Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות עם מערכת המגבים בגולף

ggme4
שימו לב! השרשור הזה בן 6555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

1. מדובר על גולף שנת 99 1.8.

עד עתה הכל היה תקין לחלוטין.

היום בבוקר, בדרכי לעבודה, רציתי לשטוף את השימשה הקדמית והפלא ופלא - המגבים עובדים במהירות של צב! העברתי למהירות הכי גבוהה שיש ועדיין - המגבים זזים באיטיות מטורפת, משהו כמו 3 שניות (!!!) עד לניגוב אחד...

יש לציין שהמגב האחורי עובד תקין לחלוטין ובמהירות תקינה, מה שאומר שמשהו נדפק רק מקדימה.

כמו כן, בפעם האחרונה שניסיתי להפעיל את המגבים הקדמיים, כשהמגבים הגיעו חזרה למטה (לאחר שכיביתי את פעולתם), המשכתי לשמוע נקישות (כמו של וינקר) מצידו השמאלי של הרכב, כאילו משהו עדיין מנסה לעבוד.

יש למישהו מושג מה לבדוק? מה עושים? וממה זה יכול לקרות?

2. נושא אחר, הרבה פחות דחוף: ראיתי ב- Ebay שלט מקורי לגולף עם מפתח (כמו שיש מדגמי 2000 ואילך - עד אז יש מפתח לחוד ושלט לאזעקה לחוד). רשום שם שזה מתאים גם לגולף 99. השלט כולל פתיחה וסגירה של הרכב וכן מפתח נשלף עם אימובילייזר. האם למישהו יש נסיון עם שלט כזה? רשום שם שצריך לחרוט את המפתח בארץ וכן לטפל באזעקה ובאימובילייזר. מה העלות ואיפה ניתן לעשות את זה?

תודה,

מיקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר,

1.ראשית בדוק שווישרים במצב טוב (הגומיות) ותפעיל אותם רק על רטוב.

2.הרם מכסה מנוע ופרק את הכיסוי ובדוק האם אין לכלוך או משהו שמפריע לתזוזת המגבים.

לפירוק והרכבה עצמאית ראה קבצים מצורפים.

Pages from Jetta Golf GTI-1999-2005 Service Manual-Bentley Publishers.pdf

Pages from Pages from Jetta Golf GTI-1999-2005 Service Manual-Bentley Publishers.pdf

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה מרק,

אבל כמו שזה נראה, מדובר על איזה שהוא כשל טכני - המגבים נראים תקינים, פשוט המנוע לא זז. וגם הצליל המוזר מכיוון המנוע (צד שמאל איפה שהנהג) כמו של ווינקר... מאוד מוזר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אתה מצפה שנתקן לך את המגבים דרך מסך המחשב....תפרק תבדוק את החיווט החשמלי את הממסר ותחזור לדווח.

במידה ותזדקק להמלצה על חשמלאי נעזור לך בכך.

ראה קובץ מצורף וגם אזהרות !!

Pages from Jetta Golf GTI-1999-2005 Service Manual-Bentley Publishers.pdf

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק,

תודה על העזרה. ואני לא מצפה לכלום...רק רציתי לדעת אם ידוע למישהו מה לבדוק כי אולי מישהו כבר נתקל במשהו דומה.

בכל אופן, שוב, תודה על העזרה. אני אפרק ואבדוק את המנוע.

שאלה דבילית: זה לא יכול להיות איזשהו פיוז שרוף או משהו כזה, נכון? אחרת הם בכלל לא היו עובדים...או שאני טועה?

מיקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקפל את זרועות המגבים באופן שלא יגעו בחלון ותפעיל. אם המהירות עכשיו תהיה בסדר קרוב לודאי שזו בעיה של חיכוך בלהבים (שמת דבש במקום נוזל שטיפה?)

נקה היטב את החלון ואת הלהבים ואז הפעל עם מגבים צמודים לחלון אחרי שהרטבת החלון בעזרת בקבוק או צינור.

אם גם לאחר קיפול הזרועות הם איטיים קרוב לודאי שיש בעיה מיכאנית או חשמלית.

רעיון: המוט שמקשר בין שתי הזרועות (המקבילית) התרופף והמגבים מפריעים אחד לשני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק,

תודה על העזרה. ואני לא מצפה לכלום...רק רציתי לדעת אם ידוע למישהו מה לבדוק כי אולי מישהו כבר נתקל במשהו דומה.

בכל אופן, שוב, תודה על העזרה. אני אפרק ואבדוק את המנוע.

שאלה דבילית: זה לא יכול להיות איזשהו פיוז שרוף או משהו כזה, נכון? אחרת הם בכלל לא היו עובדים...או שאני טועה?

מיקי

שלום רב.

אני סובל מתופעה דומה החל מהיום אחה"צ, באותו רכב. אודה לך אם תעדכן אותי מה העלו בדיקותיך. תודה.

רועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

לאחר בדיקה היום, העלתי את המגבים והפעלתי אותם ועדיין אותה התופעה - מה שאומר שכנראה לא בגלל חיכוך. שמתי WD40 על כל חיבור של מגב (על הציר עצמו, איפה שהמגבים מחוברים) בתקווה שאולי זה יעזור ואכן - המצב קצת טוב יותר - המגבים עובדים בצורה חלקה ומהירה יותר. עם זאת, הם עדיין לא עובדים כמו שעבדו. הבעיה העיקרית - אם אני שם את המגבים על מהירות הכי גבוהה - אז הם עובדים עוד יותר לאט וממש כמעט נתקעים... ממש מוזר...

כנראה בעיה במנוע.

איך אני יכול להגיע למנוע? יש מן מכסה (כמו מן תריס) לאורך כל מכסה המנוע שיושב מעל מנועי המגבים.

מיקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...