידה מסויימת של התפרקויות בסיגנון ה-סניק).

כולם מתים בסופו של דבר, אבל לא כולם חיים בדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מתרחק מהקאיה קרניבל. זוהי המיצובישי ספייסוואגן בבגדים חדשים.

היא מיושנת טכנולוגית והתנהגות כביש והבטיחות שלה הם בהתאם לשנות ה-90.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מתרחק מהקאיה קרניבל. זוהי המיצובישי ספייסוואגן בבגדים חדשים.

היא מיושנת טכנולוגית והתנהגות כביש והבטיחות שלה הם בהתאם לשנות ה-90.

א) הרפליקה של ספייסוואגון נקראת קאיה Joice ואינה נמכרת כבר כמה שנים.

ב) למה אתה מעליב את הספייסוואגון ע"י השוואתה לקרניבל? הספייס אמנם הוצגה בתחילת שנות ה90' אבל יש לה תכנון פנים מבריק והנדסת אנוש מעולה ומלבד הגיר אמינות מצויינת, מה שאי אפשר לומר על הקרניבל שאמנם מאפשרת מרחב טוב ל6 מבוגרים (בדומה למולטיפלה) אך 5 מבוגרים + 2 ילדים לא יכנסו בה בנוחיות, מה שאין כן בספייס.

הפער במשקל (1300 לעומת 1900) גורם לכך שהקרניבל אינה חסכונית יותר למרות מנוע דיזל ברוב המכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנפן! :wink:

אני לא חנפן אני אמיתי, כשבן אדם מוכיח את עצמו בפניי אני מוריד את הכובע ומפרגן.

לקובי יש מאזדה 5 ויש לו גם רקע מעולה ככה שכאשר הוא כותב המלצה - יש להסתכל עליה ברצינות.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...