Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לשמור על גומי(צמיגים) מפני התיבשות?

koka
שימו לב! השרשור הזה בן 6563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סט צמיגים שמאוחסנים במקום סגור אני מעוניין לשמור עליהם כמה שיותר זמן שלא יתייבשו ויסדקו. האם ניתן למרוח משהו עליהם על מנת שיישמרו טוב יותר?

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריי לצמיגים של STP

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרכיב אותם, אפילו על ג'אנטים חלופיים וסע עליהם מידי פעם.

צמיגים, גם אם יאוחסנו וישמרו, אבל לא יהיו בשימוש יתייבשו (גם אם לא תראה זאת בעין).

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריי לצמיגים של STP

שלא תעיז!!!מייבש את הצמיג ומקצר משמעותית את חייו.נכון שזה יפה ומבריק,אבל שומר על הגומי זה לא.

כל מה שאני כותב הוא רק מנסיון אישי.היה לי פעם רכב שהייתי משתמש בחומר הזה באופן קבוע מאז שהצמיגים היו חדשים,ונכשלתי בטסט בעקבות יובש של הצמיג ומתוך סקרנות בדקתי את הדופן הפנימית שלו שלא באה במגע עם שום חומר ולהפתעתי היא לא היתה יבשה ובמצב מצוין.היו פה כמה דיונים על הנושא בעבר תנסה לחפש.

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדופן הפנימית גם לא באה במגע עם שמש.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדופן הפנימית גם לא באה במגע עם שמש.
הרכב המדובר הוא רכב אספנות שחונה תמיד בחניה סגורה ומכוסה .

הפעמים הבודדות שהוא היה חשוף לשמש זה כשהוצאתי אותו לטסט.

יכול להיות שהשילוב של חומר עם השמש יוצר איזושהי ריאקציה כימית מסויימת שמזרזת את ההתיבשות של הצמיג.

היום אני לא משתמש בשום חומר, ואחרי אותו טווח זמן עם צמיגים מאותו סוג המצב שלהם הרבה הרבה יותר טוב מאשר הצמיגים הישנים...זה רכב שלא נוסע הרבה ,אולי פעם בחודש והיה לי ממש חבל לזרוק צמיגים חדשים עם המון בשר רק בגלל ההתיבשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איך אתה מנקה את הצמיגים, שייראו טוב?

ומה ההסבר שלך לזה שיש ביקוש לחומרי קצף האלה שמנקים איתם את הצמיגים?

אני משפשף את הצמיגים במים בלבד ללא שום חומר,זה אולי פחות מבריק אבל זה נראה לא רע אם מקפידים לנקות אותם כמו שצריך.צריך לשפשף לא רק להשפריץ מים.

ההסבר היחידי שיש ביקוש לחומרים הללו הוא שהם מבריקים את הצמיג והוא נראה טוב.אף אחד לא חושב באמת על ההשלכות לטווח יותר ארוך.

חבל לזרוק אלפי שקלים על צמיגים ולבסוף לגלות שהחומר שבעזרתו רציתי לשמור עליהם גרם יותר נזק מתועלת.

ומהתייעצות שלי עם חבר בעל פנצ'ריה הוא אמר לי את אותו הדבר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיג ניתן לנקות עם מים וקצת סבון אין צורך ביותר מזה.......חשוב לשטוף היטב את הסבון לאחר מכן, ולדאוג שלא היגיע לברקס ולא נישאר על הצמיג, לחץ אויר נכון והחלפה אחת ל-ארבע שנים תבטחי אורך חיים בטוח גם של הצמיג וגם של הנוסעים...

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שני צדדים שאני שומע תמיד, אבל לא יודע איזה להחליט.

מצד אחד, אומרים שהחומר פועל כמו "שמן" - כלומר מושך אליו את את השמש והחום, ומעודד פירוק הצמיג וסדיקתה.

מנגד, אומרים שזה שומר על הצמיג, מכיוון שיש בחומר הנ"ל סיליקון, וכידוע סיליקון יעיל בשמירה על גומיות, גם ברכב מפני סדיקה.

אם החומר הוא בשביל לחדש אותם, אפשר פעם בכמה זמן לעבור עם ספריי "סקאי", רק בשביל לחדש אותם, אפילו לשים על מטלית ולמרוח כך.

השאלה איזה מהצדדים צודק.

מה להחליט?

אין לי מושג. :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...