Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רפד בחולון

BABI_G
שימו לב! השרשור הזה בן 6542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם היום ראיתי פגשתי נהג מונית שהיה לו ריפוד דמוי עור ממש ממש יפה שיש לו סמל באמצע הריפוד של סקודה הוא אמר לי שהריפוד עלה לו 700 שקל בערך הוא לא זוכר עכשיו הוא אמר לי שהו עשה את זה אצל רפד אבל לא זוכר איזה בחלון מישהו יודע שמע משהו מכיר זה מאוז יעזור ודיי דחוף כי ממש אהבתי את הריפוד ואני משמ רוצה לעשות אותו.

תודה

אפשר גם בפון

0528880603

*בדקתי עכשיו במפה יש מצב שזה רחוב הפלד מישהו מכיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

כבר לא ברחוב הפלד, נקראים "טופ קאר" נמצאים ברחוב האורגים 21 חולון ביתן 22+23

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברחוב הפלד:

יש רפד רכב מבוגר שיושב ממש מאחורי המאפיה של "מלך הבייגלה", אם תשאל שם יכוונו אותך.

מעבר לזה עברו כבר על רוב המרפדיות המוכרות בחולון...

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

סליחה על ההקפצה אבל הנהג מונית הגיעה אליי עוד הפעם לעבודה אז שאלית אותו את השם של הרחוב שכל כך חיפשתי הוא אמר לי שזה רחוב . האופן . בחולון מישהו מכיר רפד ברחוב הזה

יעזור לי מאוד כי אני לא מהאזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...