Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"פורק דמה"- האם קיים?

six 4 life
שימו לב! השרשור הזה בן 6566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

ראשית אציין שאני לא מצליח להסתדר עם החיפוש או יותר נכון לא הגעתי לנושא שאליו אני חותר.

שנית,

-אל נא תצלבו אותי- הנושא הועלה בשביל מכר שלי, בעל רעיונות הזויים ומטופשים, כנ"ל זה-

אותו מכר, בחור צעיר בשנות ה20 לחייו

נוסע על ג'יפ פתוח (סיקס) שנת 89. למה זה קשור? כבר תדעו...

הבחור, שטותניק לא קטן עם טעם רע בכל הקשור לעיצוב הרכב וכו' (ערס, בקיצור...)

והשריטה התורנית- הוא החליט שהוא רוצה רעש של פריקה (!!!) אחרי כל הילוך, בג'יפ הפתוח שלו (!!!!!)... שגם ככה כבר נראה "עזה" לא קטן.

במהלך שיטוטי כאן בפורום בכל הזמן שאני רשום אליו, זכורים לי מיני דיונים על רעיונות להשגת ההתעטשות בסוף כל הילוך- פריקת דמה.

משום מה, זכור לי שקראתי על "פורק דמה" שעולה כמה עשרות שקלים ונותן את סאונד העיטוש, וחשבתי ששווה לשאול אתכם על הדבר.

* אני גם אציין שאני מברר זאת איתכם רק כי אני רוצה לראות את הדבר המשעשע והמזעזע הזה (הג'יפ שלו) מתעטש ואת החיוך הדבילי שלו על הפנים בכל סוף הילוך *

ולאחר ההקדמה,

אימרו נא לי ידידי- האם קיים הדבר? "פורק דמה"? אם כן- היכן אפשר לרכוש?

אם ימצא הדבר ויותקן, סרטוני וידאו משעשעים של התופעה הזאת יועלו כאן:-)

תודה.

-ארז-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"המבקר צריך שיהיה כאבן משחזת: משחיז ואינו חותך" (ר' משה אבן עזרא)

"אם אתה משבח את מה שאינך מבין בו - זה מעשה רע. אם דיברת בגנותו - מעשה רע יותר" (ליאונרדו דה וינצ'י)

Never underestimate the power of human stupidity - Robert A. Heinlein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...