Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במה עדיף להשקיע- רמקמולים קדמיים או אחוריים?

שימו לב! השרשור הזה בן 6562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן!

אני מעוניין לשפר את איכות הסאונד ברכב שלי. יש לי רמקולים שבאו עם האוטו - 2 קידמיים 7*5 ( כפי שנאמר בפורום הזה) לא בדקתי בעצמי ורמקולים אחוריים 9*6. עכשיו, אני מתלבט אם להחליף את הקידמיים או האחוריים, כי כשאני מגביר את הווליום שישמעו חזק מהנורמל אז מתחילים להם העיוותים. בנתיים אני לא מעוניין לקנות מגבר ( מסיבות תקציביות).

בקיצור...מה ההמלצה שלכם? קידמיים או אחוריים?? (בעתיד נראה לי שאני אשלים את החסר.. לא בטוח)

דבר נוסף.. אני מעוניין לקנות רמקולים עד מחיר של 400 ש"ח.

לינקים לרמקולים ע"פ הצעתם יתקבלו בברכה...

תודה לכולםםםםם!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאונד מתבסס על הבמה הקדימית... אז הכי כדאי שתקנה קומפוננט (מין וופרים קדמיים..) יש לך את הפולס שייתנו לך תמורה מלאה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד עדיפה הבמה הקידמית מאשר האחורית.

במילים אחרות...תשקיע ברמקולים קדמיים...

לא יודע אם תמצא רמקול במידות כאלה שהוא איכותי בתקציב כזה...

בכל מקרה....אני ממליץ לך לחסוך כדי שתוכל להחליף קדימה ואחורה משום שהעיוותים ישארו לך מאחורה ברגע שתחליף רק את הקדמיים ולא עשית בעצם כלום.

דולפינים יש בנשיונל ג'יאוגרפיק - לי יש אלפיין (RST)

היה לי סיוט היום בלילה - חלמתי שהמגברים שלי נכנסים למצב הגנה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bug2000,

מי אמר לך שהעיוותים באים מהרמקולים? אולי המגבר הפנימי של ה - HU הוא זה שמעוות? אם אתה לא מיתכונן להוסיף מגבר, חבל להשקיע כסף בשידרוג הרמקולים. בכל מיקרה הבמה הקידמית חשובה יותר מהבמה האחורית.

שלו.

ליום יום: יונדאי סונטה 1998 3000 סמ"ק V6

אסקורט MK1 בהמתנה לשיפוץ ?

פיג'ו 504SR אוטומטית 1983.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאונד מתבסס על הבמה הקדימית... אז הכי כדאי שתקנה קומפוננט (מין וופרים קדמיים..) יש לך את הפולס שייתנו לך תמורה מלאה..

חח איך אתה ממליץ לו על הפולס שיש לו מקום של 7*5 עם תקציב של 400 שקל?

גם פולס יותר יקרים וגם הוא יצטרך לשלם יותר מתשלום בסיסי על הגבהה או חיתוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היא 5*7 או 7*5???

חוץ מזה עם קצת שיגוע המוכר אתה יכול לקנות אותו ב400 שקל.. +טבעת MDF לא תעלה לא יותר מ50 שקל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היא 5*7 או 7*5???

חוץ מזה עם קצת שיגוע המוכר אתה יכול לקנות אותו ב400 שקל.. +טבעת MDF לא תעלה לא יותר מ50 שקל!

אני אשמח שתסביר לי בהזדמנות מה ההבדל בין 5*7 לבין 7*5.

ותראה לי מתקין אחד שאחרי שתשגע אותו למחיר של 400 שקל הוא גם יתן לך 2 טבעות ב-50 שקל ולא יקח שקל על העבודה....תיהיה ריאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות!

רציתי רק להוסיף שאני שומע בעיקר מוזיקה עם הרבה באסים וצלילים נמוכים... וכמו שהבנתי הרמקולים האחוריים אחראים בעיקר על הבאס... ככה שלא עדיף לקנות 9*6?? .. כמו כן יש לי כבר רמקולים קידמיים.. זה לא שבכלל אין לי במה קידמית.. פשוט שחשבתי לשפר את הבמה האחורית ( אם אפשר לקרוא לזה כך)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמשקיע במערכת איכותית, וחשוב לו מאוד לשמוע "לפי הספר" - יבטל את הרמקולים האחוריים, ישקיע באיטום, ישים סט קומפוננט איכותי מקדימה, מגבר(ים) וסאב.

מאחר ואתה לא "מהמשוגעים האלה" - האיכות הכי גבוה שניתן להוציא ממערכת שמורכבת סה"כ מרדיו-דיסק פשוט היא זוג רמקולים רגילים \ קומפוננט מקדימה ו 6X9 מאחורה. זאת הפשרה הכי טובה בין איכות לעוצמה.

"במה קדמית" שמורכבת מזוג רמקולים זולים, ללא איטום ומוגברת ע"י ההד-יוניט היא בגדר זריקת כסף לפח.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...